Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: málna, ibolya, fehér pézsma

Szívjegyek: frézia, jázmin, fehér pézsma

Alapjegyek: fehér pézsma, szantálfa, mandula, pacsuli, vanília

Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant EDP 75ml
Ár: 19999,-Ft , Eladó: dcpolice
Állapot: Új, 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes
10 ml parfümszóróban Lancôme La Nuit Trésor Musc Diamant EDP
Ár: 3500+ posta , Eladó: riatai
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel Kaposváron, banki átutalás után postán maradóval, esetleg foxposttal.

wd1102

2020. szeptember 27.

Huh, a Lancome-okkal, úgy látszik, nincs szerencsém. Magával ragadott az illat a parfümériában, úgyhogy megvettem. Az első nap, amikor viseltem, tetszett, ahogy a tartóssága is, hogy még este is intenzíven éreztem magamon a reggeli 1(!) fújást. De néhány nap alatt a rajongás émelygéssé változott. Már pont olyan vattacukorszerűnek érzem, mint a La vie est belle-t, amivel ugyanígy jártam: megvettem, de rövid időn belül már nem tudtam elviselni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Vitti10

2020. szeptember 16.

Tavasszal kaptam a Müll.ben egy kis mintát. Akkor is most is ugyanúgy érzem: fejfájást okozó, kellemetlen és persze lemoshatatlan. Jimmy Choo Blossom parfümje pont ilyen az én orromnak. Talán a mű málna, ami közös bennük. Megyek újra mosakodni, annyira rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Nina091

2020. július 30.

Nagyon különleges illatú parfüm, az üvegcse pedig csodálatos, de ahogy már nagyon sokan írták előttem, sajnos egyáltalán nem tartós.
Hiába fújtam magamra kétszer annyit, mint általában szoktam, így is maximum 2 órán át éreztem (halványan) az illatot.
Nagyon sajnálom, mert ha tartós lenne biztosan megvenném, de így nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Nagyon sajnálom, mert ha tartós lenne biztosan megvenném, de így nem fogom.

nusmanna

2020. május 28.

mikor megszagoltam nagyon örültem neki, hogy igen ez az amit nagyon régóta keresek. Édes virágos kellemes cseppet sem szúrós, nem tolakodó, de jellegzetes, szinte tökéletes, DE úgy 3 percig sem tart az illata, de komolyan és ilyennel még nem találkoztam, egyáltalán nem tartós még egy fast fashion parfüm szintjét sem éri el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

riatai

2020. február 19.

Annyira szép fehér pézsmás illat. Illik hozzá az üvege is. Én leginkább a vaníliát érzem és talán egy kis frisseséget a málnából. Valóban nagyon kis illékony, tűnékeny illatocska, de szeretem. Ha jó sokat fújok belőle, kitart egy darabig. :D Ettől függetlenül minimum 4-est kap, mert nagyon finom, puha, már-már mesébe illő illat. Azt hiszem a tündérkéknek lehet ilyen illatuk. :D De ők sem maradnak sokáig. Szóval nem fog sokáig tartani a 75 ml......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

Renike77

2019. december 26.

Ultranőcis, de elég gyenge illat, ahhoz képest viszont drága. Barna Impulse dezodor (Moschus) ami visszaköszön a viszonylag gyors leszáradásban. Aki azt szerette ezt is fogja. De a tartóssága botrányos. Kár érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 26.

banyadék

2019. július 31.

Annyira, de annyira kár...az összes Tresor testvért összehasonlítva, számomra ő a legszebb illat, ő a kis kakukktojás. Tavaszi, nyári, lágyan simogató krémes, szelíd, bújós illat. A jázmin, pacsuli kicsit háttérben van (szerencsére), rajtam a pézsma, frézia málna dominál, de nagyon rövid ideig, mert ez a varázslat sajnos csak fél óráig tartott. Ha most mennék férjhez, tuti őt viselném. Az üvegét nagyon jól eltalálták, tökéletes összhangban van a tartalmával. Sajnos a tartósság hiánya miatt csak 3 pontot tudok adni és irigykedem azokra, akiken sokáig megmarad. Ősszel, hidegebb időben újból teszek vele egy próbát, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 31.

ddorcsika

2019. július 13.

Könnyű kis parfüm, nem a legtartósabb, de különleges az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Könnyű kis parfüm, nem a legtartósabb, de különleges az illata.

VickyV

2019. május 26.

Rajtam sokatokkal ellentétben sajnos nem tűnt el az illat. Nem értem a koncepciót és azt sem, hogy hogyan jön ez a La Nuit vonalhoz. Sehol az az édes, nőies vonal, rajtam kifejezetten büdös "öregasszonyos-nyanyás" illata lett. Az üveg szép, így kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

dorottyatth

2019. március 25.

Nekem kifezetten mamás illat, de egy az egyben a Malizia White Musk tusfürdő illata :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.