Lancôme

Ár:   16 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2023. október 9.

Ár:   16 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

• 24 órás tartás és javítást nem igénylő, egész napos fedés
  • bársonyos matt hatást eredményező, magas fedésű alapozó
  • remekül elfedi a bőrpírt, a kitágult pórusokat és az egyéb hibákat
  • csodálatosan könnyű fluid textúrája garantálja az isteni komfortérzetet
  • a bőr bársonyosan sima, nem fénylik, és nem kelt maszk érzetet
  • 37% víz és 10 hidratáló anyag – nem teszi szárazzá és durvává az arcbőrt
  • speciális NAI pigmentek – egész nap megfelelő pH értéken tartják az arcbőrt
  • kvarcot és perlitet tartalmazó, mattító alap
  • SPF 15 – UV-sugárzás elleni védelem

45 árnyalatban kapható

Ár: 15000 +posta , Eladó: lena76
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: Banki utalás után posta, foxpost, stb.
Ár: 1500 , Eladó: vikic
Állapot: 3 ml bontatlan minta, Helyszín: Győr , fizetés: Személyes, Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ingrido

2024. március 29.

UPDATE Még mindig meg vagyok elégedve. Végigolvasgattam az itteni véleményeket: rengeteg szempont (amik nekem eszembe sem jutottak), pozitív, negatív értékelés, rengeteg más termékkel való kimerítő összehasonlítás... Ekkor nekem felrémlett hány és hány terméket próbáltam már ki, és neki nem vágnék újra. Ez a termék megbízható: a közepes fedést mindig hozza, nem ül a ráncokba, nem fényesedik át, lélegzik a bőröm mellette, évek utáni használat miatt sem veszett össze a bőrömmel, a színe pedig tökéletes (az új számozás szerinti 345N és 235N különböző arányú kevergetése az évszaknak megfelelően), arckrémmel összekeverve is simán fel tudom vinni. Olyan jó, hogy van!

2021. 06. 03. Az első drága alapozó nálam. Ráadásul rögtön kettőt vettem belőle, mert az elsőre választott szín túl sötét lett (045 Sable beige). Itt jegyzem meg, hogy nagyon oxidálódik, világosabbat kell választani. Szóval a másik színnel (025 beige lin) keverem, így viszont annyira pontosan az én bőrszínem, mint még soha semmilyen alapozó. Nagyon könnyű, nagyon kellemes viselni. Közben pedig tényleg atomra fed. Nekem selymes egész nap, nem fényesedik át, bár kopik, de azt is szépen. Az illata mellbevágós. Nem bántja a bőröm, sőt, szép a bőrképem a használata mellett. Vártam, hogy a száraz bőrrészekbe beleül, húzódik majd a bőröm a rendszeres használat mellett, de semmi. "Hulla bőröm" sincs lemosás után, tehát nem teszi tönkre a bőröm. Összefoglalva én nagyon élvezem ezt a terméket. Még sosem volt magas fedés mellett ennyire kíméletes alapozóm. A színskála lenyűgöző, kár, hogy nem találtam hozzá leírást, csak nők arcképe alapján lőjjem be a hasonlóságot, az üzletekben meg üzletre válogatja, hogy milyen a kínálat. Egyszerűbb lett volna, ha ismertem volna a színkódokat (mint pl a hajfestékek számozásánál), és akkor nem kellett volna két körben vásárolnom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 29.

szeliger

2023. október 9.

2021. szeptember 24.
03 Beige Diaphane árnyalatban. Nem nagyon találtam benne hibát, ezt várom egy alapozótól. Ez az árnyalat a nyári, ősz eleji bőrszínemnek nagyjából megfelel, télidőben már sötét lenne. Maga az alapozó könnyű fluid, szépen, egyenletesen eloszlatható, építhető. A végeredmény természetes, második bőr hatású, a bőrt nagyszerűen egységesíti, kiváló sminkalap. Az illatát kedvelem, ez virágos-púderes illat kifejezetten tetszik. Az idősödő bőrön is jól mutat, nem ül meg a ráncokban.
Teljesen elégedett vagyok vele, tőlem maximális pontszámot kap.

2023.október 09.
1 ml tasakos minta 220 C árnyalatban. Kapott egy kis ráncfelvarrást, a fényvédelem erősödött, most már SPF 35 értékű. Az árnyalatok megjelölésén is változtattak és az összetevők listája is kicsit módosult. Összességében az egész teljesítmény visszaesett, nem tett jót az újítás, ezért levonok a csillagokból.
Az alapozó meglehetősen folyékony, ezért könnyen rétegezhető, kis lépésekben felvihető az arcra. A állag ugyanakkor megkéri az árát, a száraz bőrrel nincs barátságban. Szépen terül, de a bőrt nagyon szárítja, minden egyes ráncot kihangsúlyoz és a bőr érzésre is határozottan húzódik alatta, sajnos ezen a bőséges aláhidratálás sem segít. Estére én már nagyon kellemetlennek érzem, Kipróbáltam úgy is, hogy mellőztem a porokat, csak krémes színeseket használtam felette, bronzert és pirosítót és még hidratáló permetet is az egész alkotmány fölé, ettől sem lett jobb. A finish is matt, rajtam fakó, élettelen, ezt az árnyalat még csak fokozza, általában neutrális tónusokat szoktam hordani más alapozóknál.
Szóval érett, száraz bőrre nem ez az ideális, krémesebb, kicsit fényesebb alapozók nekem jobban tetszenek. Érdekes olvasni, hogy két véleménnyel előttem pont azt emelték ki, hogy hamar átfényesedik, száraz bőrre lehet jó, ezt határozottan cáfolom. Mindenkinek javaslom, hogy figyeljen arra, a régebbi vagy újabb változathoz van-e szerencséje, mert ég és föld a kettő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 9.

