Lancôme

Ár:   10 790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   10 790 Ft
Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

A játékbabák szempillája mögött rejlő titok. Dúsabbnak, hosszabnak tűnő szempillasor, melya játékbabák szempillájára emlékeztet. Az új ikonikus spirálkeferendkívül kényelmes és könnyű felvitelt biztosít, amelytől a szempillák dúsabbnak látszanak és nem nehezednek el. Szemészek által tesztelt. Érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is használhatják. Függő szabadalom.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Barbi1018

2022. április 28.

Nem csomósodik össze a pillám. Egyszerűen tökéletes. Nem olcsó, de tényleg megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

pacsirszkyh

2022. április 25.

Szépen teljesít, nekem nem pereg le, viszont ennyit nem ér. Szettben vettem, ez egy kicsit javít a helyzetén, illetve valahogy puhábbnak érzem a pilláimat a lemosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

berenicée

2022. február 4.

Ahogy sok nem olyan régi véleményezőnek, nekem is az első felsőbb kategóriás szempillaspirálom, nagyon rég szemeztem vele, aztán karácsonykor úgy döntöttem, megajándékozom magamat is - egy kis szenvedéssel, mint kiderült. Nap végére semmi nem marad a szempilláimon, reggel mire beérek az irodába a tükörből egy pandamaci néz vissza rám. Iszonyú nagy csalódás, ha elfogyott vissza is térek a jól bevált, bár mindig készlethiányos lash sensational-höz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

piroslili

2021. augusztus 16.

Szépen ívelt pillákat csinál göndörítés után.
Szerintem a Better Than Sex helyett tökéletes, ha az valakinek nehezen beszerezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Szépen ívelt pillákat csinál göndörítés után.

Nae

2021. május 13.

Örök kedvenc, nekem évek óta ez A szempillaspirál. Állagban, tartósságban és hatásban is tökéletesen megfelelő nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

nusmanna

2021. március 24.

Régóta fájt a fogam rá mert sok jót hallottaam róla. A végeredmény a pillákon semmi extra hozza a kötelezőt, de sajnos nagyon mászik és nem tartós. CSalódás volt. Erősen gondolkodtam arra, hogy csak 2 csillagot adok mert nem egy olcsó vacak szempilla spirálról van szó, hogy két órát ne bírjon ki ugy hogy ne töröljem le az alsó pillasornál a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

Harold

2021. március 20.

Őszintén többet vártam ettől a terméktől. Az elején nagyon jól funkcionált, de 3 hét után elkezdte összeragasztani a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

barnajudit87

2021. március 6.

Jelenleg még tesztelem, ismerkedek vele. De első benyomásom az volt, hogy hát ennyi pénzért valami többre számitottam. Elsőre az az érzésem volt, hogy nem akarja befogni a festék a szempillámat, nem hogy hosszú, de fekete is alig volt. De nem pereg, nem irritálja a szememet, könnyü leszedni. A kozmetikusom szerint a legjobb spirál és szerinte ujra fogom venni.

UPDATE: azóta már a másodikat vettem meg, mert tényleg bevált. Hozzákellett szoknom a használatához, mert elsőre nem fed annyira mint egy drogériás festék, de a krémes állagnak köszönhetően, nap végére nem is pereg le, nem maszatolódik el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 6.

tiamoitalia

2021. január 10.

Pénzkidobás. :( Hosszú èvekig egy Maybelline szempillaspirált használtam és egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy kipróbáljak egy magasabb árkategóriájú terméket is, hogy lássam a különbséget. Általában nem sajnálok nagyobb összeget kifizetni egy alapozóèrt, rúzsèrt, stb ha tudom, hogy minőségi termèket kapok és tőbbet tud, mint a drogèriás társai. Rengeteget olvastam a spiràlról itthoni és külföldi oldalakon egyarànt, sok jót irtak róla ès dicsèrték. A Marionnaudban az eladó làny szintèn ezt ajànlotta, hogy hű, ez milyen baba szempillákat varázsol. Most, hogy kipróbàltam, nem tudom, hogy nevessek vagy inkàbb sirjak. Úgy èrzem, hogy csak a márkàt fizettem meg ès semmivel ( SEMMIVEL ! ) nem tud többet, mint az enlitett Maybelline spirálom. Talan annyi a különbség, hogy ennek jobb az illata. De nyilvàn nem az illat miatt veszi meg az ember a spirált. A drogériàs spirálom sokkal szebb pillàkat csinàl, kidobtam az ablalon feleslegesen 11ezer ft-ot. Nem ajànlom. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Lilium

2020. december 30.

Rólam egyáltalán nem pereg, nem is olvad meg a párától sem. Az érzékeny szemem is jól bírja. Szétválaszt, hosszít, de nem életem legjobb spirálja. Megbízható termék, örülök hogy kipróbáltam, de azt még meglátom, hogy hosszútávon hogyan remekel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.