Lady Stella

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wiikii, az összetevőket feltöltötte: szaboanita1991, Módosítva: 2015. december 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Dús, tejes összetételének köszönhetően tökéletesen és kíméletesen tisztítja a bőrt, eltávolítja a sminket és az egyéb szennyeződéseket. Mediterrán olívát, C-vitaminban gazdag homoktövis kivonatot és tengeri alga kivonatot tartalmaz, mely lassítja a ráncképződést ls erősíti a bőr kötőszövetét.

pronto

2016. november 22.

ez a legjobb arctej evör! az állaga, a textrúrája, a bőröm a használata után (más tejektől kicsit zsíros marad, ettől egyáltalán nem), az illata! abszolút 5 csillag!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

szaboanita1991

2015. december 24.

Ajándékba kaptam, még tavaly én nagyon szeretem. Habár az arcomat nem mosom le vele, mert eléggé keveset sminkelek, szemfestéket és szempillaspirált gyakran használok és ezeket nagyon könnyen eltávolítja. Nekem a szememet sem csípi, és így a szemkörnyéket nem irritálja. Az egész arcbőrömet sem irritálta, de mint írtam, annak a lemosására nagyon ritkán használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

Wiikii

2013. április 2.

Ajándékba kaptam, és először mikor olvastam, hogy arclemosó tej, kissé más dolog jutott eszembe. Aztán kibontva találkoztam egy sárga színű, kissé illatos, krémmel. Leginkább sminklemosásra használtam, bár "erős" öblítésre volt szükség használata után. Változást nem vettem észre a bőrömön, mondjuk nem is vártam tőle semmi nagy dolgot. Körülbelül 3-4 hónapig használtam, aztán meguntam, főleg az illata miatt. Még most is elég sok van benne, de valamiért nem visz rá semmi a használatára. Az tény viszont, hogy a szemsminket könnyedén leszedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.