Lancôme

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. július 20.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Pillekönnyű hidratáló a bőr tompa, szüke suinének helyreállítására, revitalizálására.

Kremcica

2018. április 4.

Sajnos nekem nem vált be. Mintát kaptam belőle, így két alkalommal tudtam használni. Már elsőre feltűnt hogy az inciben harmadik helyen áll a denat. alkohol. Úgy voltam vele hogy próba szerencse, hátha tud vmit az alkohol ellenére is. De nem, nem tud. Eleve rémesen érződik a szagán, még a benne lévő parfüm se tudja elnyomni. Tonik után vittem fel de kb semmi hatását nem éreztem, mintha vizet kentem volna az arcomra. Hatás nulla. Utána bőszen kentem a hidratáló krémet... Ejnye Lancome ez ritka gyengén sikerült. Ennyi pénzért rablás, konkrétan ennyiből egy fél hatóanyagban gazdag de illóolaj-alkohol-parfümmentes rutint össze tudnék hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Megan

(!)
2016. július 2.

Termékmintát kaptam belőle. könnyű folyékony hidratáló. Valóban kisimul a bőröm tőle. Jól hidratál ,nem irritál!Tudja amit ígér.Még próbálom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Hexyldecanol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak