Lalique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: molnardokigergely, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetétel: bergamott, citrom, rózsabors, fa, ibolya levelek, kardamon, szerecsendió, muskátli, boróka, pézsma, bőr, vetivérfű, benzoin

Fújós Lalique Pour Homme Equus EDP 5/ 10ml
Ár: 1000/ 1700 , Eladó: abelhorvath91
Állapot: új, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Készpénz/ előreutalás
Lalique Pour Homme Equus fújósok
Ár: 700 Ft, 1000 Ft, 1600 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

emb1p3

2021. február 16.

Olyan az Equus, mint egy könnyű, fehér lenvászon ing, egyszerű, lakkozatlan, fa gombokkal, a könyök alá feltűrve: nőnek, férfinek is tökéletlesen áll, pont annyi, amennyi kell, nincs olyan, akinek kifejezetten ne tetszene, és ellenállhatatlanul tavaszhangulata lesz tőle mindenkinek. A kirobbanó, kertifűszeres indítás teljesen aromaterápiás hatással van rám, ez egy üvegbe zárt, tavaszi reggel, szeles ugyan, de csak annyira, hogy olyan egészségesen pirosra csipkedje az ember orcáját, amit máskor hiába is próbál pirosítóval utánozni. A leszáradása édeskés, de hűvős fásság, e tekintetben az Encre noir alapjára emlékeztet. Csomó hülyeségre asszociál az ember a parfümökről, az is eszembe jutott, hogy lakást keresgélünk, és mindig elönt a szimpátia, ha végre látok egy konyhában a '70-es évek végéről, a 80-as évekből megmaradt, egyszerű, négyzetalakú fehér csempét, amelyet jellemző lelőhelye okán hajlamosak szeretteim kórházi csempének nevezni. Ha épp nincs is időnk, erőnk (=$$) egyből nekiesni a felújításnak, a magam részéről sokkal szívesebben nézem a jó öreg kórházi csempét még pár évig, mint a '90-es évek barnáit, bézzsel és egy-egy monotonitástörő virágocskával vagy 3 cm-s díszsorral kombinálva , ne adj isten a 2000-es évek kiwizöldjével. Az Equus is ilyen: senki nem fogja azt gondolni, hogy a legújabb menőséget fújtuk magunkra, de lefogadom, hogy ha 20 év múlva a kezünkbe akad, változzék bárhogyan is az ízlésünk, azért zavar nélkül ki fogunk tudni lépni vele az utcára. Csak az a kár, hogy pár óra alatt olyan intimmé válik a hatósugara, hogy nem tudom eldönteni, hogy ott van-e még, vagy csak képzelődöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

simpleman

Korcsoport: >54
2019. augusztus 29.

De jó kertifűszer illata van ennek. Elég jól fel tud menni (az illata).
A hölgyek tippje alapján, úgy vettem meg, hogy a páromnak is jó lesz.
Úgy néz ki, hogy jó is lett.
...
Örülök, mikor ilyen jó ötletekkel találkozom. És köszönöm a tippet.
Tisztelem azokat, akik újítani tudnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

De jó kertifűszer illata van ennek. Elég jól fel tud menni (az illata).
A hölgyek tippje alapján, úgy vettem meg, hogy a páromnak is jó lesz.
Úgy néz ki, hogy jó is lett.
...
Örülök, mikor ilyen jó ötletekkel találkozom. És köszönöm a tippet.
Tisztelem azokat, akik újítani tudnak.

galagonyanya

2018. április 6.

