Lancôme

Ár:   19 490 Ft, 26 990 Ft és 45 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 27.

Ár:   19 490 Ft, 26 990 Ft és 45 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2020

Illatcsalád: keleties-virágos

Fejjegyek: bergamot, rózsabors, málna

Szívjegyek: arab jázmin, narancsvirág, heliotróp

Alapjegyek: pacsuli, írisz, benzoè, vanília, szantálfa

Ár: 20000Ft/50ml , Eladó: Dalmayr
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás,fox post,személyes átvétel, postai út
Ár: 5ml/2000,- 10ml/4000,- , Eladó: Eszter555
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: --, fizetés: Utalás után postázás

Kicsimoomin

2021. szeptember 18.

Hosszas szemezgetés és többszöri bőrpróba után ma ő lett a kiválasztott. Rajtam tartós nagyon is ❤️
Az anyaillatot ki nem állhatom, de ebben nem zavar, hogy jelen van ő is. Ezt kizárólag a málnának köszönhetem és annak, hogy amit az anyaillatban zavarónak éreztem, azok a jegyek ebben a parfümben nincsenek jelen szerencsére.
Nagyon finom illat.
Nagyon örülök neki, tőlem kapja az ⭐⭐⭐⭐⭐-ot 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Nagyon finom illat.
Nagyon örülök neki, tőlem kapja az ⭐⭐⭐⭐⭐-ot 🙂

JasmineK

2021. május 26.

Utolsó, nekem is ❤️ Sőt én az eredeti illatot kifejezetten büdösnek találom... Majdnem megrendeltem, de aztán mégis bementem kipróbálni és én ismertem már, nem tetszett.

De ez nagyon jó, édes, kellemes és hihetetlenül tartós (az anyaillat is az), elég belőle kevés is. Meg az is jó, hogy nem tömegillat, nem érezni minden második emberen. Eddig csak mintám volt, de biztos, hogy megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Vivien94

2021. május 21.

Ez az illat az egyetlen, amelyik megfogott a La vie est Belle parfümök közül, viszont ez annyira, hogy a régi nagy kedvenc pafümöm simán lekörözte, és azóta csakis ezt használom. Akárhová megyek, mindig megdicsérik rajtam. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Torpece

2021. április 13.

Viszonylag erőteljes édességgel indít, de a leszáradása rajtam egy kimondottan kellemes fás-édes illat, nem bántóan tömény. Azt gondoltam, hogy az anyaillat erősebb változata, de szerencsére nem. Eddig szerencsém volt a flankereivel, mind finom, hordható és nem fejfájdítóan tömény kotyvalék. Még a Bouquet de Printems-ot szeretném valahogy kipróbálni, hozzá nem volt szerencsém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 13.

svivko

2021. január 27.

Meglepve olvasom az előző véleményeket, mert rajtam ez az illat egy 24+ órán át tartó kellemeg igazvanília illat. Nem bánt, nem túl erős, nem fájóan nagy hatósugárral, ugyanakkor nem túl változatos.
Ha valaki ilyet keres, akkor ajánlani tudom 16 fok alatt, de szerintem az első órát leszámítva nincsen semmi köze az anyaillathoz. Nem fogott meg, de nem is utálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

force

2021. január 16.

Sokkal kellemesebb, mint az anyaillat. Ezt talán még tavasszal is lehet használni. Azt nem tudom még, hogy bőrön miként muzsikál, papírcsíkon nem tűnik nagyon erős illatnak, de lehet kell neki a bőrkémia és akkor jobban robban. Négy csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Rose23

2021. január 6.

Számomra idén a nagy illatszerelmem az Yves Saint Laurent Mon Paris Edt lett volna, ha nem lettem volna rövid idő után allergiás rá. Nagyon szomorú voltam, mert alapból nem szeretem a gyümis illatokat, viszont a málna nagyon megtetszett, és rengeteget szaglásztam, mire rátaláltam erre. Nem olyan különleges (nekem), mint a Mon Paris, de olyan őszi-téli "komfortparfümnek" elmegy.
Egyébként aki érezte rajtam, mindenki dícsérte. Egy munkatársam, amikor mellé álltam, meglepődve kérdezte, hogy mi ez a szuper illat, majd azt mondta, hogy tudjam, ha ez van rajtam és mások megérzik, boldogok lesznek tőle 😃😃 La vie est belle, vegülis... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

kissagi19

2020. november 19.

A régi intensehez nincs köze.
Ez kifújáskor erős, majd hamar csitul a szillázsa, és bőrközeliként egész nap megmarad. A reggeli fújást délben érdemes ismételni.
Az illata: málnaszörp nutellával és szantállal. Melengető, kellemes tucatillat. Az árát semmiképp sem éri meg. Elhasználom a kóstolómat, de nem veszem meg nagyban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 19.

A régi intensehez nincs köze.

Annaakiss

2020. október 22.

Vásárlás mellé kaptam belőle mintát és úgy éreztem rögtön kell az illat. Az alapillatot kifejezetten nem szeretem de ez végre más. Megkaptam ajándékba, szeretem mert púderes, édeskés. Kifújásnál nagyon erős de a tartóssága rajtam "csak" 4 óra. Hosszabb használat után már nem érzem annyira különlegesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Anita7977

2020. október 20.

Korábban a Lancome - La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense parfümöt már használtam és nagyon szerettem. Bárhol megjelentem, mindig megdicsérte vki és én is egész nap komfortosan éreztem magamon. Azóta többször gondolkodtam, hogy ismét be kellene szereznem, de amikor megjelent az INTENSÉMENT inkább erre esett a választás. Sajnos hiba volt, mert a tartóssága és az illat se adja vissza a La Vie Est Belle különlegességét és néha a málnát is zavarónak találom. Nem egy karakteres illat számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol