Lady Stella

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Beni1234, az összetevőket feltöltötte: Cikkamakka, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kiszerelés: 6 g

ddori25

2018. március 9.

Nagyon hatásos. Imádom hogy utána olyan selymes és puha a bőröm. Ez a kedvenc maszkom. Elején kicsit bénáztam a kikeverésével. Inkább hideg vizet használok és akkor tuti sikerül csomómentesre keverni és fel is kenni. 1 tasak nálam 1 használat. Szívesen ajánlom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

ingyombingyom

2015. július 7.

A nyári napsütés ellenére rendszeresen hámlasztózok ( AHA, BHA) , a foltok eltűntetésében nagyon eltökélt vagyok. Ráakadtam erre a gyönyörűségre. Megvannak a testvérei is de nekem most természetesen ez az aktuális.
Langyos vízzel kevertem ki a port nagyon gyorsan a szigorúan a megadott mennyiségben. Illatát nem nagyon éreztem, nekem sikerült az egész katyvaszt rákennem az arcomra. Így talán később gumisodott be mint 10 perc. Tulajdonképpen nem is mértem az időt , kb 40 percig lehetett fenn mert a végére kikérgesedett, kifehéredett és rettenetesen húzta az arcom. Akkor kaptam észbe és gyakorlatilag nem lehetett lehúzni a bőrömről annyira rászáradt. Meleg vizes ruhával kellett leáztatnom. Most, még órákkal később is csípkedi az arcom, kissé ķi is pirosodott. Jól betápláltam , ma este már nem hámlasztok.
Kicsit sok volt a bőrömnek , pedig nem érzékeny. Heti 1x fogom használni, és be fogom tartani a 10 percet.
Óvatosan kell bánni a hatóidővel mert nagyon dolgozik a cucc!
Update: Talán még annyit hogy az alapos betáplálás ellenére még másnap is húzódott kicsit a bőr de sokkal símább , feszesebb és rugalmasabb lett. Ez a pakolás szerintem mindent lemart róla, szó szerint újjászületett a képem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 7.

Óvatosan kell bánni a hatóidővel mert nagyon dolgozik a cucc!

ST

2013. június 24.

Egész jó, bár az algás nekem jobban bejött. A rövid hatóidő pozitívum, viszont néha csak csomósra sikerül kikeverni. Akinek gondot okoz az adagolás javasolom, hogy dekoltázsra is kenjétek fel, így pont elég egy tasak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 24.

Samybubu

2013. június 14.

Nekem nagyon bevált. Nem zavar, hogy kevergetni kell, lehet, hogy a vegyész lét előnye ez... :D Nem nagy dolog kikeverni, fél perc és kész. Kicsit több vizet vett fel nekem, mint amennyi a tasakon jelezve volt, nekem úgy nem volt elég folyékony. Valamennyivel több, mint amennyit szívem szerint rátennék az arcomra, de nem olyan sok, hogy kettő alkalomra elég legyen, de lehet, hogy legközelebb megpróbálok kettőt kihozni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

ágica

2013. május 9.

Először nem is akartam megvenni, de mivel mostanában "tasakos pakolás" mániában szenvedek, így belekerült ez is a kosaramba végül. A kikeverése nem egy kellemes rész, de mivel kb 2 perc alatt megvan, nem panaszkodok. A maszk maga élénksárga és semmilyen illatú (leginkább valamilyen porfélére emlékeztet). A hatóidőt szerintem komolyan kell venni, illetve ha nem kenjük elég vastagon, akkor csak levakarni lehet és az egész kifehéredik és feszül. A hatása nagyon szuper, egyenletes bőrfelszín, zártabb pórusok, egyáltalán nem szárított:) Viszont egy kis bőrpír fellépett, de ez se komoly szerintem. Összefoglalva nagy szerelmem, holnap megyek és betankolok belőle.
Update: Azóta is imádom, viszont észrevettem, hogy egyáltalán nem mindegy, mivel keverem el. Ha jéghideg ásványvizet használok, az eredmény sokkal szebb, csapvízzel pedig csupán jó. Ugyanígy vonatkozik ez a teafásra is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

nussz

2013. április 2.

A macera ellenére is nagyon szeretem ezt a maszkot. Nekem az egy tasakban található adag egy kicsit sok, de kettőnek meg már nem lenne elég.
Ugyan semmiféle csikiző, bizsergető érzést nem tapasztaltam a használata közben, de mikor lehúzom, sokkal egyenletesebb, és puhább, simább lesz az arcom. Heti egyszer szoktam feltenni, néhány hét után már elég látványosan eltüntette a frissebb hegeket az arcomról. Zsírosabb, acnés, heges bőrre nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Kencefice

2012. május 16.

Felbuzdulva az itteni véleményeken próbáltam 2 adagot kihozni a tasakból, de csak az lett az eredménye, hogy nem jött le egyben az arcomról és tovább tartott leszedegetni, mint amennyit fent volt. A hatását mindenesetre nem csökkentette és nagyon meg voltam elégedve az eredménnyel. Kisimult, egyenletes bőrfelszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

sminkesmas

2012. május 15.

Szerintem nagyon jó kis termék, ár/érték arány verhetetlen!
Nekem a száraz bőrömet sem szárította, 1 tasak nálam 1 adag, el sem tudom képzelni hogy lehetett volna 3-mat kihozni belőle..:-)
Az enzim hatását én is éreztem, mindenkinek ajánlom, és egységesebb lett tőle a bőröm.

Bővebben is olvashattok róla nálam.
Üdv

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Szerintem nagyon jó kis termék, ár/érték arány verhetetlen!

Bővebben is olvashattok róla nálam.
Üdv

Cikkamakka

2012. március 22.

Felfrissíti és mattá teszi a bőrt, szépen összehúzza a pórusokat. Nagyon vicces, citromsárga gumivá szilárdul (a fiam véleménye szerint kár, hogy nem zöld, mert akkor még jobban hasonlítottam volna Davy Jones-hoz a Karib tenger kalózaiból, de így sem rossz:) Mivel hámlaszt, mindenféleképpen kell utánna legalább egy kis könnyű hidratáló, de nagyon száraz bőrre szerintem nem a legjobb választás. Az ár-érték aránya tökéletes, fogom még használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.

ancsika

2012. március 9.

Nagyon gazdaságos,nekem 3 adag lett az 1 tasakból.A problémám vele,hogy a száraz bőrömet,még jobban szárította.Ha kentem utána krémet,borzalmas puha tapintásuvá vált az arcom.Nem rossz,csak száraz börre nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, D-Limonene
Színezékek: CI 77492

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.