Lady Stella

Ár:   990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló testápoló, mely a szőlőmagolaj magas E-vitamin tartalma révén erős antioxidáns hatású, ezáltal szabadgyök-megkötő és bőrmegújító.

Aquariusgirl

2016. február 14.

Jó kis testápoló ez, összetétel ide v. oda. Nyáron csak ezt tudom használni (nem minden nap), mert nem "sok", tökéletesen hidratál zsíros tocsogás nélkül. Így télen csepegtettem bele némi csipkebogyóolajat. Az ára meg egy vicc szerintem, bár alább olvasom, hogy drága. Ez?????? Akkor milyen jelzővel illetjük a LUSH-t és társait?? Számomra az illata egy kicsit furi - nagyon mű - de szerencsére nem sokáig érezni. Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 14.

Vancsi

2015. augusztus 12.

Kellemes illatú könnyen felszívódó, nem tesztelik állatokon!Kicsit drága(1000Ft felett vettem bioboltban) de szeretem és nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Cipriana

2012. május 22.

A TESTÁPOLÓ, csupa nagybetűvel!:) Fantasztikus az illata, remekül hidratál, az ára baráti, és ami még számomra fontos, hogy nem tesztelték állatokon, szívem szerint 6ost adnék!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

napsugar14

2012. április 13.

Jó kis testápoló. Nagyon jól ápolja a száraz bőrt, anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna. Az illata is nagyon finom. Az ára is baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Lanolin, Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.