Garnier

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2023. május 16.

Kategória:   Hajápolók

Aloe vera hidratáló hajápoló maszk normál és száraz hajra. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll.

Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket.

Vegán

Ár: 2800 Ft (szállítással együtt) , Eladó: agigi96
Állapot: 3 alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: előre utalást követően, Packeta (z-box) szállítással tudom küldeni (személyes átvétel nem lehetséges)

makeupartist.junior

2023. augusztus 16.

Ezt a terméket hirtelen felindulásból vettem pusztán azért mert le volt árazva így miért ne. Azt kell mondjam ez egy remek hajpakolás. Nekem durván göndör hajam van ami folytonos “kiképzés” alatt áll és egész jól hidratálta lekőrözve nagyon sok hajpakolást. A hajam dússága miatt nekem gyorsan elfogyott de ez nem negatívum. Kellemes illat és jó textúra. Ugyan próbáltam ennél jobbat is de ilyen áron szerintem jó kis pakolás. Akinek kevésbé van igénybevéve a haja az szerintem nagyon fogja szeretni. Én csak hajpakolásként használtam így a többi funkcióját nem tudom értékelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 16.

onodib

2023. május 2.

Kondícionálóként használom a hajvékekre. Nagyon szeretem könnyed nem nehezíti el a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 2.

BarsonyZsuzsi

2023. március 13.

Nagyon szeretjük! Használjuk balzsamként,pakolásként, és egy kis vízzel hígítva fésüléskönnyítőként a kislányaimnak. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 13.

lilla.kekes

2023. március 7.

Nagyon szeretem, mert nincs olyan durván tartós szaga mint a banánosnak. Kellemes egy illata van és nem is marad meg benne a hajamba annyira, de nem zavar mert mire kijön belőle az a 'tipikus' illat addigra már újra hajat mosok. Simábbá, puhábbá teszi a hajamat, szoktam úgyis használni hogy szárazan a végére kenek kicsit, aztán csak utána mosok hajat. Így nekem hatásosabb, de ha van időm akkor hajmosás után is szoktam fenn hagyni úgy kb. 5 percre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 7.

gyoongyi

2023. február 15.

Csak hajpakolásként használtam. Se többet, se kevesebbet nem nyújtott, mint bármelyik másik. A szilikon- és parabénmentesség miatt adok rá mégis négy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 15.

Kobold

2023. január 23.

Balzsamként használom, az illata nagyon tetszik, jól kezelhető tőle a hajam. Másik illatot már elhasználtam. Hozza, amit várok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 23.

petra_18

2022. november 21.

Hatalmas csalódás!! Annyira megörültem, hogy ilyen nagy kiszerelésben érhető el hajpakolás, amit a fejem tetején is végre használhatok, úgysem lesz zsíros.. Hát de... 2 nap után már úgy nézett ki a hajam mintha már vagy egy hete nem mostam volna, pedig alaposan kimostam mindig. Többször próbáltam utána, hogy csak a hajvégbe fésülöm be, ugyanúgy zsíros lett. Egyetlen pozitívum az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 21.

OroszBeus

2022. november 18.

Főleg a kislányom használja. Neki normál egészséges haja van. Annyit tudok mondani hogy az illata mennyei és nagyon tartós. Napokig érezni a hajban. Normál hajon nagyon működik szépen hidratálja. Nekünk bevált. Csak hajbalzsamként vagy hajpakolásként használjuk. A lányomnak az Inecto kókuszolajos samponnal telitalálat. Nagyon száraz hajra nem tudom mennyire működik arra szerintem a banános a jó. Mi nagyon szeretjük és szerintem ez állandó termékünk lesz a hajápolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 18.

vivien_rima

2022. november 4.

Drogériás szinten szerintem az egyik legjobb. Ez az első hairfood, amit kipróbáltam.
Én hajban maradó pakolásként használom, tehát nem öblítem le. Két hajmosás között használom csak a hajvégekre (fültől lefelé), naponta, mert hullámos hajúként néha fésülködés után szükségem van egy kis pluszra. Krémes állaga van, nem nehezíti el a hajam, az illata a friss ruhákra emlékeztet. Vállig érő hajam (longbob) van jelenleg, arra egy borsónyit használok, és nagyon hatékonyan hidratál. Pozitív, hogy állatkísérletmentes, ha nem lenne az, akkor meg sem vettem volna.
Pro tip: nézd meg az Ecofamily-ben és a kis kínai boltokban, mert ott 400-500 Ft-tal olcsóbb alapáron, és nem, nem azért, mert az ázsiaiak gyártják a bolt mögötti raktárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 4.

eeeee

2022. október 2.

Számomra olyan kis semmilyen. Az illata nem rossz, minimálisan hidratálja a hajam, de semmiképpen se csodaszer, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Szőlő gyümölcs kivonat. Bár a szőlőmag kivonatnak és a szőlőmagolajnak előnyösebb (antioidáns) hatásai vannak a bőrre, de az összetevő egyik gyártójának információi szerint a szőlő gyümölcsének a kivonata is rendelkezik némi antioxidáns, valamint nyugtató, hidratáló és tápláló hatással.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.