Best of Beauty 2019

Lady Stella

Ár:   5230 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sz Krisztina, Módosítva: 2012. december 3.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló és öregedésgátló algináton kívül kétféle alga származékot is tartalmaz a maszk, mely helyreállítja a bőr rugalmasságát és feszességét, serkenti a sejt megújulását, és késlelteti a bőr öregedését. A Spirulina Maxima mikroalga magas proteintartalommal rendelkezik (tömegének több mint 60%-a), kiválóan puhítja és feszesíti a bőrt. Az antioxidáns hatású E-vitamin, C-vitamin és béta-karotin (A-vitamin provitaminja) tartalma öregedés elleni hatást biztosít. Valamennyi vízoldható B-vitamint, számos ásványi anyagot és nyomelemet, valamint klorofillt is tartalmaz. A Laminaria Digitata tengeri moszat mikronizált formája nagyon könnyen felszívódik, és ez lehetővé teszi hatóanyagainak azonnali felszívódását, mivel rendkívül gazdag ásványi sókban, nyomelemekben, vitaminokban és aminosavakban. Minden bőrtípusra ajánljuk, elsősorban 35 éves kor.

gmaresz

2018. december 29.

Valóban jól hidratál, puhább lett a bőröm. Én küzdöttem a leszedéssel, nem tudtam egyben lehúzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

MaFa

2018. október 1.

A kozmetikusom használta és annyira megtetszett az illata illetve szép lett tőle a bőröm így, kénytelen voltam beszerezni. Nagyon kellemes tapintású tőle az arcom, rugalmas és feszes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

sziluetta

2017. május 23.

A pattanásaim miatt vettem, mert arra nagyon ajánlják az algás maszkokat. Egyszerűen gyönyörű lett tőle a bőröm, még a páromnak is bejött. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Sunchi

2016. augusztus 10.

imádom mindegyiket , most a teafásat probáltam ki nagyon jó az is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 10.

imádom mindegyiket , most a teafásat probáltam ki nagyon jó az is :)

Birkin22

2016. április 30.

Hatalmas változásról nem tudok beszámolni, maximum annyi, hogy jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Hatalmas változásról nem tudok beszámolni, maximum annyi, hogy jól hidratál.

ribizlizizi

2015. november 30.

Szóval ez mérföldekkel jobb, mint a kaviáros, amit előtte próbáltam, de a zacskója ugyanúgy nem bírja a strapát, kinyílt az illesztésnél, bele a táskámba... És az állaga ennek sem volt meggyőző, olyan volt, mint valami undi gumírozott zselé... De a hatása rendben volt, puhább, ruganyosabb bőrt kaptam a pénzemért. De a kiszerelése miatt tuti nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

ST

2013. június 24.

Szuper :) Többfélét próbáltam ezekből a maszkokból, de ez jött be leginkább. Tisztítja a pórusokat, hidratál, kisimít, nem irritál. A gyors hatóidő miatt akár reggel is fel lehet dobni. Ajándékba is vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 24.

Roni27

2013. május 15.

Ez a maszk nagyon jó! Igaz, én önmagában nem, csak kezelésbe beépítve használtam és nagyon szép eredményeket hozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, D-Limonene, Linalool
Színezékek: Chromium Hydroxide Green / CI 77289

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.