Garnier

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajápolók

Aloe vera hidratáló hajápoló maszk normál és száraz hajra. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll.

Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket.

Vegán

CzFru

2019. június 15.

Eddig használtam a makadámdiósat és a banánosat, de ez a favorit. Ennél érzem úgy, hogy hosszantartóan javítja a hajam állagát, fejbőrre kenve sem zsírosít, sőt ha a tövekre is kerül akkor a legjobb a végeredmény ( pedig zsírosodó hajtöveim és száraz hajvégeim vannak, de semmivel sem zsírosodik tőle jobban). Az állaga is kicsit eltér a többitől, folyósabb/lágyabb. Az illatát pedig imádom: nem tolakodó, hanem olyan kellemesen "zöld". Újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

sweetmedusa

2019. június 14.

Fincsi illat, kicsit kókuszos, de nem olyan erős. A hatása tetszik, hajmosás után nagyon puha a hajam, bár nem tart sokáig. Az egész termékcsaládot szeretem, habár csodát nem művel, és szerintem ehhez képest kicsit drága, érdemes kivárni egy akciót. Használattól függően igen sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Vanda234

2019. június 5.

Ez a legjobb az összes társát probaltam kivéve a pirosat de egyik se volt olyan jó mint ez!!!

Nagyon jól hidratal puha kész a hajam nem zsíros könnyen kifesulheto!! És az összes közül ennek van a legjobb illata reggel ez utána a legjobb a hajam állapota imádom és ezt biztos újra fogom venni párszor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Ensisa

2019. június 3.

Számomra tökéletes vétel volt. A hajam maga a pokol, vörösből lettem világos szőke, nagyon megviselte az amúgy is vékonyszálú hajamat. Mindig száraz volt, gubancos és kezelhetetlen, az aloe veras sampon és balzsam egész jó eredményeket produkált, így megvettem mellé ezt a csodát is és egyáltalán nem bántam meg. Pihe puha, jó illatú, élettel teli a hajam tőle, ha drágább lenne se bánnám, mert egyszerűen varázslatos amit a hajammal tett. Minden második nap mosom, egyáltalán nem sajnálom tőle a pakolást, de így is rengetegnek tűnik még mindig a tégely tartalma. Bátran ajánlom mindenkinek, szerintem kicsi a csalódás esélye! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

ViRaG003

2019. május 29.

Nemrégóta használom de a hajamnak nagyon tetszik. Puha és fényes lesz tőle. Biztos hogy ujra fogom venni pedig azért nem olcsó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Doora91

2019. május 29.

Sziasztok. 😊 Szemezgettem már egy ideje a Garnier Hair Food termékeivel, de igazából nekem aránylag gyorsan zsírosodó, vékonyszálú, festett hajam van, és max az erre való gojis lehetett volna az első tesztköröm, ám megláttam a reklámban, hogy van új, ráadásul Aloés, amit imádok. Aztán persze felkutattam itt és a Krémkirálynők véleményei alapján végül csak e mellett döntöttem. Nem bántam meg. Igaz, hogy amikor kibontottam elég hosszú ideig kellett szagolgatnom, hogy felfedezzem az Aloe jellegzetes illatát, de ez sem vette el a kedvem. Hajmosás utáni pakolásként tettem fel és nem is használtam kifésülést könnyítő spray-t sem, (pedig a vékonyka-semmicske hajam mindig igényli) és az eredmény hihetetlenül klassz. Könnyű, de mégis rugalmas és meglepően dús hatás. Remélem, ha ez a tégely elfogy (bazi pudingos-hordó, nem hiszem, hogy hamar lesz), akkor a gojisról is ilyen jó véleményt írhatok! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Mamamacica

2019. május 27.

A legeslegjobb hajápoló termékek a világon. Még csak a banánosat nem próbáltam a Hair Food-ok közül.
Ez a legfinomabb illatú, de a legjobb hatása a makadámiásnak van.
Minden hajmosás után hajpakolásként szoktam használni, nekem így vált be a legjobban.
Erős, vastag szálú, vörös, hullámos hajam van, ami könnyen hajlamos a kiszáradásra. Nagyon imádom, nem cserélném le semmire.
A Garnier nagyot alkotott , nehéz lesz megütni a lécet bárkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Ez a legfinomabb illatú, de a legjobb hatása a makadámiásnak van.
A Garnier nagyot alkotott , nehéz lesz megütni a lécet bárkinek.

Nitaa1201

2019. május 27.

A makadámiás változat talán jobban bevált nekem, ezt csak azért szerettem volna kipróbálni, mert az aloe veráról csak jó dolgokat tudunk.

Azt ugyanúgy teljesíti, hogy puha és ápolt lesz a hajam, de a töredezett hajvégekkel annyira nem birkózik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Fehereszti

2019. május 25.

Életem legjobb hajápolója. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajam, fantasztikus az állaga, illata. Szép puha a hajam tőle. Én vizesen teszem föl és kimosom,mármint ezen a módon használom. Csodálatos termék, 5* nem kérdés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

peachyglow

2019. május 25.

Beálltam én is a sorba és el kezdtem használni ezt a terméket. Erre esett a választásom mert az aloe verat szeretem mindenben de mindenekelőtt ennek van a legkevésbé 'mű' szaga. A többi nekem annyira tulparfumozott, hogy nem bírnám a használatukat. Hajpakolaskent/balzsamkent használom, mikor hogy van rá idő. Most már megvan több mint 1 hónapja, úgyhogy merek róla véleményt formálni. Az elején hozzá kellett szoknom, hogy nincs benne szilikon és ne várjak csúszós puhasagot. A hatását tekintve én azt gondolom, hogy a töredezett száraz hajvegekre az olló az egyetlen megoldás, csodát nem is várok tőle, szóval a megelőzése a fontos. Nem _tűnik_ töredezettnek a hajam miután használtam, könnyű kifesulni, és nem zsirosit. Elhasznalom és elégedett is vagyok vele, de nem lett szerelem, nagyobb a hype mint a valós érték szerintem, de ettől függetlenül ezért az árért viszonylag nagy mennyiségű és normálisan teljesítő terméket kapunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol