Best of Beauty 2019

Lancôme

Ár:   9690 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: agi, Módosítva: 2013. augusztus 31.

Kiszerelés:   4,2 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

24 árnyalatban érhető el

Ár: 5000 Ft , Eladó: goodforyou
Állapot: sosem használt, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: posta, Foxpost
Ár: 3000 , Eladó: Vivike9
Állapot: egyszer kipróbált, Helyszín: Körmend, fizetés: fizetés banki utalással, postával tudom küldeni
Moncsika73

2019. január 14.

Notinorol tudtam megrendelni 15% engedménnyel a coral in love árnyalatot😊 gyönyörű árnyalat,nagyon szép fénnyel kényelmes viselet. A tartósságát tekintve nem a legjobb többször kell korrigálni, azonban ezért nem vonok le csillagot😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Bringa11

2016. október 13.

Olyan rúzst kerestem, ami nagyon tartós és kicsit féltem, amikor ezt ajánlották, mert ez nem volt a tartós rúzsok listámon. A vásárlásom oka egy esküvő volt, ahol nem szerettem volna percenként kenegetni a számat, és azt kell mondjam kiállta a próbát. Reggel tettem a számra is alapozót és arra kentem fel a rúzst, így egy kicsit még tartósabbá tette. Egész nap ettem-ittam és csak néhány óránként kellett újra kennem, kb 3-4 szer igazítottam rajta reggeltől reggelig, ami szerintem egészen szép teljesítmény. Szépen egyenletesen is kopik. Ha nem teszek alá alapozót, akkor is egészen sokáig bírja és a kopása szintén egyenletes. Miss Coquelicot árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, egyszerűen csodálatos színe van, és a fedése is tökéletes. Imádom és nem bántam meg, hogy megvettem. Azért még egy MAC rúzsra benevezek valamikor, mert arról is nagyon jókat olvastam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

rockroka

2015. december 25.

Gyönyörűen pigmentált, de nagyon nem tartós, így nem lesz a kedvencem. Talán egy szájalapozó javítana rajta, de csodát az se tenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

erika81

2014. december 27.

300-as árnyalatom volt. Egy kellemes rózsás bézs árnyalat. Hétköznapra ezt használtam. Azon rúzsok egyike volt, amit teljesen elhasználtam. Kellemes illata volt. A Lancome rózsa mindig levesz a lábamról! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Borimam

2014. július 1.

275M árnyalatban van meg. Ez egy határozott de nem túl feltünű szín. Nagyon szeretem a hétköznapokban. Ahhoz, hogy tartósabb legyen én két rétegben viszem fel, közte kis púder. Nem szárít, könnyű felvinni, én ecsettel használom, úgy sokkal precízebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 1.

lumiukko

2014. március 24.

200B árnyalatban van meg, ami egy kicsit sötétebb, rózsás nude. Nagyon jó a pigmentáltsága, az én elég sötét színű számat is tökéletesen elfedi. A rúzs maga picit keményebb (mattságából adódóan is), de mégis nagyon könnyen siklik és elég 1-szer 2-szer áthúzni az ajkakon. Maga a mérete pici, de pont a keménységéből adódóan lassabban is fogy. Tartósabb, mint egy drogériás rúzs, de sajnos engem nagyon picit szárít. Mondjuk az én szám mindentől kiszárad, és non-stop ajakápolózva kell, hogy legyen, úgyhogy ez nem mérvadó.
A csomagolása is nagyon tetszik, elegáns, jó kézbe venni. Összességében szerintem jó vétel, ha valaki megengedheti magának ezt a kis luxust. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

CherryBlossom

2013. május 7.

Egy gyönyörű piros/vörös árnyalatban van meg nekem, azt hiszem, erre mondják, hogy "A vörös rúzs".:) Intenzív a színe, könnyen kenhető, nem szárítja az ajkaimat, és nagyon-nagyon tartós! A hófehér bőrömhöz sajnos nem tudom mindennap használni, de alkalmakra, a drámai hatáshoz nagyszerű! Nagyon dögös, mégis elegáns. Szeretem:) És a csomagolása, külseje is nagyon elegáns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

GlamourAndStyle

2013. január 2.

Imádom, hogy végre a rúzsok újra fénykorukat élik, valljuk be (habár én a szájfényeket is szeretem) sokkal nőiesebbek és elegánsabbak, mint a szájfények. Először június végén a nyaralásom előtt vettem egy Rouge in love-ot 340B-Rose Boudoir árnyalatban, ami egy csodaszép, meleg tónusú, élénk korallos-rózsás árnyalat, egy szóval a nyár kötelező színe, a lebarnult bőrt nagyon szépen kiemeli. Most a tökéletes piros színre pályáztam és azt hiszem a 159B-Rouge in love árnyalattal együtt meg is találtam! Imádom bennük, hogy fényesen, szinte szájfényszerűen indítanak, de utána, pár perc elteltével matt finishe lesz. Tényleg nagyon tartós, nyaraláson, a 45 fokban hősiesen tartotta magát, nem folyt le, nem maszatolódott, viszont valószínűleg a tartósság számlájára írható az is, hogy nem annyira hidratál, sőt órák elteltével kicsit szárít (de ezt megoldom Carmex ajakbalzsammal), de ez az egyetlen hátránya. A csomagolása is tökéletes, nagyon kicsi, kevés helyet foglal és ez a fém megoldás is nagyon praktikus. Biztos, hogy ha elhasználom a kedvenc korall árnyalatomat és a legszebb pirosat, újraveszem mindkettőt! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

vanett

2012. november 3.

Én egy szolidabb, nappali árnyalatot választottam (322M - Corail in love). Nagyon finom illata van (nálam minden kozmetikum az illatnál kezdődik :)), krémes, amikor a szádra kened, azonban a hidratáló rúzsokkal ellentétben nagyon sokáig ül az ajkakon, abszolút nem szárítva azokat. Először nagyon féltem, hogyha tartós rúzst veszek, úgy fogok kinézni, mintha 10 évvel öregebb szám lenne, mert az ajkam kiszárad a rúzs alatt, de abszolút alaptalan volt minden félelmem. Aki megengedhet magának egy ilyen árú rúzst, az ne habozzon!
UPDATE: Le kell vonnom csillagot tőle, sajnos, mert ugyanebben az árkategóriában létezik egy ennél klasszisokkal jobb termék: Guérlain Rouge G. Az pedig egyértelműen 5-ös! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 3.

Keesia

2012. október 2.

Imádom!!! 379N Rose Sulfureuse árnyalatban vettem meg. Intenzív színű, extra tartós, matt finishű rúzs. Buliban is teszteltem, puszi, alkohol, cigiálló!
Egyetlen probléma vele, hogy felkenve nagyon folyós állagú, így a száj körüli apró ráncokba befolyik... Első ilyen alkalommal a tükörbe nézve horrorisztikus látvány fogadott, viszont annyi dícséretet kaptam rá aznap este mindkét nemtől, hogy úgy érzem, ez kívülállóknak annyira nem látványos! :) Azért valószínűleg beruházok majd valamikor egy rúzsalapra a MAC-nél...
Ennek ellenére szerelem! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Ennek ellenére szerelem! :))

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate