Garnier

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajápolók

Aloe vera hidratáló hajápoló maszk normál és száraz hajra. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll.

Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket.

Vegán

petra_18

2022. november 21.

Hatalmas csalódás!! Annyira megörültem, hogy ilyen nagy kiszerelésben érhető el hajpakolás, amit a fejem tetején is végre használhatok, úgysem lesz zsíros.. Hát de... 2 nap után már úgy nézett ki a hajam mintha már vagy egy hete nem mostam volna, pedig alaposan kimostam mindig. Többször próbáltam utána, hogy csak a hajvégbe fésülöm be, ugyanúgy zsíros lett. Egyetlen pozitívum az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 21.

OroszBeus

2022. november 18.

Főleg a kislányom használja. Neki normál egészséges haja van. Annyit tudok mondani hogy az illata mennyei és nagyon tartós. Napokig érezni a hajban. Normál hajon nagyon működik szépen hidratálja. Nekünk bevált. Csak hajbalzsamként vagy hajpakolásként használjuk. A lányomnak az Inecto kókuszolajos samponnal telitalálat. Nagyon száraz hajra nem tudom mennyire működik arra szerintem a banános a jó. Mi nagyon szeretjük és szerintem ez állandó termékünk lesz a hajápolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 18.

vivien_rima

2022. november 4.

Drogériás szinten szerintem az egyik legjobb. Ez az első hairfood, amit kipróbáltam.
Én hajban maradó pakolásként használom, tehát nem öblítem le. Két hajmosás között használom csak a hajvégekre (fültől lefelé), naponta, mert hullámos hajúként néha fésülködés után szükségem van egy kis pluszra. Krémes állaga van, nem nehezíti el a hajam, az illata a friss ruhákra emlékeztet. Vállig érő hajam (longbob) van jelenleg, arra egy borsónyit használok, és nagyon hatékonyan hidratál. Pozitív, hogy állatkísérletmentes, ha nem lenne az, akkor meg sem vettem volna.
Pro tip: nézd meg az Ecofamily-ben és a kis kínai boltokban, mert ott 400-500 Ft-tal olcsóbb alapáron, és nem, nem azért, mert az ázsiaiak gyártják a bolt mögötti raktárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 4.

eeeee

2022. október 2.

Számomra olyan kis semmilyen. Az illata nem rossz, minimálisan hidratálja a hajam, de semmiképpen se csodaszer, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 2.

incileso

2022. szeptember 15.

Szép, selymessé teszi a hajat.
Használtam több más terméket is, de vissza fogok térni ehhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

Szép, selymessé teszi a hajat.
Használtam több más terméket is, de vissza fogok térni ehhez.

boni04

2022. szeptember 12.

Nagyon jól hidratál, a hajam imádja! A kakaóvajas és a makadámdiós két kedvencem, ha táplálásról van szó, de hidratálásban ez a favorit!
Az illata isteni finom, az én hajamon sokáig megmarad, ebben egyértelműen ez a legerősebb a hair foodok közül.

Pre-washként olajokkal együtt, hajmaszkként, és leave-inként is szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

Tundebe

2022. szeptember 1.

Kislányom nagyon száraz, hosszú hajara használom, nagyon szépen táplálja neki. Van hogy hajmosás előtt száraz hajra is felkenek neki egy nagy adagot és kb két óráig rajta hagyom. Olyan mint ha kicserélték volna a haját. A drogerias termékeket kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 1.

sunbazsi

2022. augusztus 23.

Nagy reményekkel telve vásároltam meg eme terméket, de sajnos csalódást okozott, elnehezítette és zsírossá tette a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

o.l

2022. augusztus 22.

Nagyon nem valt be. Nagyon zsíros lett tolea hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

Nagyon nem valt be. Nagyon zsíros lett tolea hajam.

6y0p1k4

2022. május 25.

A termékcsaládból ez az egyetlen, amit újra vettem. Hullámos hajam van, nagyon szereti, ha belenyomkodom a törülközőszáraz hajamba. Így nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol