Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A 20. évforduló alkalmából az ikonikus alapozó ismét megújult! A Teint Idole Ultra 24h Teint Idole Ultra Wear néven kerül az üzletekbe. A magas fedésű alapozó 10 árnyalatban érhető el, így minden nő megtalálja az igényeinek megfelelő, szofisztikált technikákhoz könnyedén használható alapozót.

Ár: 12000.-Ft , Eladó: Melcsinda
Állapot: Kb. 2 mogyorónyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, stb.
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15 árnyalat: 006
Ár: 7500 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: 6 alkalommal próbált, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm

Ritta12

2020. június 3.

Ez a legjobb alapozó amit eddig használtam. Igaz az ára borsos, de minden cseppjét megéri. A fedése közepes mondjuk én nem szoktam sokat használni belőle. Sokáig bírja szépen kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

ZLucaa

2020. május 28.

Ajándékba kaptam egy kis mintát a notinos rendelésem mellé, és féltem tőle, hogy kipattogok tőle, mert pattanásokra hajlamos zsíros bőröm van, de nagyon pozitívan csalódtam. Nem szeretem az alapozókat, ilyen magas minőségű és árkategóriájú alapozóm sem volt még, csak drogériás és gyógyszertári BB és CC krémeket használtam. De ez az alapozó számomra csoda. Nagyon keveset használok belőle, és a hidratáló krémem (La Roche-Posay Effaclar DUO (+)) után viszem fel, és nagyon szép a színe, a fedése nekem pont tökéletes, nincs maszkhatás, könnyű az állaga és tartós is. Egyenlőre nem tudok rosszat mondani róla, nagyon szeretem és meg fogom venni rendes kiszerelésben. Azért adok neki 4 csillagot,mert még csak 1 hete használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

udyanna

2020. május 27.

Gyerekek!
Ez az alapozó egy csoda!!
Évek óta az Estée Lauder Double Wear alapozót használtam, ami sokáig jónak tűnt, viszont utóbbi fél évben azt vettem észre, hogy csúnyán kopik, olyan cakey hatású lett, ami nagyon nem szép látvány.

Ennek viszont gyönyörű természetes hatása van az arcomon, szerencsére már nincsenek annyira durva bőrhibáim, hogy az erős fedés elengedhetetlen legyen.
Az illata nagyon kellemes, erőteljes, még csak pár napja használom, eddig az én érzékeny bőrömön nem tapasztaltam aknékat sem, szóval ez ne tántorítson el senkit sem.
Már kezdtem feladni a reményt, hogy az én olajos, zsíros bőrömre találok valamit, de sikerült. Nyilván ez is fényesedik egy pár óra után, de legalább nem kopik meg közben olyan rondán.
Egy szó mint száz... 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Gyerekek!
Ez az alapozó egy csoda!!

Egy szó mint száz... 5*

szofka77

2020. május 22.

Szep, kellemes fedest kolcsonoz latszik hogy minosegi a tobbihez kepest de azert nem a maximum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

rcsil

2020. május 21.

A nagy népszerűségét látva megvettem, kipróbáltam.
Sajnos nem remekelt úgy, mint vártam.
Én a fedését nem találtam magasnak, bár a finish valóban szép. Ami a hátránya, hogy jóval nagyobb mennyiséget kellett ebből használnom, mint másik alapozóból, így gyorsan elfogyott, az amúgy is drága termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

A nagy népszerűségét látva megvettem, kipróbáltam.
Sajnos nem remekelt úgy, mint vártam.

Ditti79

2020. május 5.

Beállok én is a rajongók táborába.Nekem az egyetlen félelmem az volt,hogy kipattogok tőle,de nem.Általában csak lefekvés előtt van időm lemosni a sminkem,tehát rajtam több,mint 12 órát teljesít :) Nem mondom,hogy este is olyan tökéletes,mint reggel,mikor felteszem,de az eddig próbált alapozóim közül határozottan ez mutat a legjobban.Kombinált bőröm van,a reggeli púderezés is elég neki,nem fényesedett ki az arcom estére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

lapetitenoirrobe

2020. április 7.

Sajnos nekem nem vált be. Az eladó hölgy , azt mondta , ezt jobban fogom szeretni , mint az Estee Lauder imádott alapozómat... tévedett Ő is 😃
A fedése miatt kapta főként a 3 *-ot. Arról nem is beszélve , hogy nagyon nehezen lehet eldolgozni, aminek köszönhetően foltokban tapad az arcomra...elnehezedik nap végére a bőrömön . És ami plusz negatívum, hogy a nagy nehezen felvitt alapozó max egy fél napot tart fixen....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

MermaidMemories

2020. március 3.

Azt hiszem, kevés olyan ember van, aki nálam nehezebben talál magának megfelelő alapozót. Eleve nagyon fehér a bőröm, illetve egyszerre száraz, hámló valamint problémás (most sajnos eléggé pattanásos is) az arcbőröm, ezért egyáltalán nem egyszerű művelet nálam az alapozás. Amelyik alapozó kellően lemattítja, az ki is emeli a száraz részeket. Természetesen ehhez is kell púder, viszont messze ez az egyik legjobb alapozó, amit eddig használtam. Nagyon jól és szépen fed, illetve egységesíti a bőrt. Kifejezetten tartósnak mondanám. Már többször újravettem, és még biztosan fogom is. Elsőre kicsit sötét árnyalatot sikerült választanom (nyáron el fogom tudni használni), de másodjára már sikerült eltalálni a színt. Amennyire én látom, nekem a 005 Beige Ivoire árnyalat eddig a befutó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

ludri97

2020. február 16.

Valami kicsit kevesbe feltunore vagytam mint az el dw-je, az is meg van de szerettem volna egy olyat is ami nem annyira durva. Kuponnal szereztem meg ezt, nem olcso valoban de arcapolasra es alapozora nem sajnalom a penzt, nagyon fontos mit viszunk fel az arcborunkre. Nagyon nagyon jol fed, a szint is sikerult eltalalnom, nagyon tetszik! Eddig ugy erzem megerte , remelem kesobb is jol teljesit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

laregina

2020. február 2.

Tobb ev utan az ELDW alapozomat csereltem le erre (sok gondolkodas utan) es eddig bevalt! 2 honapja hasznalom es szebb az arcomon (beauty blenderrel hasznalom), illetve kevesbe fenyesedik at az elozohoz kepest. A wellnessben is jol teljesitett. Nincsenek tole pattanasaim, elotte nehany volt az arcomon, nem tudom hogy az alapozoknak van e koze ehhez vagy inkabb a foreonak koszonhetem. Van meg egy EL alapozom a nyarra, ugyhogy kesobb updatelek. Addig is 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.