Garnier

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajápolók

Aloe vera hidratáló hajápoló maszk normál és száraz hajra. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll.

Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket.

Vegán

Ár: 1200 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: Egyszer használtam, szinte tele van , Helyszín: --, fizetés: --

nora09

2020. augusztus 5.

Nekem bevált ez a hajmaszk, a sampon vagy a klór által kiszárított hajvégemre nagyon jó hatással van, könnyíti a hajam kifésülését és az illatát is érezni napokon át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

mizantrop

2020. augusztus 3.

Nekem nagyon bevált ez a pakolás. CGM-ezem (curly girl method) és ehhez kerestem jó balzsamot. Kb. 10-20 percig szoktam hajmosás után a hajamon hagyni és csak egy részét mosom ki utána. Gyönyörű fényes, puha, dús hullámos haj a végeredmény. Az illatát is imádom, amit még napokig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

whyteangel

2020. augusztus 1.

Nagyon kíváncsi voltam, hogy mennyire lesz hatásos, mert a balzsamokat szeretem cserélgetni.
Ez sajnos nem igazán csinált semmit a hajammal. Nagyon vártam, hogy elfogyjon, használtam borotválás előtt a lábamra is, és ma végre kiüresedett a tégely.
Biztos, hogy valami más után fogok nézni a drogériában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Biztos, hogy valami más után fogok nézni a drogériában.

Tviki993

2020. július 11.

Szerintem drogériás viszonylatban ez egy nagyon jó termék!
Glamour napokon vettem a samponjával együtt , így az ára is jó volt!
Első kipróbálás után azt tudom mondani, hogy könnyen kifésülhető volt utánna a hajam, puha és fényes, a végeit is szuperül rendbe rakta.
Nyilván a professzionális termékekhez nem ér fel, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Szerintem drogériás viszonylatban ez egy nagyon jó termék!
Glamour napokon vettem a samponjával együtt , így az ára is jó volt!
Nyilván a professzionális termékekhez nem ér fel, ajánlom mindenkinek!

Indira

2020. július 10.

Ha van a makadámdiós biztos, hogy nem veszem meg, de nem volt és nagyon kellett a cucc, már hetek óta elfogyott, és a hajam borzalmas volt. Nem hittem, hogy aloe-s lehet olyan jó, mint a másik, DE IGEN! A durva, sprőd hajam puha és selymes lett. Mosás után leave-in-ként is használtam. Nekem egyelőre 5 pontos, mint a testvére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 10.

Penge

2020. július 8.

Nálam nem hozza azt a hatást , amit a többiek leírtak. Nálam egy sima átlagos hajbalzsamnak felel meg. Az áplását tekintve, annak is az alsó szintjét üti csak meg. Oké, puhít kissé, de nem elégségesen. Vállig érő hajamra több mint 1 diónyit tettem. Többet mint más hajbalzsamból szoktam.Nem lett életteli, sem selymes a hajam tőle. Az egyetlen előnye, hogy a hajtövemet nem zsírosítja. De ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 8.

Rudelf

2020. július 1.

Nem hittem benne, de nagyon nagyon jól teszi a dolgát. Fontos tudni, hogy a haj szárazságát nem csak a hidratálás hiánya, hanem a protein hiánya is okozhatja, amivel ez a szegény pakolás semmit nem tud (és nem is állította senki, hogy tud) kezdeni. A hidratálás viszont nagyon jól megy, bármilyen módon használva. Nem utolsó sorban az összetevők is szuperek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

kozmixkitti

2020. július 1.

Finom illat, puhává és fényessé teszi a hajam. Ennyi pénzért szerintem hozza az elvárható hatást, megéri megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Amargant

2020. július 1.

Nagyon szeretem, diszkrét az illata, a hatása pedig szuper,puhává, fényessé teszi a hajam. Pakolásként és balzsamként is jól működik, pakolásként nyilván sokkal hatékonyabb. Leave-inként még nem próbáltam ki, de a száraz, fénytelen hajammal így is csodát tesz, a legjobb drogériás hidratáló pakolás, és az ára is jó, nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

karamella92

2020. július 1.

Nagyon nem jött be. Valahogy csìkosra szàrad a hajam tőle, összeàll kis tincsekbe, mintha zsìros lenne, ès màr a màsodik napon zsírosnak tűnik a hajam... Alig vàrom hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol