Lalique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hulcsi, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2013

Illatkategória: virágos-fás

Fejillat: Bargamott, Rózsa,Keserűnarancs

Szív: Tubarózsa, Jázmin, Gardénia

Alalp: Cédrus, Szantál, Pézsma

Lalique L'amour Teszter
Ár: 6500.- Ft+szállítás , Eladó: Miracska80
Állapot: 1-2 próbált 100 ml Teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen kizárólag a 18.kerület illetve a Pöttyös utca,posta illetve foxpost(előre utalás)

anita763

2021. március 10.

Mesés puha, elegáns, álmodozó, fehér virág, tubarózsás illat. Nagyon virágos, de nem szappanos. Gyönyörű rózsa / gardénia / bergamott melange, krémes szantálfa / cédrus alapon és finom pézsma szövéssel. Gyönyörű illat! :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 10.

Burya

2020. július 19.

Ez az illat szerintem sokkal, SOKKAL több figyelmet érdemelne! Vakon rendeltem és alighanem az egyik legjobban sikerült vakvásárlásom (ami egyébként sajnos nem jellemző). Isteni illata van, friss, icipicit krémes, tiszta illat, egy fehérvirágos tünemény, amiben egyszerre van jelen a jázmin, gardénia, rózsa és tubarózsa. Kifújás után a gardénia a legerőteljesebb jegy benne, leszáradást követően zöldes tubarózsás lesz, de minden fázisában imádom. Elsőre a Bvlgari Omnia Coral, Omnia Crystalline edt és Versace Yellow Diamond jutott eszembe róla, mintha mindezek keveréke lenne, de közben mégis valami más. Nagyon-nagyon szép, romantikus, tiszta, nőies illat. Ha pasi lennék, úgy mennék ez után az illat után, mint akit zsinóron húznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Vaslady

2019. október 7.

Megint elmondhatom,hogy gyönyörű mutatós üvege van,mint a legtöbb Lalique parfümnek.
Egyediek és különlegesek.
Kicsit a belbecs vesz el az érdemükből,mert sajnos itt sem tudok 5 csillagot adni.
Legerősebb illatjegye a rózsa,jázmin és neroli.
Nappali illat,hétköznapi futkosáshoz,romantikus lelkeknek :)
Tartóssága lehetne jobb is,mert rólam pár óra alatt lekopik.
Vélek felfedezni nyomokban némi hasonlóságot a Hugo Boss Femme illata és közte.
Üvege szép,mutatós....megfigyeltem a Lalique márka egyik védjegye.
Tavasszal,esetleg hidegebb nyári napokon használnám.
De kár,hogy nem tartósabb :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Egyediek és különlegesek.
Legerősebb illatjegye a rózsa,jázmin és neroli.
Nappali illat,hétköznapi futkosáshoz,romantikus lelkeknek :)
Tartóssága lehetne jobb is,mert rólam pár óra alatt lekopik.
Vélek felfedezni nyomokban némi hasonlóságot a Hugo Boss Femme illata és közte.
Üvege szép,mutatós....megfigyeltem a Lalique márka egyik védjegye.
Tavasszal,esetleg hidegebb nyári napokon használnám.
De kár,hogy nem tartósabb :(

angelina69

2018. augusztus 27.

2018.08.27. Eltelt sok hónap, és valamiért eszembe jutott ez az illat. Gondoltam, most kipróbálom, mit tud melegebb időben. Nagyon nagy változás nem történt. Összességében a melegben szebben megmutatta magát. Előbújtak olyan édeskés, krémes akkordok, melyek még vonzóbbá tették. Azonban az üde, könnyed virágillat nem változott. Sajnos a tartóssága rajtam elképesztően rövid még így nyáron is.

Karácsonyi illatkereső akcióm egyik alanya ez az illat volt. Pici minta, próbálgatások. Ez egy egyszerű, friss, üde, virágos illat, egy pici szappanos felhanggal. Nincs nagy körítés, ápoltság érzet és kész. Nem varázsolt el. Tavaszra, nyárra ideális azoknak, akik szeretik a könnyed virágos illatokat. Számomra hasonlít ... mégpedig az Avon Summer White Paradise illatára. Lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

krémparádé

2016. szeptember 22.

Finom krémesen virágos illat, nem orrbavágó, ikább simulós. Rózsát nem érzek annyira benne, de szerintem hasonlít a Laura Biagiotti Laurájára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

hulcsi

2014. június 30.

Kellemes, bőr közeli rózsa illat. Számomra teljesen hétköznapi, komfortos. Nem lett a kedvencem, de bajom sincs vele. A vége szép krémessé, tisztává válik. Inkább visszafogottabb illat, munkába tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 30.