Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A 20. évforduló alkalmából az ikonikus alapozó ismét megújult! A Teint Idole Ultra 24h Teint Idole Ultra Wear néven kerül az üzletekbe. A magas fedésű alapozó 10 árnyalatban érhető el, így minden nő megtalálja az igényeinek megfelelő, szofisztikált technikákhoz könnyedén használható alapozót.

Ár: 12000.-Ft , Eladó: Melcsinda
Állapot: Kb. 2 mogyorónyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, stb.
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15 árnyalat: 006
Ár: 7500 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: 6 alkalommal próbált, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm

Lencseee

2020. január 30.

Szepen fed, szornyu a 3. helyen allo denatalkohol, igy en ezt csak alkalmakra es nyaron fogom elhasznalni, ha mar megvettem, mert most ez az alkohol a teli, huvos idovel igencsak szetszaritana a nem zsiros/olajos arcboromet. Borzalmas krasznajamoszkva szaga van. Es szerintem keves arnyalatban kaphato, igy sokak nem fogjak megtalalni a borszinuknek megfelelo arnyalatot. Van ennel jobb is, vagy minimum ennyire jo; olcsobb is, de, barmelyik alapozo, amelyikre gondolok, szebb osszetevos, mint ez...Ajanlott talan zsiros borueknek, de az alkohol es a durva illata miatt nem ajanlom erzekeny es pattanasos borre...de leginkabb azert nem ajanlom, mert ebben a kategoriaban ott az estee lauder, vagy akar a clinique, ami mindenben jobb, mint ez (meg akkor is, ha itthoni oldalrol nezegetunk, ha csak eppen a Douglasba terunk be...) 2.5...de inkabb 2 meg akkor is, ha ez tud jol mutatni a boron...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 30.

Tiziana

2020. január 29.

3x!!! próbáltam ki boltban mielőtt megrendeltem a netről, jobb árban.
A mumusom a sárgába hajló szín az arcon....éééés a megrendelt határozottan
sárgásabb mint a teszterek az üzletben.(010 árnyalat)Egyébként szépen fed,tartós,
tehát jó minőség.Vigasztalhatatlan vagyok hogy már nincs a M. Astor Mat-titude
alapozója, ami tökéletes volt a bőrömnek minden szempontból, és 3000 ft-ért tudta ugyanezt,
vagy kicsit többet, mint a Lancome 14 500-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

3x!!! próbáltam ki boltban mielőtt megrendeltem a netről, jobb árban.
A mumusom a sárgába hajló szín az arcon....éééés a megrendelt határozottan
tehát jó minőség.Vigasztalhatatlan vagyok hogy már nincs a M. Astor Mat-titude
vagy kicsit többet, mint a Lancome 14 500-ért.

pmarcsi

2020. január 26.

Szeretem ezt az alapozót. Nagyon szépen mutat a bőrömön, hosszan tartó. Nem kopik egyáltalán, akkor sem, ha megtörlöm az orrom zsepivel. Minden mellett pedig egyáltalán nem érzem, hogy rajtam van. Most fogyott el az első üveg, de mindenképp megveszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Anett0721

2020. január 9.

Ez az alapozó számomra most tökéletes. Hozza a szükséges fedést, de maszkszerű repedező érzet és látvány nélkül. ELDW volt a kedvencem éveken át ha retusált kinézetű arcbőrt akartam, de sajnos 1-másfél éve nem működik már rajtam. Talán az érettebb bőrre nem olyan szép már, nem tudom, de nem nyúlok utána. Viszont ez a Lancome tényleg nagyon szép a bőrömön, fed annyira amennyire kell, és én személy szerint odavagyok az illatáért, parfümben simán megvenném.
Az állaga nagyon telt krémes, nem köt túl hamar, de nem is folyik le. A színt neten keresztül választottam, Lys Rosé, világos bőrre pont jó.
Nem kopik bár fixálom púderrel. Van egy szép bőrfénye, de megszokásból mindig púderezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 9.

Kriszta180222

2020. január 5.

Már nagyon régóta szemezek vele, és végül beadtam a derekam, az első ilyen drága alapozó amit sikerült beszereznem. A színe az csodás, tökéletesen idomul a saját bőrszínemhez. Az állaga is nagyon tetszik, én kifejezetten az ilyen krémesebb alapozókat preferálom. A felvitellel még kísérletezek, hogy hogyan mutat a legszebben, talán a blender felé hajlok. Lehet az én bőrömmel van a probléma, de a fedését nem mondanám olyan nagyon extrának, inkább közepesnek, bár nem nagyon vannak bőrhibáim, szóval nekem bőven elég. Egyelőre nem tudom hova tenni, mert amikor elkészülök reggel a végeredmény nagyon tetszik, a bőröm szinte ragyog (jó értelemben), olyan igazi porcelán arc néz vissza rám, de néhány óra múlva néhol eléggé átfényesedik, olyan gagyi módon, annak ellenére, hogy inkább száraz felé hajlik a bőröm, és pl. a Revlon alapozónál ilyet nem tapasztaltam. Egyelőre 4 csillagot kap, mert egy ilyen kategóriájú termékhez én nagyobb reményeket fűztem, de hosszabb távon még bizonyíthat, addig barátkozunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

QueenV22

2019. december 30.

