Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A 20. évforduló alkalmából az ikonikus alapozó ismét megújult! A Teint Idole Ultra 24h Teint Idole Ultra Wear néven kerül az üzletekbe. A magas fedésű alapozó 10 árnyalatban érhető el, így minden nő megtalálja az igényeinek megfelelő, szofisztikált technikákhoz könnyedén használható alapozót.

Lancome Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Klinikák metróállomás), vagy posta, foxpost
Ár: 8000 Ft +szállítási díj , Eladó: Zuzz
Állapot: Új, pár alkalommal próbált, Helyszín: Esztergom , fizetés: Esztergomban személyesen átvehető vagy postán maradó csomagkként és foxposttal is tudom küldeni.

henicatt

2021. november 30.

Szeretem nagyon! Egy pici kiszerelést kaptam tesztelni először, jónak ítéltem meg, így rendeltem egy kisebb kiszerelést, most pedig már úton van a normál méret. Világos bőröm van, sötét hajam, és a 02-es Lys Rosé árnyalat szuperül áll télen/ősszel/tavasszal. Természetes hatású, nem oxidálódik, egész nap a helyén marad, ideális társam a "no-makeup makeup" napokon (is). A legszebb eredményt kézzel, vagy ecsettel tudom prezentálni. Egyetlen negatívum, hogy rendkívül erős illata van.. -1 csillagocska.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 30.

viki10

2021. november 30.

2021.11.30. Update: Szóval nem törődtem bele a csalódásba. Eljött az ősz, nincs olyan meleg, és találtam egy jobban illeszkedő színt is (021). Szerelembe estem. Tetszik ez a fényes, egészséges arcbőr, amit varázsol. Ilyet tényleg nem tud akárki! De... sajnos átfényesedik 3-4 óra alatt púderezés mellett is, az oxidáció miatt csak negyedik nekifutásra sikerült jó színt választani, nekem min. 2 pumpa kell a fedéshez, így gyorsan fogy,..szóval a tökéletestől még elmaradt, de az első néhány óra, az gyönyörű. 4 csillagra javítom a kezdeti kettőt.
Annie25 véleményével teljesen egyetértek! A színe felkenés után néhány perccel átváltozik, így nehéz volt jó árnyalatot választani a boltban, de végül sikerült(025). Púderrel muszáj azonnal fixálnom, mert zsírosan fénylik az arcomon. Így 2-3 óráig egész jó, de aztán mintha leolvadna az egész... este nem sokat találok belőle lemosáskor... Az illata tetszik, de ez így kevés nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 30.

Niki1991

2021. november 11.

Azt hiszem megtalaltam a tökéletes alapozot. Érzékeny, kombinált borom van, tökéletesen fed es enyhe barsonyodan fénylő hatást eredmenyez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

vkata96

2021. november 2.

Mintát kaptam belőle, ami két használatra volt elég. Nagyon krémes az állaga, RT alapozó ecsettel szépen el lehetett dolgozni. A színe is pont jó volt. Egész nap tart, bar homlok környéken ez alatt is kifényesedett a bőröm, de így is természetesnek hatott. Mondjuk ez nem kifejezetten matt alapozó. Az egyetlen hátránya, hogy sok alkohol van benne, ami miatt nekem nem férne bele mindennapi használatra, de örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Bonnieoo7

2021. november 1.

Imádom, hamvasbarack a pofim tőle, pedig a 4x árnyéka rám vetül lassan. Csak ecsettel viszek fel 1 pumpálásnyit összesen, kiegészítem itt-ott 1 kis mezei korrektorral ahol kell, halványan átpúderezem, kis keskenyítés bronzosítóval, pirosítóval és besöpröm a bókokat. Nem használom gyakran, csak ha elbűvölő szeretnék lenni, így esett meg, hogy 4 éve megvan és még félig van az üveg. Ettől függetlenül tökéletes az illata, állaga. Ha lehetne 100 csillagot adnék, maximálisan elégedett vagyok, egész nap a helyén marad. Odakint is véd az időjárás viszontagságaival szemben, ami plusz pont. Igaz nagyon drága, de megéri, mert mindent tud, ami egy tökéletes alapozótól elvárható.Gyönyörűen egységesít, pedig van májfolt a halántékomon, lila a szemem alatt és az orcámon enyhén rozáceas. Nem tömíti el a kombinált bőrömet, tág pórusaimat ami hajlamos a mitesszerképződésre. CS.O.D.A 🙏♥️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

szeliger

2021. szeptember 24.

03 Beige Diaphane árnyalatban. Nem nagyon találtam benne hibát, ezt várom egy alapozótól. Ez az árnyalat a nyári, ősz eleji bőrszínemnek nagyjából megfelel, télidőben már sötét lenne. Maga az alapozó könnyű fluid, szépen, egyenletesen eloszlatható, építhető. A végeredmény természetes, második bőr hatású, a bőrt nagyszerűen egységesíti, kiváló sminkalap. Az illatát kedvelem, ez virágos-púderes illat kifejezetten tetszik. Az idősödő bőrön is jól mutat, nem ül meg a ráncokban.
Teljesen elégedett vagyok vele, tőlem maximális pontszámot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Teljesen elégedett vagyok vele, tőlem maximális pontszámot kap.

Era080

2021. szeptember 18.

Hasonlo a texturaja mint a Chanel le teint ultra de itt tobb szin van nem csak a 10 meg a 20 kozott lehet valasztani vilagos bőrnel gyorsan kell vele dolgozni bemattul viszont van fenye igy is a 025 nek nagyon termeszetes szine van nem oxidalodott termeszetes bőrkep es könnyu erzet nekem bejött elsore amire meg 30 % kedvezmenyt is kaptam 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

mafalda

2021. szeptember 12.

Mintát kaptam szuper lenne de nekem a 3-as árnyalat nagyon sötét. Amúgy túl gyorsan szárad, nehéz elkenni, az illata mesés bár nem tudom alapozóba minek ennyi illatanyag...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Alwaysmakeup

2021. augusztus 27.

Sok alapozót próbáltam már, hogy megtaláljam azt, amelyik minden szempontból megfelel az elvárásaimnak. Az eddigiek alapján ezt imádom a legjobban. Csak ezt használom. Rengeteg árnyalata van, nagyon szépen fed és egységesíti a bőrfelszínt anélkül, hogy maszk hatása lenne vagy nehéznek érezném az arcomon. Kicsi kell belőle, gyönyörűen el lehet dolgozni. Nem szárít és tapasztalatom szerint inkább hidratálja a bőrt és nem lesznek száraz foltok nap végére. A finise tökéletes. Se nem matt, se nem fénylő. Abszolút természetes hatást kölcsönöz a bőrnek. Na és pluszban én imádom az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

piroslili

2021. augusztus 16.

Nagy alapozóellenes vagyok, utálom őket.
Mind fullaszt, eltakar, eltömít.
Nekem ez nagyon kellemes meglepetés volt, esti sminkekben biztos használni fogom. Nyárra a 03-as, télre a 02-es szín tökéletes lesz nekem.
Alá kell hidratálni természetesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Nagy alapozóellenes vagyok, utálom őket.
Mind fullaszt, eltakar, eltömít.
Alá kell hidratálni természetesen.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.