Lancôme

Ár:   10 790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2020. január 21.

Ár:   10 790 Ft
Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

A játékbabák szempillája mögött rejlő titok. Dúsabbnak, hosszabnak tűnő szempillasor, melya játékbabák szempillájára emlékeztet. Az új ikonikus spirálkeferendkívül kényelmes és könnyű felvitelt biztosít, amelytől a szempillák dúsabbnak látszanak és nem nehezednek el. Szemészek által tesztelt. Érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is használhatják. Függő szabadalom.

Ár: 6500ft+pkg , Eladó: 0808
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó
Ár: 8000 Ft , Eladó: tiamoitalia
Állapot: Új, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten, foxpost, posta

nusmanna

2021. január 29.

Régóta fájt a fogam rá mert sok jót hallottaam róla. A végeredmény a pillákon semmi extra hozza a kötelezőt, de sajnos nagyon mászik és nem tartós. CSalódás volt. Erősen gondolkodtam arra, hogy csak 2 csillagot adok mert nem egy olcsó vacak szempilla spirálról van szó, hogy két órát ne bírjon ki ugy hogy ne töröljem le az alsó pillasornál a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 29.

tiamoitalia

2021. január 10.

Pénzkidobás. :( Hosszú èvekig egy Maybelline szempillaspirált használtam és egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy kipróbáljak egy magasabb árkategóriájú terméket is, hogy lássam a különbséget. Általában nem sajnálok nagyobb összeget kifizetni egy alapozóèrt, rúzsèrt, stb ha tudom, hogy minőségi termèket kapok és tőbbet tud, mint a drogèriás társai. Rengeteget olvastam a spiràlról itthoni és külföldi oldalakon egyarànt, sok jót irtak róla ès dicsèrték. A Marionnaudban az eladó làny szintèn ezt ajànlotta, hogy hű, ez milyen baba szempillákat varázsol. Most, hogy kipróbàltam, nem tudom, hogy nevessek vagy inkàbb sirjak. Úgy èrzem, hogy csak a márkàt fizettem meg ès semmivel ( SEMMIVEL ! ) nem tud többet, mint az enlitett Maybelline spirálom. Talan annyi a különbség, hogy ennek jobb az illata. De nyilvàn nem az illat miatt veszi meg az ember a spirált. A drogériàs spirálom sokkal szebb pillàkat csinàl, kidobtam az ablalon feleslegesen 11ezer ft-ot. Nem ajànlom. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Lilium

2020. december 30.

Rólam egyáltalán nem pereg, nem is olvad meg a párától sem. Az érzékeny szemem is jól bírja. Szétválaszt, hosszít, de nem életem legjobb spirálja. Megbízható termék, örülök hogy kipróbáltam, de azt még meglátom, hogy hosszútávon hogyan remekel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

Helenbeak

2020. december 27.

Egy Müller szombat akció alkalmából jutottam hozzá. Szerintem a lehető legrosszabb Lancome spirál. Konkrétan semmit sem tesz, azon kívül, hogy estére panda maci szemeim vannak mert lepereg a festék. Én a drámai hatást szeretem, na ez nagyon messze áll attól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Laurencia

2020. december 10.

Sminkelés terén elég konzervatívnak tartom magam: nem ülök fel a shit-fluencerek vonatjára (nem csak ebben más témában sem) diszkógömb highlighter kösz nem, nem kontúrozok bakingelek' meg még istentudja még mit nem csinálok fél órákig, ezekre sem időm sem elpusztítani való szabad agysejtem nincs, nem festek sem töltetek lufiszájat és utálom a szilikonos spirálkeféket.
A Doll Eyes ötvözi a 80-as évek köpködős semmi extra de jól teljesítő matuzsálemjeit a hightech módszerekkel: dúsít, szétválaszt, hosszabbít és szénfekete.Nem kopik, nem pereg, nem tapad.Mindössze ennyi lenne szerintem amit az ember lánya manapság elvár egy szempillaspiráltól, de ezt igen kevesen tudják megugrani.
A három típusból amit szeretek ő az egyik tehát, igazi biztonsági játékos amivel sosem tudok mellélőni.
Volt olyan példányom amelyet cirka 10 hónapig használtam és kutya baja nem volt, tudom a legújabb kozmetikai irányelvek szerint 3-6 havonta kellene cserélni, de nem volt szívem kivágni.
Kétfázisú szemsmink-lemosó tud a legjobban elbánni vele tisztításkor, én mindig azzal szedem le és nyoma sem marad.
Nem sok sminket használok a Lancome márkától de ez tényleg megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 10.

Nem sok sminket használok a Lancome márkától de ez tényleg megéri.

barnajudit87

2020. szeptember 25.

Jelenleg még tesztelem, ismerkedek vele. De első benyomásom az volt, hogy hát ennyi pénzért valami többre számitottam. Elsőre az az érzésem volt, hogy nem akarja befogni a festék a szempillámat, nem hogy hosszú, de fekete is alig volt. De nem pereg, nem irritálja a szememet, könnyü leszedni. A kozmetikusom szerint a legjobb spirál és szerinte ujra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Pomelo

2020. szeptember 2.

A kedvenc hétköznapi spirálom. Kísérleteztem sok mással is, feleslegesen. Ez mindent tud, amit egy spirálnak a mindennapokban tudni kell. Isteni rózsás illata van, sok kellemetlen szagú társával szemben, szeretem a keféjét, a szép csomagolását, kézre áll, a legkisebb sarkot is elérni a kefe, számomra könnyen használható. Szép hosszú, de kevésbé sűrű, természetes pillákat csinál, nem pereg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

miko02

2020. augusztus 11.

Az egyik kedvenc spirálom. Szeretem a virágos tégelyét, az illatát, a keféjét, a festék krémességét, és intenzív színét, a betűtípust amivel a kupakot megnyomják... egyszóval mindent. :)
Ki kell tapasztalni a "technikát", amivel valóban drámai hatást lehet elérni, és nem csak drámát. A szempilláimat a festés után mindig átfésülöm egy sima, festékmentes, tiszta kefével, ami szépen elválasztja őket szálakra, és eltávolítja a felesleges festéket, így lesz tökéletes a végeredmény. Elsősorban akkor veszem meg, amikor csomagban lehet kapni szemceruzával, amit szintén nagyon szeretek; minőségi termék. Évek óta használom felváltva (vagy kombinálva) egy MAC spirállal, nekem ők a tökéletes finishek a sminkemhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Martincsa

2020. május 29.

Kifejezetten tetszik az illata..a szempilláim szép hosszúak és feketék a noir intense árnyalattól..egy negatívuma van, hogy kicsit pandamacis leszek tőle..Egy luxuskozmetikumtól nem ezt vártam ennyi pénzért, de ettől függetlenül egy jó kis spirál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

kincsö

2020. május 13.

Szėp pillàkat csinál de utálom a kefėjėt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

Szėp pillàkat csinál de utálom a kefėjėt

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.