Egyik kedvenc projektem - nevezzük így - azon férfiillatok felkutatása, amelyeket nő is viselhet. Ezúttal nem az úgynevezett uniszex illatokra gondolok, (melyek mást jelentettek pl. a kilencvenes években és mást napjainkban, mikor a niche parfümök elég nagy hányada uniszex besorolást kap) hanem azokra, amelyeket kimondottan pasiknak készítenek sőt gyakran nevükben is hordozzák az erre való utalást ("Homme" és társai). Számos kincsre bukkantam már, amióta elkezdtem keresni, pl a Dior Homme Parfum, vagy a legelső nagy szerelem a Jaipur Homme, de említhetem akár a Lanvin Avant Garde-ot is, melyet egyszer meggondolatlanul eladtam, aztán utána győztem felhajtani, mert már alig lehet kapni valahol... és ekkor elérkeztünk a lómániámhoz, mely kiskorom óta töretlenül, bár néha eltitkoltan lobog bennem, és amikor egy minikét ebből a lovas Lalique-ból megpillantottam, hát nemcsak nem tudtam, nem is akartam ellenállni neki. Az volt a tervem csupán, hogy medált készíttetek belőle egyszer, ám rá kellett jönnöm, sokkal nagyobb kincsre bukkantam, mint hittem. A kis lovat követte a nagy, én pedig esténként, ha egy kis megnyugvásra vágyom, megfogom az álomszép lófejes-domborműves üveget és magamra permetezem ezt az először fűszeres, majd egyre citrusosabbá váló, enyhén édeskés nedűt, és érzem, ahogyan az idegeim kisimulnak s felszabadultabban lélegzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Lapo

2017. július 26.

Ez azok a klasszikus és egyedi illatok egyike amit szinte életkortól függetlenül tud hordani bárki. Egy nagyon pici bevállalós jellem kell hozzá 25-30 év között (efölött az sem) de azt hiszem meghozza gyümölcsét, már ha a pozitív visszacsatolás a célja egy illatnak. Egy nagyon szerethető és kellemes, fűszeres, fás illat, ami a nyár kivételével bármikor és könnyen hordható, bármelyik napszakban. Az eleganciát egy olyan kis nyugodt (nem karcos), nyílt és világos, finom frissességgel ötvözi ami nagyon kevés más elegáns illatban van meg szerintem. Nagyon tetszik..tartóssága bitang..hatósugara picit lehetne nagyobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Arha

2017. február 23.

Valami citrusos, fás illatra vágytam, így rendeltem ebből egy mintát, amit rögtön az első kibontásnál el is sikerült törnöm, a parfüm pedig a pulóverem ujjára ömlött. Viszont az apróbb kellemetlenség ellenére eközben vigyorogni kezdtem, mint a vadalma... ugyanis megéreztem az illatát. Ez a parfüm csodálatos, jó kedvre deríti az embert, teljesen mindegy milyen helyzetben van. Kimondottan meleg illat, és az egyik kedvencemmé vált, főleg nyáron, illetve vizsgák előtt szoktam használni, számomra nagyon jó stresszoldó (talán a vetiver miatt, nem tudom). A tartóssága 7-8 óra kb rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Lilu

2016. március 25.

Hát ez! Folyékony napfény, borókás, fás, enyhén citrusos, és ehhez a benzoin, ami a bőrömön édeskéssé válik... az egyik leggyönyörűbb illat, amit valaha lehetőségem volt viselni, imádom. Ja, és nő vagyok... férfiak bőrén lehet, hogy más, nem tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 25.

molnardokigergely

2013. október 10.

Fogjunk egy közepes méretű, még nem kiszáradt fadarabot, fűrészeljük ketté, a frissen vágott felületre csepegtessünk citromot és szagoljunk. Az így "illatolt" illatnak talán lesz némi köze az Equus-hoz. A citrom hamar elpárolog, ezen kívül nagy változás nem áll be a koncepcióban. Számomra a lovacskás Lalique leginkább a Dior Fahrenheit nevű klasszikusával rokon, ám annál jóval olcsóbb. Azt hiszem, aki szereti azt, az ezt is kedveli majd.

Az illat tartóssága kb 5-6 óra, nem különösebben agresszív, a "tesójánál" a Lalique Lion-nál mindenképpen visszafogottabb. Az üveg/csomagolás ezúttal is klassz. Ilyen lófej legyen az ágyunkban, és ne ilyen: http://www.youtube.com/watch?v=ui9yUWVeZss

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.