Lady Stella

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrybaba, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Koffeinnel és értékes összetevőivel táplálja, feltuningolja a hajhagymákat. Serkenti a fejbőr vérellátását, anyagcseréjét, és ezáltal megnöveli a haj rostjainak a vastagságát. Segíti és serkenti a haj növekedését, regenerálja, fényessé teszi azt.

Pipiketyo

2023. december 29.

Nagyon szeretem, tényleg dúsabb lesz a hajam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 29.

Nagyon szeretem, tényleg dúsabb lesz a hajam tőle.

Barack00

2023. november 28.

Nagyon tetszik az illata, kiadós, olcsó és dús lesz tőle a hajam. Ettől nekem nem kell több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 28.

szabocinti93

2022. június 18.

Nagyon szeretem. Nem habzik úgy, ahogy általában a drogériás a samponok szoktak, de ez egyáltalán nem zavaró. Az 1 literes kiszerelés egy jó darabig elég lesz. Ár-érték arányban a legjobb szerintem :) Szép, ápolt, egészséges kinézetű a hajam utána. Cseresznyés pakolásával együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 18.

nyuszi.pok

2022. március 5.

Imááádom! Nekem kóla illatú és a koffeines hatása isteni. Már már borzasztóan gyorsan nő a hajam és biztosan hogy ettől, mert előtte nem így volt. Nekem a hajam zsírosságát és nagyon rendbehozta eddig hetente kétszer meg kellett mosni , már csak heti egyszer mosom és ennek a samponnak köszönhetem! Ja és irtó sokáig elég. 1 liter sampon=1 év, úgy hogy én hajmosáskor 2szer samponozok.
Imádom és nem hiszem hogy valaha mást vennék helyette ❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 5.

Imádom és nem hiszem hogy valaha mást vennék helyette ❤

Szilvi666

2021. szeptember 16.

Nagyon jó ár érték arányú sampon. Az illata kellemes, könnyen fésülhető tőle a vékony szálú hajam, jól hangzik és sokáig elég.
A serkentő hatáshoz nem tudok mit hozzáfűzni, de már csak az egyéb pozitív tulajdonságai miatt is érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

honeybya

2021. február 22.

Nem rossz kis cucc, nem szárítja úgy a hajamat, mint a többi koffeines sampon, és szép fényes tőle a hajam. Még csak pár hete használom, de nekem hiányzik egy picit az a nagyon tiszta fejbőr érzés, mint amit például az Alpecinben imádok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

ziza27

2020. november 14.

Nekem is bevált. Imádom az illatát, az állaga nem a szokásos sampon-állag, sokkal hígabb, de jól habzik és megfelelően tisztít, nem zsírosodik gyorsabban tőle a hajam. A hajnövekedésre tett hatásáról nem tudok érdemben nyilatkozni, mert szerencsére amúgy is gyorsan nő a hajam, de mivel most balayage-om van, látom, hogy mennyi nőtt le, és szerintem még a szokásosnál is gyorsabban nő. Szép csillogó, puha és könnyen kezelhető utána a hajam, és nagyon sokáig elég lesz ez a mennyiség, úgyhogy mindenképp megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

cintialaura

2019. január 25.

A növekedés támogatásával kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de a hajamnak hihetetlen jó tartást ad és kitolja a hajmosást egy nappal!!! Hihetetlen! Nagyon híg az állaga így vigyázni kell vele, de szuper a pumpás adagoló hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Adrybaba

2018. július 2.

Nagyon-nagyon jó. Mióta ezt használom a fodrászom mindig dícséri a hajam milyen erős és milyen sok babahajam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Caffeine

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.