Lancôme

Ár:   16 490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2023. augusztus 29.

Ár:   16 490 Ft
Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

"A szempillaspirállal igazi babaszemeket varázsolhat arcára. Elengedhetetlen kellék, ha különösen hosszú és megemelt, gyönyörű szempillákat szeretne alkotni magának. Egyenletesen fedi a szempillákat, és nem nehezíti el őket. Vigye fel a tölcsér alakú applikátor segítségével, és figyelje, ahogy a szemét hatalmassá és lenyűgözővé varázsolja."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Jelena

2023. december 17.

Tobbszor vettem mar, regen o volt a kedvencem, de legutoljara hatalmas csalodas volt. Semmi huha vegeredmeny, sot....
Egy elonye, hogy meleg vizzel siman maszatolas nelkul lemoshato.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 17.

Egy elonye, hogy meleg vizzel siman maszatolas nelkul lemoshato.

vadkapor

2022. december 26.

Igényes csomagolás, rózsaillat, de sajnos csúnya csomókat képez. Nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 26.

Igényes csomagolás, rózsaillat, de sajnos csúnya csomókat képez. Nem vált be.

Vichy

2022. október 12.

Jó szempillaspirál, nagyon szép ívelt pillákat csinál, a csomagolása is gyönyörű. Viszont 2 dologban nem kedvelem. Az egyik az illata, egyszerűen büdösnek érzem, egy az egyben Loreal szempillaspirál illata van amit sajnos ki nem állhatok (tisztában vagyok vele, hogy ezt is a Loreal gyártja sajnos...). A másik, hogy a nap végére lepereg. Mindig mikor bemegyek egy utolsó mosdókörre mielőtt hazamegyek az irodából, látom, hogy ott vannak a kis fekete pöttyök a szemem alatt. Ilyet eddig ritkán tapasztaltam. Őt sajnos nem hiszem, hogy újraveszem. De kipróbálni szerintem érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 12.

Barbi1018

2022. április 28.

Nem csomósodik össze a pillám. Egyszerűen tökéletes. Nem olcsó, de tényleg megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

pacsirszkyh

2022. április 25.

Szépen teljesít, nekem nem pereg le, viszont ennyit nem ér. Szettben vettem, ez egy kicsit javít a helyzetén, illetve valahogy puhábbnak érzem a pilláimat a lemosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

berenicée

2022. február 4.

Ahogy sok nem olyan régi véleményezőnek, nekem is az első felsőbb kategóriás szempillaspirálom, nagyon rég szemeztem vele, aztán karácsonykor úgy döntöttem, megajándékozom magamat is - egy kis szenvedéssel, mint kiderült. Nap végére semmi nem marad a szempilláimon, reggel mire beérek az irodába a tükörből egy pandamaci néz vissza rám. Iszonyú nagy csalódás, ha elfogyott vissza is térek a jól bevált, bár mindig készlethiányos lash sensational-höz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

piroslili

2021. augusztus 16.

Szépen ívelt pillákat csinál göndörítés után.
Szerintem a Better Than Sex helyett tökéletes, ha az valakinek nehezen beszerezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Szépen ívelt pillákat csinál göndörítés után.

Nae

2021. május 13.

Örök kedvenc, nekem évek óta ez A szempillaspirál. Állagban, tartósságban és hatásban is tökéletesen megfelelő nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

nusmanna

2021. március 24.

Régóta fájt a fogam rá mert sok jót hallottaam róla. A végeredmény a pillákon semmi extra hozza a kötelezőt, de sajnos nagyon mászik és nem tartós. CSalódás volt. Erősen gondolkodtam arra, hogy csak 2 csillagot adok mert nem egy olcsó vacak szempilla spirálról van szó, hogy két órát ne bírjon ki ugy hogy ne töröljem le az alsó pillasornál a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 24.

Harold

2021. március 20.

Őszintén többet vártam ettől a terméktől. Az elején nagyon jól funkcionált, de 3 hét után elkezdte összeragasztani a pilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.