Lalique

Ár:   7200 Ft, 8400 Ft és 12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   7200 Ft, 8400 Ft és 12 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Megjelenés éve: 2013

Illatjellemzők: jázmin, gardénia, pink bors, tonkabab

Plusskutya

2019. június 10.

Próba nélkül, Fragrantica vélemények alapján rendeltem, na meg az ára miatt. Valami újat, valami mást kerestem. Az üveg tényleg csinos, de ami benne van, rajtam nagyon nem. Édes, nekem túl nehéz, kissé keleties, semmi egyediség, bár a tartósságára tényleg nem lehet panasz. Eladtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 10.

angelina69

2019. május 30.

Most, hogy hűvösebb szelek fújtak, beletúrtam a mintás tárolómba, ahová a hűvös időre való illatokat tettem. Ez akadt a kezembe, már nem először az elmúlt fél év során. Szép és érdekes illat ez a maga nemében, de nem hozzám való. Édes, de nem a mostani cukorkás édességek egyike. Valahogy puhábbra számítottam, simulósabbra. Ám rajtam ez nem ilyen. A kezdete szinte kirobbanóan édes-aromás. Rajtam csak lágyul, halványodik, kicsit puhul is, azonban alapvetően ez a fajta aromás-édesség a fő illatvonal benne végig, egy csipetnyi kesernyés illattal társulva. Tényleg nem rossz, de nem kívánom. A szép tavaszi napsütésben is próbálkoztam vele, de nem akarjuk egymást. Nem igazán mutatta meg a számomra tetsző oldalát, ha létezik ilyen. Biztos vagyok benne, hogy gyakran nem jön szembe az utcán. A szillázsa átlagos, a tartóssága rajtam kb. 4 óra volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

Tarkamilla

2019. május 3.

Kis mintában volt meg, de elajándékoztam. Már magára az illatára nem emlékszem élénken, csak az érzetre, amit keltett. A málnaszörp, ami elsőnek eszembe jut róla (nincs benne málna amúgy).
Kellemesnek kellemes, de körülbelül ennyit tud. Nagyon hamar túl édessé vált számomra - a vanília-heliotrope kombó nekem nem... ahogy a La Perla Divina-nál sem.
Bájos, meg rózsaszín, meg puha, de olyan kis együgyű illat.
A szó hagyományos értelmében véve egy kevésbé "kellemes" ám kicsivel érdekesebb illatot jobban értékelnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Bájos, meg rózsaszín, meg puha, de olyan kis együgyű illat.

pomme

2019. január 19.

Aki tini korában imádta a vaníliás füstölőt, az ezt is szeretni fogja. Édes, pihepuha vanília szantállal. Egyszerű, mint a faék, de pont ezért jó. Egy kis tonkát kivehettek volna belőle, mert néha sok, de egyébként egy cuki kis komfortillat, semmi világmegváltás, szexiskedés, vagy ilyesmi, csak sima kuckózás. Egy lightosabb Kenzo Amour-nak mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

klau810614

2018. július 29.

Finom édes, kissé fás illat,tartóssága is egész jó! Nekem tetszik <3
Up
Megint beszereztem és isteni ebben a melegben is. Sokan kerestek "parfüméria" illatot, na ez szerintem olyan 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Finom édes, kissé fás illat,tartóssága is egész jó! Nekem tetszik <3
Up

kvin

2018. május 5.

Update:
Újrateszteltem - nem emlékeztem, hogy már megvolt.
Vanília és tonkabab holtversenyben. Ugyanaz a véleményem, vagy az egyik vagy a másik, de így együtt a kettő túl sok, túl édes.
Rajtam sajnos nem több, mint egy színtiszta vaníliás tonkabab. Nem érzem a virágokat, a rózsaborsot, tulajdonképpen semmit, csak ez a két komponens van jelen. Ez egy parfümtől nekem édeskevés.
Órák múlva is ugyanolyan, nem megy át semmilyen változáson, semmi meglepetés, elejétől a végéig édeskés-aromás, szinte animális. Nem sok mindent tudok róla mondani, hiába tartós, az elvárásaimhoz ez így nagyon gyenge.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

Update:
Újrateszteltem - nem emlékeztem, hogy már megvolt.

Ferita

2018. március 27.

Annyi jót olvastam róla,hogy meg akartam ismerni. Először vettem 5 ml-t,de a drága parfümmániás csoporttagok figyelmeztettek,hogy nem lesz elég. Mivel téli illat gondoltam ráérek beszerezni ősz környékén. Aztán itt véletlenül szembejött velem egy eladó 30 ml így megoldódott a gondom.
Szóval a többieknek mégiscsak igazuk lett. Nagyon különleges és egyedi illata van. Nem jön velem szembe az utcán az biztos 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

csakmoni

2018. február 25.

Rajtam sem a Cinema-hoz, sem a Pretty Svan-hez nem hasonlít egyáltalán. Én a tonkababot nem szeretem, számomra élvezhetetlen, fullasztóan meleg a bőrömön minden illatban. Ha megpróbálok kicsit objektívebb véleményt megfogalmazni, akkor ez az illat (az én ízlésemtől függetlenül) nagyon jó,finoman fűszeres, tartós, puha, jó minőségű, nem tucatillat, az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 25.

karakumsivatag

2018. január 27.

Felkeltette az érdeklődésemet, mert Fragrantica-n kommentelők Y.S.L. Cinema-hoz, illetve volt aki a Pretty Swann-hez hasonlította. Nekem ezek az illatok viszont egyáltalán nem ugrottak be róla, amikor megillatoltam. Finom púderes indítás után rajtam hamar átvált füstölős illattá. Nagyon érdekes, kétarcú illat, meglelő, ahogyan átvált a lágy nőies végletből az enyhén orientális, fűszeres végletbe. Szerintem szeretni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 27.

mariann33

2017. november 22.

Sosem gondoltam volna,hogy ebben a márkában találom meg az IGAZIT télre!
A Lalique-ról természetesen hallottam azelőtt is,de valahogy semmi nem késztetett rá,hogy akár egy illatát is kipróbáljam.Ennyire pozitív meglepetést mint ez a parfüm!Hihetetlen hogy gyártanak ilyen illatot ebben a "trendi világban".Ráadásul cseppet sem divatjamúlt,inkább a modern tonkás-vaníliás jelzőt adnám neki.Elképesztően puha,meleg illat.A borstól nem nehezedik a viselőjére,ezért nem is tud sok lenni.Isteni finom!A tartóssága egésznapos!
Ud.11.22;Ez az illat maga a Harmónia!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

Sosem gondoltam volna,hogy ebben a márkában találom meg az IGAZIT télre!
Ud.11.22;Ez az illat maga a Harmónia!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Coumarin, Linalool, Limonene, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730

Színezék. Lilás piros.