Lalique

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

2007-es Amethyst újabb, 2014-ben megjelent változata, hasonlóan lila, de díszesebb üvegben. Parfümőr: Nathalie Lorson.

Fejjegyek: fekete ribizli, nashi körte, málna

Szívjegyek: bazsarózsa, rózsa, magnólia

Alapjegyek: fekete szeder, pézsma, ibolya

Lalique Amethyst Èclat EDP 100ml
Ár: 6000 , Eladó: Denissza
Állapot: Új, Helyszín: Győrszentiván, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel
Lalique Amethyst Èclat EDP mini 15 ml szettben , bontható!
Ár: 8800 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

Torpece

2020. november 24.

Az alapillat ugyanúgy benne van, tehát ez is málnás-szedres-fás de sokkal mélyebb, édesebb mint az Amethyste. Nem is értem, miért nem népszerűbb, igazán megérdemelne több figyelmet. Ajánlom kipróbálni, aki egyedi, tartós, édes nőcis illatra vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 24.

vanillacaramella.sweet

2020. október 6.

Dátum: 2017. február 10.:
Érezhető, hogy Amethyst, de annak egy könnyedebb, rózsásabb, kevésbé erősen pirosbogyós-gyümis változata. Kellemes, üdébb, hétköznapokra. Nőies, bájos. Ha valakinek szúrós és sok a sima, akkor próbálja ki ezt. Tetszik, de még nem venném üvegesen. Tesztelem és később update.

2020. Okt. 6.:
Így kissé megkésett (3.5 évvel) updatem következik.
Nem romlott meg a kis mintàm és kedvem tàmadt újra kipróbàlni.
Még mindig kellemes, nőies, nem kirívó és figyelemfelkeltő, de érdekes bogyós gyümis-virágos illat.
Nagyon tiszta, friss, üde, ropogós, igazán passzol hozzá az üvege és mintàja. Tényleg lila és világosabb,mint az anyaillat és virágosabb is, ahogy az üveg mintàja is utal rà.
Enyhébben gyümölcsös, de egyformán erősen virágos+gyümis+rózsàs, olyan harmatos, mintha szakadó esőben áztak volna meg a rózsàk és a bogyós bokrok, hűvös harmatos, de a lilabogyóktól édeskés, nem sziruposan.

Nincs fássàga, a pézsma is alig sejlik fel. A magnólia sem erős benne.
A málna, a rózsàk és ropogós körte, az érett szeder édességet adnak, a ribizli icipici savanykás üdeséget, az ibolya jól beolvad a kompozícióba.
Lecsukod a szemed és beszippantod ezt a harmatos, friss, kristálytiszta illatot, bàjos, nőies, nem tipikus gyümis illat, ezért szerintem nem is jön velünk szemben nap mint nap.
4-5 órás tartóssàgú, közepes szillàzsú.
Most hűvösebb van, mégis jó érzés viselni, pedig én ilyenkor az erős, tömény, édes illatokat szoktam hasznàlni.

Az anyaillat sokkal erőteljesebben gyümis és fásabb is egyszerre, bár az is tetszik.
Ha minden igaz, holnap tesztelhetem az Exquise verziót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 6.

Dátum: 2017. február 10.:

2020. Okt. 6.:
Így kissé megkésett (3.5 évvel) updatem következik.
Nem romlott meg a kis mintàm és kedvem tàmadt újra kipróbàlni.

Nincs fássàga, a pézsma is alig sejlik fel. A magnólia sem erős benne.
4-5 órás tartóssàgú, közepes szillàzsú.

Ha minden igaz, holnap tesztelhetem az Exquise verziót is.

Iko

2017. március 9.

Már 3 éve kívánságlistán van, rendeltem belőle mintát, bár eredetileg az elődjébe voltam szerelmes. A mintán feltűnt, hogy nem annyira szedres. Végül ezzel lepett meg a párom, mert látta, hogy nézegetem. Így utólag bánom, az eredetije jobb. De ez is finom, egyedi. Ajánlom azoknak, akik hozzám hasonloan ki nem állhatják a fejfájós, büdös agyonajnározott, túlárazott, pacsulikat. Ez nem jön szembe az utcán tuti :) Csomagolása naggyon szép, ajándéknak is jó választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.