Garnier

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajápolók

Aloe vera hidratáló hajápoló maszk normál és száraz hajra. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll.

Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket.

Vegán

Ár: 1000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: kb. 3/4-ig van, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls
riella1994

2020. február 24.

Kezdetekben nem igazán jöttünk ki egymással, de kb. a tégely felénél megmutatta mit tud. Schauma 7 gyógynövényes samponnal használom és verhetetlen duót alkotnak. Szépen hidratálja a hajam, könnyű a kifésülhetőség és annyira selymes lesz tőle, hogy a hajgumi is lejjebb csúszik. Nem viszketek tőle, az egész hajamra szoktam tenni belőle, úgyis 2 naponta mosom. Az illata finom és kevés is elég belőle, nagyon kiadós. A banános és makadámdiós változatát is próbáltam már, meg vagyok elégedve azokkal is. Biztos újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

sweetmedusa

2020. január 31.

A hatása és az illata is elmarad a termékcsalád többi tagjáétól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

A hatása és az illata is elmarad a termékcsalád többi tagjáétól.

CrazyHairDontCare

2020. január 30.

Extraszáraz göndör-hullámos hajam van, minden formájában kipróbáltam a terméket, de még csak a fél tégelyt használtam el.
- A terméken azt írják normál és száraz hajra. Hát szerintem inkább csak normálra, szinte mindegy mennyi deig hagyom fenn, sőt még ha leave-inként használom, sem hidratálja a hajam eléggé.
- Az illata a termékcsalád többi tagjával ellentétben nem annyira finom, bár ez ízlés kérdése, és egyáltalán nem tartós.
- Előnye viszont, hogy nagyon jól "csúszik", nagyon könnyű vele a csomókat kibontani a hajamból.
- Az összetevői nagyon tetszetősek és teljes egészében Curly Girl Method barátak, ami nálam plusz pont.

Nem annyira jó, hogy újravegyem, de nem is olyan rossz, hogy azt mondjam biztos ne próbálja ki senki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 30.

csyngo

2020. január 14.

Jó kis hajápoló, nem kell belőle sokat használni, sokáig kitart. Remek az illata és az állaga is. Nekem a macadamiás jobban bevált, de az aloe verás is teszi a dolgát. Általában mindig akciós valahol, ez is egy pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

msvamos

2020. január 5.

Balzsamként vagy pakolásként használom és meg vagyok vele elégedve, szerintem szuper. Az illata tényleg nem túl erős, de én ezt nem bánom. Jóval puhább tőle a hajam, mint nélküle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

joanie

2020. január 3.

Évek óta nem használok szilikonokat a hajamon, így én e tekintetben a következőképpen tudok nyilatkozni:
Szilikonmentes olajos tápláló samponozás után én extra szűz olívaolajat szoktam felvinni a törülközőszáraz hajamra, majd zacskóval törülközővel bebugyolálom, aztán samponos lemosás után felviszem ezt a hair food-ot és várok vele kb. 10-15 percet, nekem eddig így vált be a legjobban.
Imádom benne, hogy szinte beszívja mindet a hajam és nem csak ül rajta, következő hajmosásig (ami nálam kb. 4-5 nap) tökéletesen megmarad az illata a hajamban.
Hajmosások után pedig puha, selymes a hajam, rugalmas és van súlya, nem pedig csak szárazon száll. Nem mellesleg a beszárítás is lényegesen eredményesebb így.
Nincs is már szükség arra, hogy leave in-ként használjam vagy bármi pluszt felvigyek.
Volt már, hogy próbáltam más aloe vera tartalmú terméket, de magasan ez teljesít a legjobban. Jelenleg a második tégely tartalmának végénél járok, újra fogom most is venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

kismadár

2019. december 19.

Jól ápol és hidratál, de csak ideig óráig, mint általában a drogériás hajpakolások. Azért ennél már volt puhább és tápláltabb a hajam. Az illata jellegtelen, nem is tudom mire emlékeztet, de nem marad sokáig a hajban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Martu0508

2019. december 18.

A papayás társa mellé vettem meg, mert az leave-inként kicsit nehéz számomra. Ez leave-inként tökéletes, és pakolásként kicsit kevés. Balzsamként még nem próbáltam. Plusz pont, hogy göndörbarát, könnyen elérhető és kedvező az ára (legalább is azért a mennyiségért, ami benne van, sokáig ki fog tartani) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Chery

2019. december 7.

Nálam nagyon jól bevált. A hajam selymes, puha pakolásként használom, az illatát én szerettem. Az ára kicsit borsos, de viszont nekem már hónapok óta megvan és hajmosás után használom. Egyébként a tégely jó nagy, "cserép" lesz belőle. Ja, és újra fogom venni .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

laura0088

2019. november 17.

Rendszeresen használtam hónapokig. Hajmosás előtt használtam pakolásként (kb. 1 órát volt rajta) és a hajmosások között a hajvégeimre ápolóként. Nekem semeddig nem maradt meg az illata, a hajamat puhítja, kicsit selymesebb is hajmosás után, de más nap már megint száraz tapintású és szalmakazalszerű. A töredezett hajvégeimen sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol