Lalique

Ár:   €200   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. október 30.

Ár:   €200
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018.

Illatcsalád: chypre-virágos

Fejjegyek: szeder, grapefruit

Szívjegyek: fekete ribizli, ibolya levél, menta

Alapjegyek: moha, pacsuli

abodri

2020. június 14.

Sosem érdekeltek a Lalique parfümök, számomra kommersz, átlagos, a "semmi különleges" illatok csoportjába tartoznak. Először is arra kaptam fel a fejem, hogyan lehet egy Lalique parfüm ennyire drága (€ 200 körül). Akkor csak különleges lehet. Tartós, nőies finomság. Gondolom, ez is limitált gyártású lesz, mint két társa. Vagy már nem is gyártják?
A Sweet Amber és a Pink Paradise mellett ez a harmadik csoda a Lalique Les Compositions parfümsorozatából. Az elegancia, kifinomultság jellemző erre a parfümre is, ahogyan a másik két edp-ra is. Nőies csodaillat. Tartós :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 14.