Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Stenico, Módosítva: 2015. április 10.

Kiszerelés:   2,7 g
Lelőhely:   parfümériák

A paletta 2 ecsetet és 5 különböző színű szemhéjfestéket tartalmaz.

erika81

2014. április 17.

A karácsonyi boxban volt benne a D01 Fraicheur rosée árnyalat. Mivel a teljes boxra kaptam 20% szülinapi kedvezményt és még egy ajándék neszeszert is temékekkel, így megérte. Ez a paletta viszont sajnos csalódás. A színeket ki kell belőle erőszakolni. Aki szereti, ha csak tényleg természetes sminket, annak kiváló lehet, de én sajnos szeretem ha pigmentáltabb a paletta. Az eredet ára úgy tudom elég magas, így magában nem venném meg. Sajnálom, pedig nagyon szép!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

Pöti

2013. június 18.

2 palettával találkoztam személyesen.. Az ára vmi borzalom a kapott mennyiséghez képest. Egy Lauder 5-ös paletta 7,6 gramm és ugyanennyiért adják. Persze a termék tényleg gyönyörű.. De csak fanatikusoknak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

noisette

2013. június 8.

Hozzá szeretném tenni, hogy most úgy írok véleményt, hogy nem vásároltam meg a terméket. Nagyon vártam a megjelenését, rengeteg swatchot és előzetest megnéztem róla a neten. A Brun Adoré nevű paletta izgatta a fantáziámat, mert mind az 5 szín gyönyörű, ami elég ritka; mindig maradnak kihasználatlan színek. Azonnal mentem a Douglasba, ahogy kitették az állványra, és nem csalódtam. Az éjfeketétől kezdve a picit mályvás taupe-színeken át a pezsgőszínig mind csodaszép, pigmentált, talán túl könnyen le tudtam törölni a kézfejemről, de alappal ez a hiba is kiküszöbölhető. Az ecsetek minőséginek tűntek, viszont a csomagolás szinte gyalázatosan egyszerű a csodálatos beltartalomhoz képest, de még ez is kit érdekel..? Egyedül azért hagytam ott fájó szívvel, mert nem vagyok hajlandó közel 15 000 Ft-ot kiadni 2,7 (!!!) g színes porért, akármilyen gyönyörű. Ezek szerint egy-egy szín mindössze 0,5g, nem voltak valami nagyvonalúak, az biztos. Sőt azt mondanám, hogy nevetséges és felháborító, mert ez 2 hónap alatt elfogy. Egy Dior paletta drágább ugyan, de ha a mennyiséget nézzük, azonnal rájövünk, hogy melyikért fizetünk többet. Ezzel át is mentem a dm-be és megvettem a Color Infaillible 2 árnyalatát ezen ár töredékéért, összesen 7g-ot...
Azért nem pontozom le nagyon, mert tényleg szép és jó minőségű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Azért nem pontozom le nagyon, mert tényleg szép és jó minőségű.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.