Garnier

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajápolók

Aloe vera hidratáló hajápoló maszk normál és száraz hajra. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll.

Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket.

Vegán

Ár: 1600 Ft , Eladó: KataNikolett
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KywyBird

2021. július 31.

prepoonak, tehát mosás előtt vizes hajra használom. 10 perctől van hogy egésznap rajta hagyva. egyedül így vált be, viszont így megkerülhetetlen része lett a rutinomnak. Kipróbáltam a többi fajtát is, de ez volt a legjobb számomra. Göndör, száraz de alacsony-közepes porozitású a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 31.

justfanny7

2021. július 2.

egyik legjobb hairfood. cgm rutin részeként, 2B, alacsony porozitású hajra. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

egyik legjobb hairfood. cgm rutin részeként, 2B, alacsony porozitású hajra. <3

zsizska

2021. július 2.

Kiváncsiságból vettem Glamour napos kuponnal. Kellemes, jól hidratál viszont nem tud többet mint pl egy Inecto balzsam. Teljes áron nem venném újra, mert van ennél jobb alternativa kedvezőbb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 2.

LynnLynx

2021. június 25.

Kellemes az illata, nem nehezíti el a hajat, puhává, könnyen kifésülhetővé teszi. Nem egy csodaszer, de abszolút jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

random

2021. június 25.

2019.04.28: ez már a harmadik hair food-om (csak tudnám minek vettem meg, hiszen még a másik kettő is legalább 80%-on van). és hát vélemény: jap, ahogy sejtettem... pontosan ugyanolyan, mint a papayás, állagra, tapintásra, hatásra, használatra és mindenhogyan, az illatát leszámítva. talán egy kicsit kevésbé, vagy legalábbis lassabban zsírosít. tény, hogy az illata nem olyan erős, mint a többié (eddig a gojishoz és a papayáshoz volt szerencsém), ez viszont tényleg előny szerintem. kisebb az esélye hogy megunom :D
Amióta ezeket a hair food pakolásokat használom, egyáltalán nem tapasztaltam hajtöredezést. hozzáteszem, hőhatás sem éri a hajamat már, de akkor is... minimum meglepő. 4 csillagot megér.
amúgy tervezem, hogy átköltöztetem őket valami pumpás csomagolásba, mert továbbra is idegesítő ekkora bödönökkel zsonglőrködni a fürdőszobában, ennek a szériának ez a legnagyobb hibája.

Up.: asszem mikor elfogyott mindhárom, ezt újravettem, aztán megmaradt a fele (valszeg költözéskor pakoltam el). Most nemrég elővettem újra, igaz most szőkítve van a hajam vége, de nem vagyok vele egyáltalán megelégedve. Bepakoltam rendesen, de nagyon száraz maradt a hajam. Még teszek majd egy keveset a hajamra hajvégápolónak, de ha így sem segít, lehet hogy a végén borotvakrémnek fogom elhasználni a lábamra, vagy kidobom a francba. Kezeletlen, "stresszmentes" hajon nem rossz, ezért csak egy csillagot veszek le. De most már tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

Eva123

2021. június 25.

Ajánlásra vásároltam meg, mivel a haj kezdete volt nálam zsírosodó típus, túl száraz volt és hidratálást kerestem. Bő 10-15percig a fejbőrbe és a hajba masszírozva szoktam hagyni állni. Majd kiöblítem. Azóta valóban ki lehet tolni 1-2 nappal a hajmosást és sokkal selymesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

Agnes91P

2021. június 23.

Szeretem ezeket a Hair Foodokat, ez már a negyedik, amit kipróbálok belőle. Még mindig a gojis a kedvencem, de ez is hozza, amit várok tőle, egy kicsit talán könnyedebb, mint a többi, és alig van illata is. Kimosós balzsamként használom, jól hidratál, de az én hajam kicsivel többet is elbírna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

Dominika03

2021. május 13.

Nagyon szeretem! Szép fényes a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 13.

Nagyon szeretem! Szép fényes a hajam tőle.

Wee

2021. május 10.

Sokáig használtam a banános verizóját, ami nekem inkább nem kimosós, törülközőszáraz hajra felvíve volt a leghatásosabb. Imádtam, ezért gondoltam az aloes verzió sem lehet rossz, hát az illata annyira erős volt, hogy inkább kimostam a hajamból.
Amúgy hatása sem volt olyan jó mint a banános verziójáé. (Vastagszálú, sötét, egyenes, töredezett végű, száraz hajon)
A mű aloe illat eléggé elriasztott, inkább marad a banános.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

A mű aloe illat eléggé elriasztott, inkább marad a banános.

KiraRokocza

2021. április 30.

Jó az illata és puhává teszi a hajam, de sajnos csak 1-2 napig tart a hatása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

Jó az illata és puhává teszi a hajam, de sajnos csak 1-2 napig tart a hatása

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid