Lancôme

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2013. január 20.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

A játékbabák szempillája mögött rejlő titok. Dúsabbnak, hosszabnak tűnő szempillasor, melya játékbabák szempillájára emlékeztet. Az új ikonikus spirálkeferendkívül kényelmes és könnyű felvitelt biztosít, amelytől a szempillák dúsabbnak látszanak és nem nehezednek el. Szemészek által tesztelt. Érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is használhatják. Függő szabadalom.

TDiana

2019. november 1.

Nekem kevés és rövid szempilláim vannak, de sima drogáriás termékek is jobban ki tudják emelni őket, mint ez. El fogom használni, de újra nem venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

neczl

2019. július 5.

Az első ilyen szempillaspirált ajándékba kaptam, de azóta újravettem. Imádom a rózsaillatát, és hogy az átlagos pilláimmal is nagyon szépen kiemeli a szemem. Egy csillag mínusz az ára miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

szamii7

2019. május 24.

Egyik kedvenc spirálom. Nagyon szép pillákat lehet bele csinálni, tartós, és az illata is kellemes.

+ 1 csillagot érdemelne a jól kialakított fej, amivel a belső, legkisebb pillákat is elérem anélkül, hogy összemaszatolnám az orrom 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Pöti

2019. május 23.

Már fél éve használom szinte napi rendszerességgel és még mindig tökéletesen működik... Meg fogom siratni, ha ki kell majd dobnom... :( Abszolút 5 csillag, ettől jobbat én még nem találtam. Az árát már meg is bocsátottam neki, mert a kicsit olcsóbb spirálok 2 hónap után már használhatatlanok, ez viszont még mindig gyönyörű pillákat csinál, nem irritál, egy rétegben is elég lenne, két rétegben már műszempilla hatású... <3

Update: még mindig nagyon szeretem. Párom anyukáját is ezzel leptem meg, és ő is nagyon jó véleménnyel van róla, az érzékeny szemét egyáltalán nem irritálja, nem csomósodik, nem kenődik neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

neederika

2019. május 4.

Nekem alpból hosszú pilláim vannak, de ezzel a spirállal még hangsúlyosabb. Szeretem, mert nem nehezíti el a pillákat és gyönyörűen szétválasztva maradnak. Nagyon szeretem, de drágának tartom. Csodát nem lehet várni, ha vkinek rövidek a pillái ettől sem lesz 2-szer hosszabb! Valóban kicsit hamarabb beszárad, de ilyenkor egy kis vizet viszek a tubusba és a kefével kevergetem, az segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Dici

2019. március 7.

Ezért az árért elfogadhatatlan. Nem dúsít, nagyon keményíti a pillákat, én a hosszabbítást sem vettem észre. Rettentő hamar be is száradt. Ezt egy 1500 Ft-os spiráltól sem tűrném, nemhogy egy 10.000 Ft-ostól. Soha többet nem veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Tvylvis

2019. március 3.

A márkától a sima, fapados Definicils a kedvencem, de ebből a Doll Eyesból is elhasználtam már kettőt-hármat. Nagyon jó formájú és méretű kefe, tökéletesen elér és szétválaszt minden pillát. A festék is jó, bár én úgy vettem észre, hogy a Definicils egy fokkal jobban tart. Általában akcióban szoktam venni, vagy reptéren, úgy annyira az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Cardea

2019. február 1.

Ha egyszerű drogériás spriál lenne azt mondanám, hogy fantasztikus, így viszont pénzkidobás. Persze, szépen elválasztott, hosszú pillákat csinál, de összességében ennyi, nincs "wow" hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Rommie77

2019. január 8.

Az árát semmiképp sem éri meg, habár nem katasztrófa. Ami nekem nem tetszik, hogy pár perc után kőkeményre szárad a pilláimon, ami nem túl kényelmes, illetve némileg csomósodik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Sziporka88

2018. december 28.

Szép lesz a pillám, de semmi extra, viszont az ára magas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Szép lesz a pillám, de semmi extra, viszont az ára magas.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.