Lancôme

Ár:   4690 Ft és 9390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2018. június 21.

Ár:   4690 Ft és 9390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Kíméletes arcradír cukorral és rózsavízzel a sima, egyenletes bőrért.

Lancôme Rose Sugar Scrub 100ml
Ár: 6000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
bvbv

2019. december 28.

Nagyon nehezen szántam rá magam, hogy megvegyem, mert vegyes tapasztalatokat olvastam, és picit sokalltam is az árat, uh akciósan vettem, de... abszolút nem bántam meg! Talán örök kedvenc lesz :) Az állaga nagyon jó, könnyen oldódik, de mégsem olyan mintha semmit sem csinálnál, épp megfelelően radíroz. Heti 2szer használom, egész pici is elég belőle. Na és az illata...ahh.. mennyei. Lemosás után megnyalogatom picit a szám és még finom is :) A bőröm utána mint a babáké. Imádom! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. október 22.

Nem vagyok egyáltalán híve a fizikai radírozásnak, így amikor kipróbálhattam ezt az arcradírt, eleve sok jóra nem számítottam. És... jött a kellemes meglepetés! Nekem elsőre itt is kicsit durvának tűnik a cukorszemcsék által okozott fizikai hatás, de szép lassan, ahogyan a masszírozás során felolvadnak a szemcsék, egyre kellemesebbé válik a "művelet". A lemosást követően pontosan azt hozza, amit ígér: babapopsi puhaságú, kellemes tapintású bőrt eredményez.
Heti max. 2 alkalommal elegendőnek tartom alkalmazni, és annak ellenére, hogy pozitív csalódás, mégsem hiszem, hogy újravevős lesz. Továbbra is a szkeptikusok táborát gyarapítom arcradírozás ügyben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 22.

Asianlover

2018. október 19.

Messze nem produkált olyan horrorisztikus eredményt a bőrömön, mint a mézes lemosójuk, de ez sem tetszett a rozáceámnak. Édes-cukros-rózsás (ezt meg kellett kóstolnom egy picit), de a szemcsék is olyan semmilyenek, nem egy nagy durranás. Ő dekoltázsban végezte, a Lancôme-mal részemről leszámoltam :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

NovakneViki

2018. június 27.

Május végén a marionnaud instagram oldalán láttam a Lancome rózsavizes kollekcióját, már akkor felírtam ezt a radírt a beszerzendő listámra.
A tubus átlátszó zselét tartalmaz benne apró rózsaszirom őrleménnyel és természetesen cukorszemcsékkel. Tubusból kinyomva a krém kifejezetten sűrű, de felkenéskor folyamatosan oldódik a cukor és az ajánlott 1 perces masszírozási idő végére szinte teljesen el is olvad az összes cukorszemcse. Lemosás végén pedig érezni lehet az édes aromát.
Meleg időben én mindennap használom.
Az árát elsőre többre tippeltem így kifejezetten örültem, amikor a nagyobb tubust sikerült 10ezer forint alatt beszereznem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Meleg időben én mindennap használom.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.