Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A 20. évforduló alkalmából az ikonikus alapozó ismét megújult! A Teint Idole Ultra 24h Teint Idole Ultra Wear néven kerül az üzletekbe. A magas fedésű alapozó 10 árnyalatban érhető el, így minden nő megtalálja az igényeinek megfelelő, szofisztikált technikákhoz könnyedén használható alapozót.

Ár: 6500 , Eladó: bfatime
Állapot: párszor használt, képen látható állapotban, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: előre utalás, postán maradó
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15 - 025 árnyalatú
Ár: 8000 Ft , Eladó: Lyne
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest XII., fizetés: Személyes átvétel: Buda I., II.,XII., XI.(Újbuda), XXII (Savoya, Campona), vagy Pest: Deák, Kálvin tér, Budaörs
aidanne

2019. november 9.

Ahogy idosodom, egyre a legjobb termekeket keresem alapozobol. Na jo, igy nem teljesen igaz, hogy keresem mert mindig vagy ramtalal a baratnomon keresztul vagy mintakent erkezik hozzam. Ez az alapozo is “veletlen” kerult hozzam. Nagyon passzolt az en borszinemhez amit kiprobaltam ( nem emlekszem melyik 🙈) gyonyoruen fed, de megis mintha nem viselnek semmit sem, pedig sajnos van mit takargatni, elrejtenie az arcomon :( a fenye csodalatos. Nem zsirosit semmikepp megis van egy egeszseges fenye a boromnek tole. Nagyon elegedett vagyok! Sokaig tart, alig fenyesedett at a nap vegere . Fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Marcipancica

2019. november 3.

Nagyon szerettem ezt az alapozót, gyönyörűen fed/mattít, az egyetlen problémám hogy borzasztóan oxidálódik felvitel után. Mindenképpen kérjetek mintát, hogy sikerüljön megtalálni a megfelelő árnyalatot, mindenképpen ellenőrizzétek napfénynél is! Észrevettem hogy Magyarországon (Müller, Douglas, Notino) vadászni kell a világosabb árnyalatokat, érdemes több boltban is futni egy kört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

glilla

2019. október 31.

Nekem sajnos pattanásokat okozott, bár az én bőröm nem tolerálja a folyékony alapozókat, arra jutottam. A fedése egyébként szép volt,de inkább elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Bcinti00

2019. október 19.

Szépen fed, de nincs maszkos hatás. Nem zsírosodik át.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Szépen fed, de nincs maszkos hatás. Nem zsírosodik át.

memoni1983

2019. október 17.

Barátnőm ajánlotta az alapozót, azt mondta, hogy " ilyen jó cuccot még sosem vett". És igaza volt.... Ennyire csodálatos alapozóm még nem volt. Paramétereim: 30as, kezdődő apró kis ráncokkal, problémás bőrrel, eltömődésre hajlamos pórusokkal, fénylésre hajlamos t-vonallal és szeplőkkel.... Tehát nem egyszerű alapozót találni... Ezt felteszem, és arcom mint a babyface, mintha csak egy plusz bőrréteg lenne rajtam, nincs illata/szaga, észrevehetetlen rajtam, babapopsi bőrt ad, egész nap szép és nem tömíti a pórusokat sem.... estére sem fénylik a fejem... ez egy CSODA!!!!! MAX CSILLAG!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 17.

Nashuaaa

2019. szeptember 22.

Kivételesen a vásárlás előtt nem jártam jobban utána a terméknek, mivel itt a zsibin tudtam jó áron hozzájutni, így nem láttam, hogy alkohol van benne, ráadásul nagyon előkelő helyen. Ezért én egy swatch után tovább is adtam rajta, nekem ez dealbreaker, pedig amúgy lágy állagú alapozó, ami szépen fed, de kicsit sem maszkos (legalábbis az a kis pötty, amit a kezemen elkenegettem ) és szép finishe van. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus és szép is a kivitelezése, viszont egy ilyen áru termék ne csak jószerével vízből és alkoholból álljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Beus005

2019. szeptember 18.

a DW helyett kerestem egy olyan alapozot ami nem kelt maszkos hatast. Ez tokeletes valasztas colt helyette. 1 hajszallal gyengebben fed mint a DW de az osszkepert megeri ezt hasznalni inkabb. Jobb az illata is,a borom is jobban viseli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Alicece

2019. augusztus 27.

Nos 1 év használat után megváltoztatnám a véleményem.
Érzékeny és száraz alergiára hajlamos bőrre nem jo szerintem.
Mivel nagyon pirosak az orcáim es piros pattik is kiszoktak jönni így ugy gondoltam jol jön az erősebb fedés.
Jol fed nekem nem maszk szerű de száraz hámlo bőrön ront a helyzeten és a zsirosodáson se segit már délután fénylik a bőröm és az arcomon marad a szárazság.
Nekem nem vált be a bőrtipusom miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Nos 1 év használat után megváltoztatnám a véleményem.
Érzékeny és száraz alergiára hajlamos bőrre nem jo szerintem.
Nekem nem vált be a bőrtipusom miatt

mlexa

2019. július 31.

Hát úgy látom nagyon sokan szeretik, amit valahol értek, valahol meg nem. Folyton gondolkozom, hogy nyárra mi lenne a legjobb az arcomra, ami még is könnyedebb, mint a DW alapozóm. De egyszerűen semmi mást nem találok, ami az én zsíros bőrömmel hasonló csodás módon együtt tudna működni. Azért ez is csak addig piszkált, hogy talán ez lesz az igazi, amég vettem egyet. A szín, az állag tökéletes. Nagyon könnyű eloszlatni. A fedése szerintem közepes, problémásabb bőrre ez édeskevés. Nekem egy-két pattanás, ha van, de már azzal sem bírkózik meg. Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. De! Sajnos zsíros bőrön egyáltalán nem tartós ez sem. Legalább is az enyémen egyáltalán nem. 4-5 órát kibír, fixálással, mindennel, de többet nem. Nekem pedig tovább van szükségem egy alapozóra. Hamar kopik a száj fölött és az orron. Sajnálom, mert szerettem volna szeretni, de így csak akkor használom, amikor tudom, hogy csak pár órás dolgom van. Egy munkanapra már nem elég. Kár érte, mert 1. nem volt olcsó, 2. maga az összkép gyönyörű, amit eredményez. De ez van, talán szárazabb bőrön tartósabb. Zsíros bőrre nem tudom ajánlani! Én maradok a DW-nél, az a 12 órát könnyen kibírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

strauszkinga

2019. július 10.

Nagyon csinos darab már a küllemét tekintve is. A pumpás kiszerelés szuperül működik, egy nyomásra pont annyi mennyiség érkezik, amennyire szükségem van. Az alapozó állaga lágy és krémes, könnyű a felvitele, egyenletes a fedése. Hétköznapokra ajánlanám a természetes hatása miatt. Nagyon szeretem az illatát, engem az ibolyára emlékeztet. A 01-es árnyalatot használom, ami a nagyon fehér bőrömhöz szépen illeszkedik. A tartóssága csodás, ha reggel felkenem, estig tart.. Igazi alapdarab, nagyon szeretem használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.