Best of Beauty 2019

Lalique

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2019. február 3.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetétel: ciprus, vetiver, kasmirfa, musk

Fújós Lalique Encre Noire For Men
Ár: 5 ml / 1500, 10 ml /2500 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: Új, fújósok eladók, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyes átvétel
Ár: 7.000Ft , Eladó: Ancsika22
Állapot: 100ml, Helyszín: Kalocsa, fizetés: Előre utalás után postázom
vetro

2018. november 15.

A téli temető ciprusfás hangulata, plusz a közelben füst van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

A téli temető ciprusfás hangulata, plusz a közelben füst van.

dalma92

2018. augusztus 28.

Idáig fogalmam sem volt, milyen illata van a vetivernek.
Előző véleményemnél már írtam, hogy én a Timbuktu illatát egy az egyben a Fekete Tinta illatának képzeltem, és így, hogy már ezt is kipróbáltam, az a helyzet, hogy tényleg rettentően hasonló a két parfüm. Az én orromnak csupán a ciprus a különbség, ez egy picit lágyít az Encre Noir-on, ettől lesz szerintem nők számára is viselhető. Míg az elvileg unisex Timbuktu emellett már-már inkább férfiillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Idáig fogalmam sem volt, milyen illata van a vetivernek.

rea3

2018. április 16.

Egész másra számítottam az itt olvasott vélemények alapján. Próbaképp csak mintát rendeltem belőle, nehogy felsüljek, valahogy gyanúsnak éreztem az árát. A páromat szerettem volna meglepni, de én lepődtem meg a legjobban. Pontosan olyan illata van, mint amit kicsi koromban szoktam érezni, miután a nagypapám megborotválkozott. Azért megszimatoltattam a párommal is, mielőtt kidobtam.. Azt kérdezte tőlem, (persze aranyosan), hogy ezt komolyan gondoltam-e?
Áh, vicckategória a köbön. Nem a semmiért van non-stop leárazva, én ezt egy olcsó, ósdi löttynek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Lapo

2018. január 27.

Update: Készítettem róla egy kis amatőr és egyszerű "videót" azoknak akik inkább vizuális típusok :)

..elképzelni sem tudom, hogy ebben az árkategóriában, hogy készíthetnek ilyen egyedi, semmivel sem összetéveszthető, stílusos, niche - ezáltal sokak számára "inkább érdekes" illatot.. ezért szeretem a Lalique-ot.. olyat ad amit senki más, végtelenül igényes minőségben, kivitelben és csomagolásban.. Ezeket a gyöngyszemeket keresem illatmintáim rendelésekor, illetve a parfümériák látogatásakor.. sajnos vagy szerencsére az igazán jóból nagyon kevés van.. viszont így legalább értékeli az ember azt a keveset.. 25, inkább 30 év felett, ősztől tavaszig.. és azon belül is szükséges némi bevállalósság.. 6 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

x

2017. augusztus 8.

Már olyan régóta szerettem volna megszimatolni, de sehol sem jött szembe, és egyszer csak láttam egy kiváló árú tesztert Nem kockáztattam vele, mert tudtam, hogy szeretni fogom... és szerelem első szimatra. Ritkán érzek ilyet, hogy valami már az első illatolásra ilyen elemi erővel vegyen le a lábamról. A Black Afganóra emlékeztet Nasomattótól, hála Istennek az árát kivéve. Valami remekmű ez a sötét, vonzó füstösség. Imádás van! Nem tudom amúgy, mi folyik a Notinónál, de akkora dobozba rakták, amibe kényelmesen belefért volna négy bebugyolált nagy üveg is... és utólag azt mondom, küldhettek volna is annyit ebből a stílusos, egyedi, elegáns mesterműből. Minimalista, mégsem hiányzik belőle semmi. Illetve, egyelőre nem tűnik úgy, hogy nagy hatósugárral rendelkezne, de elsőre csak egyet fújtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Iko

2017. március 21.

Rendeltem egy mintát a páromnak. Beleszagoltam, és varázslat úgy ahogy van. A pasimnak nem tetszik. Nem is illik hozzá. Úgyhogy most keresem a férfit akihez illik, mert akarok venni neki egy literrel, és hozzá is megyek feleségül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Orsoj

2017. február 27.

Bár férfi parfüm, nő létemre sokáig használtam. Pontosan addig, amíg meg nem ismerkedtem a barátommal, aki egy ehhez nagyon hasonló, de ennél is finomabb illatot használ, a Nuit de Sens-t a Feraud-tól.
Az egy picit krémesebb, valahogy kiegyensúlyozttabban komponált, mégis nagyon- nagyon hasonló, gyönyörű vetyver illat. Így én már nem használom az Encre Noir férfi változatát (a női verzió meg szerintem kommersz, pláne ehhez a kompozícióhoz képest). De őrizgetek egy kis maradékot az utolsó üvegben, néha megszaglászom...még mindig nagyon érdekes, finom őszi-téli ilat, és szerintem nők is nyugodtan használhatják. Ráadásul nagyon olcsón hozzá lehet jutni. Pedig - ahogy az előző hozzászólók már írták - abszolút niche és luxus minőség, érthetetlenül alulértékelt és alulárazott. Az árérzékeny igényesek szerencséjére.;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Arha

2017. február 23.

Ez az illat a melankólia szépségéről szól számomra. Olyan, mint egy csendes, esős őszi délután, amit a könyveid között töltesz egy meleg teát iszogatva. Ha ezt egy férfin érezném, biztosan beleszeretnék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

jodocus

2015. február 26.

Nagyon megkapott engem ez az illat 2011-ben, Londonban, ahol egy előkelő áruházban a Lalique cég standján amolyan "még odadobom ezt a tesztert is" jellegű helyen találtam rá. Amikor megillatoltam,nagyon megtetszett a szikársága, meg az is, hogy csak néhány,fás összetevőből áll. Valóban nagyon száraz illat, köszönhetően a kasmírfának, de mellette ott van a vetyver is, ami megszelídíti a szagélményt. Tényleg emlékeztet a tintára, és aki szereti a letisztult japán kalligráfiát, annak nagy élménye lesz az illattal való találkozás.Fekete tintára fel! [Inkább fiúk] :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 26.

evifume

2015. február 20.

Vetiver... már a szó is annyira szexi, hogy bepárásodik a tekintetem és az ájulás környékez, ha meghallom...De komolyan, ha a vetiver illatát megérzem, egyszerűen nem bírok magammal! Egy női Pepe Le Pew-vá válok, aki megrészegülten lebeg az illat forrása után. Az Encre Noire pedig a vetiverek között is abszolút kedvenc. A fenyő és a kasmírfa csodálatosan egészítik ki a meleg, fűszeres, citrusos központi jegyet: zöldebbé és fásabbá teszik, így az egész illat szárazabb és letisztultabb, mint a szupercitrusos Tom Ford Grey Vetiver vagy a fűszeres-szívmelengető Guerlain Vetiver (mindkettő csodálatos illat, egyébként). Az Encre Noire-t, a másik két illattal egyetemben, egyébként hölgyeknek is ajánlom, én ősszel és télen szeretem leginkább hordani, koraesti sétákhoz és adventi készülődéshez ideális!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Isoeugenol, Citral