Lancôme

Ár:   15 390 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   15 390 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Lancôme Hydra Zen Beauty Essence egy hidratáló szépségesszencia a stressz látható jelei ellen, amely hosszantartó kényelemérzetet, üdébb arcbőrt és ragyogóbb arcszínt kölcsönöz. Minden bőrtípusra, még az érzékenyre is. A Hydra Zen szépségesszenciát úgy tervezték, hogy képes legyen csökkenteni a stressz látható jeleit az arcbőrön, miközben intenzív hidratálást biztosít.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

Ár: 7500Ft , Eladó: nine
Állapot: Bontatlan, fóliázott, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Budapesten, igény esetén postázom is, de ebben az esetben a postaköltség a vevőt terheli, és az összeg átutalása után adom fel a terméket.

mshoney

2020. augusztus 21.

Reggel-este használom ezt a szuper termeket 3 hónapja kb. Nagyon szeretem, mert kiváló az állaga, hamar beszivodik és egy nyomasnyi elég belőle, így jooooooo sokáig elég lesz. Nagyon jól helyre teszi a bor ph-jat, így a funkcióját tökéletesen ellátja szerintem. Erre viszem fel reggel a fenyvedot, majd a sminket, este pedig a ránctalanító krememet. Pattanasokat és egyéb kellemetlenségeket nem okoz.
Egy dolog nem tetszik benne, az pedig az, hogy illatositott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Egy dolog nem tetszik benne, az pedig az, hogy illatositott.

Marcipancica

2020. június 12.

Szeretem is meg nem is... Nagyon szuper az állaga, isteni az illata, jól beszívódik, de akárhányszor elkezdem használni, elkezd tőle hámlani az orrom! Nagyon furcsa! Most nyáron elhasználom, hátha a melegebb időben ideálisabb, de télre szerintem biztosan nem lesz elég! Még kísérletezem vele, lehet más miatt hámlott a bőröm, de kicsit bizalmatlan vagyok vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Scara

2019. február 14.

Ajándékba kaptam pár napja és gondoltam teszek vele egy próbát. Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, nem irritálja az érzékeny bőröm. Viszont nem tud többet, mint a már jól bevált Clinique zselé, ami ráadásul illatmentes. Így inkább maradok annál, ezt pedig feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Lolatapsi

2018. július 28.

Nyárra és fiatal bőrre tökéletes. Semmilyen hidratalast nem nyújt az én bőrömnek. Azért kezdtem használni hogy a nyáron nagyon zsíros boromre találjak megoldást, de sajnos nem elég a hidratalasa. Azért el használom mert igen kiadós a mennyisége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

RenaTasi

2018. július 19.

Imádom imádom imádom!!! EZ a tökéletes számomra!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Imádom imádom imádom!!! EZ a tökéletes számomra!!!

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).