Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: málna, ibolya, fehér pézsma

Szívjegyek: frézia, jázmin, fehér pézsma

Alapjegyek: fehér pézsma, szantálfa, mandula, pacsuli, vanília

Ár: 12.000.-Ft+posta ktg , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 30ml/pár fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, Mpl automata, esetleg postán maradó
Ár: 11.000,- Ft + posta/Foxpost , Eladó: Lingling
Állapot: 30ml/ -1 próbafújás, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom vagy Foxposttal küldöm

piroslili

2021. augusztus 16.

Isteni finom illata van, annyira nem hasonló a többi gyémánt formájúhoz. Szerintem ez kifejezetten nappali parfüm, de valószínűleg télen-nyáron is működőképes. Egyszerre édes, friss, tartós, virágos is.
Én mondjuk nem szerettem 18 évesen, szerintem 25, de akár 30 felett jön ki igazán, és semmiféleképpen sem bulis csaj parfüm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Dtenci

2021. augusztus 16.

Sokan írtátok,hogy alig érezni az illatát... Elcsodálkozom rajta,mert rajtam brutál tartós,igaz melegben használom.A málnát egyáltalán nem érzem, a pézsmát igen :) hisz az van benne bőven,viszont rajtam néha kókuszos is,pedig az nincs írva az összetevők között. Igazi kincs szerintem,nem hasonlítható semmihez. Nagyon sokat változik a nap folyamán,egyáltalán nem egy unalmas illat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Augmentin

2021. július 22.

Nem akarom elhinni ezeket az értékeléseket. Ez egy kincs. Valami isteni,nagyon jó. Szuper illat. Könnyü, és édes. Tetszik nagyon. Brutál tartós, még másnap is érezni. Fiaim kedvence rajtam.
Bármely évszakban el tudom képzelni, a kánikulát kivéve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 22.

Bármely évszakban el tudom képzelni, a kánikulát kivéve.

Rommie77

2021. május 30.

Most kaptam egy kis mintát a Müllerben, HUHHH :D Szerintem ez a pici mennyiség elég lenne ahhoz, hogy elárasszon egy stadiont. Iszonyatosan erős, édes, de nem az a friss-könnyed-édes, amit én szeretek, inkább hajlik a majdnem hordhatatlan felé. Konkrétan lenyomja a viselőjét, nem tudsz olyan keveset fújni belőle, hogy csak úgy finoman körüllengjen. Munkahelyre kizárt, de más alkalmat sem tudok elképzelni, ahová hordhatnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Elkofen

2021. április 17.

A gyönyörű üvegén kívül én sem tudok sajnos semmi pozitívumot írni. Egyáltalán nem illik a La nuit Tresor vonalba. Határozottan ez a leggyengébb darabjuk.🙁 A tartóssága röhejes. Különösen ha a többi Tresor hatósugarát, karakterességét és tartósságát vesszük alapul. Meglehetősen jelentékten, gyorsan felejthető, gyenge illat. Persze azért drága, hiszen Lancome termék. Viszont semmiféle késztetést nem éreztem, hogy be kellene szereznem.
Itt páran írták, hogy mamis, nénis illat. Ezt azért nem mondanám, de hogy nem fiatalos az már igaz. Szerintem kevesen rajonganak érte és csak néhány nő bőrén érvényesül szépen. Kár ezért a darabért a sorozatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 17.

abodri

2021. március 1.

Ilyet még sosem tapasztaltam! A parfümériában csuklóra fújtam a teszterből (nem volt romlott), és 3-4 perc múlva nyoma sem volt. Az én bőröm szépen megtartja az illatokat, de ez a parfüm pár perc alatt eltűnt. Többféle Tresor-om is van, mind szuper jól működik rajtam. Ez a változat viszont botrányos! Egy enyhén túlárazott víz!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 1.

wd1102

2020. szeptember 27.

Huh, a Lancome-okkal, úgy látszik, nincs szerencsém. Magával ragadott az illat a parfümériában, úgyhogy megvettem. Az első nap, amikor viseltem, tetszett, ahogy a tartóssága is, hogy még este is intenzíven éreztem magamon a reggeli 1(!) fújást. De néhány nap alatt a rajongás émelygéssé változott. Már pont olyan vattacukorszerűnek érzem, mint a La vie est belle-t, amivel ugyanígy jártam: megvettem, de rövid időn belül már nem tudtam elviselni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Vitti10

2020. szeptember 16.

Tavasszal kaptam a Müll.ben egy kis mintát. Akkor is most is ugyanúgy érzem: fejfájást okozó, kellemetlen és persze lemoshatatlan. Jimmy Choo Blossom parfümje pont ilyen az én orromnak. Talán a mű málna, ami közös bennük. Megyek újra mosakodni, annyira rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Nina091

2020. július 30.

Nagyon különleges illatú parfüm, az üvegcse pedig csodálatos, de ahogy már nagyon sokan írták előttem, sajnos egyáltalán nem tartós.
Hiába fújtam magamra kétszer annyit, mint általában szoktam, így is maximum 2 órán át éreztem (halványan) az illatot.
Nagyon sajnálom, mert ha tartós lenne biztosan megvenném, de így nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Nagyon sajnálom, mert ha tartós lenne biztosan megvenném, de így nem fogom.

nusmanna

2020. május 28.

mikor megszagoltam nagyon örültem neki, hogy igen ez az amit nagyon régóta keresek. Édes virágos kellemes cseppet sem szúrós, nem tolakodó, de jellegzetes, szinte tökéletes, DE úgy 3 percig sem tart az illata, de komolyan és ilyennel még nem találkoztam, egyáltalán nem tartós még egy fast fashion parfüm szintjét sem éri el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.