2021. szeptember 24.
Teljesen elégedett vagyok vele, tőlem maximális pontszámot kap.

2023.október 09.

nomi84

2023. július 31.

Kedvenc alapozóm. Nyáron kicsit sok, de ilyenkor egyébként sem szoktam túl nehéz sminket viselni. Akinek túl száraz a bőre, annak nem biztos, hogy működik, hidratáló nélkül legalábbis.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 31.

eva06

2023. július 30.

Több krémes alapozót is használok a Lancomtól (ezt a sima Teint Idole-t, a Teint Idole Nude verzióját és Teint Miracle-t). Ez a termék segített megtalálni a Teint Idole Nude verziót, ami zsíros bőrre nálam tökéletes. Ez a Teint Idole ugyan egy elég jó, közepes fedést biztosít és elég jó a finishe is, de 2 óra alatt átfényesedik zsíros bőrön, folyamatosan púderezni kell(ene). Egy picit rózsaszínesebb, mint a másik, legalábbis rajtam. Azt el tudom képzelni, hogy száraz vagy akár kombinált bőrre jó, de számomra - zsíros bőrre - közel sem olyan tökéletes, mint a Nude verzió. Télen elég jó viselet, de nyárra ennél sokkal jobb is van. Persze nem győzöm hangsúlyozni, hogy száraz bőrre tökéletes lehet. Egy másik megjegyzés, hogy mindhárom fent említett Lancome alapozóból ugyanazt az árnyalatot vettem meg, mivel a Nude verziónál tökéletesen bevált egy bizonyos árnyalat. Szóval, az árnyalat neve ugyanaz, de nincs teljes színazonosság köztük, érdemes próbálgatni vásárlás előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 30.

Zsuzsi78

2023. június 28.

Szuper, közepes-erős fedés, nem szárít, jó színek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 28.

Szuper, közepes-erős fedés, nem szárít, jó színek.

Colormonkey

2023. május 30.

Az ára kicsit húzós, de nagyon jó alapozó. Egy irodai napot szépen kibír átfényesedés nélkül. (Én a 04- Beige nature árnyalatot használom.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 30.

Milva07

Korcsoport: >54
2023. május 22.

Na, az úgy volt.... Eldöntöttem hogy 54 évesen csak és kizárólag BB krémeket fogok használni, erre a Shieseido BB krémjét már lehetetlen beszerezni, pedig az volt az etalon nekem. A Missha BB krémjével próbálkoztam, elsőre rendkívül elégedett voltam, de rájöttem, túl erős a fedése, túl "vastag" nekem, így keresni kezdtem a helyére valamit. Itt, a piactéren (köszönöm, @szilikon olvtársnő) vettem egy 04 beige natural színűt, a színben csaknem biztos voltam, és ezen az áron nem volt akkora rizikó, ha nem is válik be.... Jelentem: bevált, a szín tökéletes, gyönyörű a bőrkép, még 10 óra után is. Ecsettel viszem fel (Shiseido), nekem tetsző, egészséges a fénye, ami ennyi idősen már optimális. Nem csúszik, nem mászik, nem mállik, több rétegre rakva sem kukacosodik, nem lesz a bőröm aszaltszilvás rettenet. Fedése tökéletes, bőrhibám nincsen, elvárás a láthatatlan egységesítés, összességében nem bántam meg, hogy visszatértem egy alapozóhoz: komfortos, könnyű viselet, amolyan második bőr. Hozzá kell tennem: nem izzadok, így púderezést nem igényel, Külön öröm, hogy a szín tökéletes a könnyen barnuló, inkább meleg tónusú bőrömhöz. Határozottan ajánlom, újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. május 22.

Tviki993

2023. május 16.

Az első magasabb kategóriájú alapozóm!
De meg kell, hogy mondjam imádom , nagyon szép marad egész nap, nem maszkhatású de mégis szépen fed, könnyen el tudom dolgozni ecsettel+ szivaccsal!
Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 16.

Az első magasabb kategóriájú alapozóm!
Biztosan újra fogom venni!

Sz. Csilla

2023. május 2.

Jó alapozó, de az árá nem éri meg. Harmadáért teljesen ugyanilyen az Ives Rocher ragyogás alapozója. Kiprobáltam úgy, hogy az ercom egyik felére ezt, a másikra azt kentem. Színben is tökéletesen egyezőek nekem és teljesen egységesen egybeolvadtal egész nap. Semmi különbség nem volt.
Ennyi pénzért a Matis alapozója viszont ezeknél sokkal szebb eredményt hoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 2.

Ennyi pénzért a Matis alapozója viszont ezeknél sokkal szebb eredményt hoz.

henicatt

2023. április 25.

2023. április: Az új összetételű verzió állaga/hatása szuper! Dehogy az árnyalatokat átnevezték, némelyiket megszüntették - na ez viszont nagyon bosszantó! Elméletileg a 02-es lys rose árnyalat új megfelelője a 220C... Hát szerintem nagyon nem. Rajtam sötétebb.

2021.nov. Szeretem nagyon! Egy pici kiszerelést kaptam tesztelni először, jónak ítéltem meg, így rendeltem egy kisebb kiszerelést, most pedig már úton van a normál méret. Világos bőröm van, sötét hajam, és a 02-es Lys Rosé árnyalat szuperül áll télen/ősszel/tavasszal. Természetes hatású, nem oxidálódik, egész nap a helyén marad, ideális társam a "no-makeup makeup" napokon (is). A legszebb eredményt kézzel, vagy ecsettel tudom prezentálni. Egyetlen negatívum, hogy rendkívül erős illata van.. -1 csillagocska.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.