Mintát kaptam belőle, sokáig csak nézegettem mivel úgy gondoltam a tökéletes alapozót már megtaláltam évekkel ezelőtt. Viszont az utóbbi időben szerettem volna picit frissebb és természetesebb arcképet látni magamon a sminkelések után. Eddig Studio fix fluid alapozót használtam, sőt előtte is MAC alapozóm volt a studio sclupt. Elégedett voltam mindkettővel, de ma mégis esélyt adtam a kis mintámnak ebből a típusból és nem bántam meg. A Douglasban már próbálgattam a kezemen korábban és akkor a 003-as kóddal ellátott szín pont illett a mostani téli bőröm színéhez. Ma láttam, hogy a kapott minta is ugyanilyen árnyalat. Írták lentebb, hogy van akinek oxidált, rajtam nem változott 12 óra elteltével sem a színe. Az állaga vizesebb, folyékonyabb mint a Fix Fluidnak. Az illata engem az augusztusi forró levegőben oldódó napozásutáni krémre és a vízpartra emlékeztet. Igazából már nyáron gondolkodtam egy könnyedebb alapozón, mert a hőségben nehezen viselem a maszkos réteget és akármilyen vékonyan is viszem fel a MAC-et, hőségben "elmászós" érzésem van. Nagyon szépen fed vékony réteggel is, pedig nekem pirosodásra hajlamos és egyes helyeken problémásabb a bőröm. A pattikat is fedte, a MAC nem mindig képes rá. Igazi porcelánbőr, babapofit varázsolt és megvolt vele a friss üde bőrérzet egész nap. Nem mászott el, nem fényesedett, igaz zárt helyen voltam vele a 12 órát. T vonalban sem észleltem csillogást. Szerintem mindenképp beruházok ebből a Lancome-ból egy üveggel. Egyelőre vacillálok, hogy már most télen megtegyem vagy megvárjam a nyarat, az ára miatt lehet csak egy nyári alapozónak hagyom meg mivel a MAC is nagy szerelem... Ha nagyon meggyőz a maradékával a minta, akkor lehet télre is jön... még nem tudom. :) Ha a birtokomba kerül és bővebb tapasztalat is lesz vele, akkor updatelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

ZsofiaLoren

2019. december 5.

Soha nem vettem még ilyen drága alapozót. Eddig elvoltam a drogériás olcsóbb verziókkal, de kaptam mintát és amikor kipróbáltam, nagyon megtetszett az eredmény. Bár az árnyalat nem teljesen passzolt, de annyira szép volt a finishe, hogy úgy döntöttem nekem egy ilyet vennem kell. Illetve az olcsóbb verziókkal kapcsolatban mostanában sok csalódás ért, így ezért is gondoltam azt, hogy próbát teszek egy drága alapozóval. Hosszasan töprengtem, hogy melyik árnyalatot vegyem meg, a világosabb mellett döntöttem és sikerült egy tökéletesen passzolót találnom, a 023-ast. Az üvege elég nagy, így szerintem sokáig elég lesz még napi használat esetén is. Illatát én alig érzem, az alapozó felkenve eszméletlen gyönyörűen terül szét az arcomon. Bársonyos és nagyon egységes képet kapok. Nekem egész nap tartott, nem szívta fel a bőröm, nem mászott el. Mivel zsíros a bőröm, így természetesen átfényesedett egy kissé, de ezzel együtt kell élnem, mert kiszárítja a bőröm egy mattitó alapozó és az nagyon öregíti és ráncosítja a bőröm. Valóban egy kicsit oxidálódik az alapozó, de mivel én elég világos árnyalatot választottam, így nem üt el a nyakam színétől. Összességében, szerintem megéri beruházni rá, mert a pénzünkért kapunk egy minőségi, jó alapozót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

aidanne

2019. november 9.

Ahogy idosodom, egyre a legjobb termekeket keresem alapozobol. Na jo, igy nem teljesen igaz, hogy keresem mert mindig vagy ramtalal a baratnomon keresztul vagy mintakent erkezik hozzam. Ez az alapozo is “veletlen” kerult hozzam. Nagyon passzolt az en borszinemhez amit kiprobaltam ( nem emlekszem melyik 🙈) gyonyoruen fed, de megis mintha nem viselnek semmit sem, pedig sajnos van mit takargatni, elrejtenie az arcomon :( a fenye csodalatos. Nem zsirosit semmikepp megis van egy egeszseges fenye a boromnek tole. Nagyon elegedett vagyok! Sokaig tart, alig fenyesedett at a nap vegere . Fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Marcipancica

2019. november 3.

Nagyon szerettem ezt az alapozót, gyönyörűen fed/mattít, az egyetlen problémám hogy borzasztóan oxidálódik felvitel után. Mindenképpen kérjetek mintát, hogy sikerüljön megtalálni a megfelelő árnyalatot, mindenképpen ellenőrizzétek napfénynél is! Észrevettem hogy Magyarországon (Müller, Douglas, Notino) vadászni kell a világosabb árnyalatokat, érdemes több boltban is futni egy kört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

glilla

2019. október 31.

Nekem sajnos pattanásokat okozott, bár az én bőröm nem tolerálja a folyékony alapozókat, arra jutottam. A fedése egyébként szép volt,de inkább elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.