Lancôme

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,83 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   1,83 g
Lelőhely:   parfümériák

Könnyedén és precízen felvihető szemceruza, mely selymesen sima és puha végeredményt ad. Finom és krémes összetétele professzionális megjelenést biztosít és hihetetlenül vonzó és intenzív színt eredményez.

Lancome Le Crayon Khol szemceruza 03 Gris Bleu árnyalatban
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Lancôme Le Crayon Khôl Szemceruza mini
Ár: 1500 Ft , Eladó: grund
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta

claudia.nyilas

2020. február 18.

Ha jó a szemhéj primer, akkor talán kitart valameddig a napon. De ha komoly sminket szánok magamnak, akkor nem ezért nyúlok, hanem a zselés Inglot tusokért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

arizona07

2019. május 5.

Puha állaga miatt könnyen lehet vele dolgozni, emiatt féltem, hogy hamar lekopik. Bár 40 fokos melegben még nem teszteltem, de rólam amúgyis könnyen leolvad minden, ám ez egész nap a helyén maradt! 8 óra után láttam egy kis halovány foltot a szemöldököm alatt, de úgy gondolom ennyi belefér. (Valszeg más észre se vette volna.) Avonos szemceruzákat használtam eddig, mert ár-érték arányban kitűnőek, de arra mindig kellett tennem egy réteg szemhéjpúdért hogy fixálni tudjam. Erre nem kellett és anélkül is helytáll a rohanós napokon!:) 01 Noir színben van meg, gyönyörű éjfekete vonalat lehet vele varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Lilianka

2019. március 11.

Szép a színe, viszonylag tartós, viszont nekem irritálja a szememet. Olcsóbb társaival szemben ez hatalmas hátrány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Vicus7

2018. december 9.

Nagyon nem jött be. Nyári melegben katasztrófa, szinte leolvad a szemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Nagyon nem jött be. Nyári melegben katasztrófa, szinte leolvad a szemről.

kna

2018. december 8.

Szép, intenzív színe van, elég puha ahhoz, hogy könnyű legyen vele dolgozni. Nem kenődik el egyáltalán, egész nap fent marad. Vízvonalra viszont nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

niikii

2018. november 18.

Nekem nagyon bevált. Nem kenődik, nem irritálja a szememet. Szempillaspirállal szokott csomagban lenni a Douglasben, úgy érdemes megvásárolni, jóval kedvezőbb áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Nashuaaa

2018. augusztus 23.

Valahogy nem az igazi, nem is rossz, de az árához képest nem tud többet, mint a jóval olcsóbb társai. Nem elég intenzív a szín, el is mászkál egy idő után, de egynek nem rossz, dolgozni speciel könnyű vele. Viszont nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Lilium

2018. augusztus 22.

Mostanában ezt használom, mondjuk én vízvonalba nem használnám, mert szerintem ott nem mutat jól és tuti elkenődne. :D Inkább a felső pillákat emelem ki vele és voila, máris dúsnak tűnik.. Intenzív fekete, szépen lehet satírozni és mivel én csak nagyon vékonyan viszem fől, így nekem nem is kenődik ahol használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

fdorottya

2018. augusztus 8.

Elbukott nálam, pedig milyen nagy reményeket fűztem hozzá! Nagyon szépen felvihető, krémes, gyönyörű fekete a festék. Sajnos a tartóssága már nem annyira szuper. Kenődik, nem marad ott ahol kell. Az Artdeco (ami fele ennyibe kerül) szemceruzám még ebben a nagy melegben is ott marad ahol kell és nem mászik sehová. Nem ez az első, hogy csalódom a Lancome termékekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

monique001

2018. május 11.

Nekem tökeletes. Régóta keresem az igazit szemceruzában, és eddig mindegyikkel bajom volt. Vagy túl erősen vagy sehogysem fogott. Ezt véletlenül vettem egy reptéri Lancome úticsomagban, és annyira bejött, hogy tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.