Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2019

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: málna, ibolya, fehér pézsma

Szívjegyek: frézia, jázmin, fehér pézsma

Alapjegyek: fehér pézsma, szantálfa, mandula, pacsuli, vanília

Ár: 4000ft , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás/postán maradóval küldöm+költség:685ft
Ár: 13500ft , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás/postán maradóval küldöm+költség. 745ft-lesz
banyadék

2019. július 31.

Annyira, de annyira kár...az összes Tresor testvért összehasonlítva, számomra ő a legszebb illat, ő a kis kakukktojás. Tavaszi, nyári, lágyan simogató krémes, szelíd, bújós illat. A jázmin, pacsuli kicsit háttérben van (szerencsére), rajtam a pézsma, frézia málna dominál, de nagyon rövid ideig, mert ez a varázslat sajnos csak fél óráig tartott. Ha most mennék férjhez, tuti őt viselném. Az üvegét nagyon jól eltalálták, tökéletes összhangban van a tartalmával. Sajnos a tartósság hiánya miatt csak 3 pontot tudok adni és irigykedem azokra, akiken sokáig megmarad. Ősszel, hidegebb időben újból teszek vele egy próbát, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 31.

ddorcsika

2019. július 13.

Könnyű kis parfüm, nem a legtartósabb, de különleges az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Könnyű kis parfüm, nem a legtartósabb, de különleges az illata.

VickyV

2019. május 26.

Rajtam sokatokkal ellentétben sajnos nem tűnt el az illat. Nem értem a koncepciót és azt sem, hogy hogyan jön ez a La Nuit vonalhoz. Sehol az az édes, nőies vonal, rajtam kifejezetten büdös "öregasszonyos-nyanyás" illata lett. Az üveg szép, így kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Lilu003

2019. március 30.

Döbbenet, hogy ennyire gyenge hatósugarú egy Lancome parfüm, szinte egyáltalán nem lehet érezni! A La Nuit Trésor vonalat nem igazán tudom kivenni, édes kis pézsmás illat, semmi több.Kár érte, hogy ennyire haloványka, maga az illat nem lenne rossz. Tartósságról egyáltalán nem beszélhetünk, kifújáskor is nagyon kell koncentrálni, hogy bármit is lehessen érezni.Illatra nem túl kiemelkedő, tartóssága intenzitása pedig kritikán aluli! Hatalmas csalódás, sokkal többet vártam ettől a márkától!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

dorottyatth

2019. március 25.

Nekem kifezetten mamás illat, de egy az egyben a Malizia White Musk tusfürdő illata :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

senskin

2019. március 15.

Ez az illat semmilyen. Egyszerűen nyomtalan eltűnt a fújás után és ennyi. Illata sincsen. Ilyet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Mufurcka

2019. március 10.

Juj! Első óra oké, elmegy, hát de Lancome, nemár hogy ne tetsszen, muszáj hogy jó legyen...aztán ohh, neeem, brutál, fojtó, tömény, kellemetlen, haddmossamle! Tartósnak biztosan az. Leszáradásában picit Dior Absolutely Bloomingját vélem felfedezni, talán a málna, peony és a pézsma miatt, de az egy szép illat:)
Ez olyan mintha lejárt volna a szavija!!! Ennél sokkal szebb illatok vannak a 2019es tavaszi kínálatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

Ferita

2019. március 9.

2019.03.06:Nekem nagyon tetszik. Eszembe juttatja a Moschus illatát. Először kicsit furcsa volt a pézsmás La Nuit Tresoros illat,de megbarátkoztam vele. Én magamon már semmit nem éreztem,de a kolléganőm még akkor is dícsérte,hogy ez milyen finom illat.
Ebből szeretnék egy üveggel 🙂
Meg is kaptam a férjemtől és boldogság van :) Annyira élvezem az illatot ami körülvesz általa,hogy leírni sem tudom.Ma nőnapi bulizunk és ez lesz a buli illatom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Ebből szeretnék egy üveggel 🙂

laracroft

2019. március 7.

Érdekesen hat rám ez az illat.
Elsőre nagyon leírtam ugyanis, hiszen sehol a pézsma, rajtam ez is csak egy unalmas,a mai trendekbe tökéletesen belesimuló vaníliás-gourmand cukorbomba.
Idővel viszont azt vettem észre, hogy egyre csak a csuklómat szaglászom. Még mindig édes és trendi, de volt benne valami puha, finom kis csavar, ám ha pisztolyt tartanának a fejemhez se tudnám megmondani melyik illatjegy. Olyan igazi kellemes, bújós. Leszáradásában néha elő-előbukkant egy kis vaníliás autóillatosító, sajnálatomra, de ez hol előfordult, hol nem, szóval még próbálgatom.
A vélemények alapján mindenkinek kötelező a bőrpróba, rajtam ugyanis brutál erős és tartós, nem esik le a bőrömről, sőt, könnyen túladagolható és fullasztóvá válhat.
Összességében tetszik, és ha tudok is vele azonosulni, szerintem veszek belőle üvegest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Érdekesen hat rám ez az illat.

googles

2019. március 2.

Kellemetlen, szamomra fullaszto es unalmas pezsmahegy. No.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 2.

Kellemetlen, szamomra fullaszto es unalmas pezsmahegy. No.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Limonene, Hydroxycitronellal, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.