Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A 20. évforduló alkalmából az ikonikus alapozó ismét megújult! A Teint Idole Ultra 24h Teint Idole Ultra Wear néven kerül az üzletekbe. A magas fedésű alapozó 10 árnyalatban érhető el, így minden nő megtalálja az igényeinek megfelelő, szofisztikált technikákhoz könnyedén használható alapozót.

Lancome Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Klinikák metróállomás), vagy posta, foxpost
Ár: 9500 Ft , Eladó: nyaricili
Állapot: Kb a Lancome felirat tetejéig hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

DNM

2020. december 16.

Notinotól minta jött, kipróbáltam és nagyon tetszett ezért megrendeltem a teljes kiszerelést, mivel nyáron BB-t használok csak, télre meg túl soknak éreztem az EL. Double Weart, ami egyébkén alkalmi sminkhez így is must have marad.

Nagyon jó állagú, könnyű vele dolgozni (bár nekem ecsettel nem hagy szép eredményt ezért blenderrel használom). Kitart, 5-6 óra után fényesedik át ekkor kell rá pici púder. Közepes fedésű, de nem is szeretnék ennél erősebbet. Az illata kellemes, enyhén virágos. Nekem a teljes arcra 3 pumpa kell. Elég tartósnak bizonyult. Új szempontként hozzáteszem, hogy a szájmaszkra rátapad, de az arcon nem látszik a kopás, csak a nyomok amit a textilen hagy. Én biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

piperepozitív

2020. november 5.

Már sokszor szerettem volna véleményezni, de lustaságból nem tettem meg, most viszont, hogy a termék szerepelt a hónap legjei között, már nem tudom magamban tartani a véleményem :)
Ez volt életem legdrágább, de egyben egyik legrosszabb alapozója... Egyáltalán nem tart ki sokáig, sőt, pár órán belül konkrétan foltosan kopott az arcomon, főleg a homlok részen. És az már gáz, amikor más is észreveszi rajtad... Ugyanekkor, ugyanezen a bőrön más alapozó normálisan viselkedett.
Egy darab orrfújástól lejött az egész, konkrétan tele volt vele a zsebkendő, míg más alapozónál max. enyhén foltos.
Nap végére egy jó adag olajat tudtam volna letörölni a T-vonalról.
Ami azért a javára szól, hogy a színe nem változott meg felkenés után, nem lett sötétebb vagy rózsaszínebb, hanem maradt ugyanolyan.
Hihetetlenül nagyot csalódtam az árához képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Nap végére egy jó adag olajat tudtam volna letörölni a T-vonalról.
Hihetetlenül nagyot csalódtam az árához képest.

Anheszenamon

2020. október 29.

Notino rendelés mellé kaptam ajándékba, aminek nagyon örültem, mert a színe pont passzol a bőrömhöz. KAP alapozóecsettel vittem fel. Az első ami feltűnt, hogy nagyon erős parfümös illata van, de ez hamar elillan, felvitel után már nem érezhető. Szép természetes a fedése, egyáltalán nem vastag, nem maszkos. Egy rétegben közepes vagy inkább gyengébb fedésűnek mondanám, de nekem ez sem negatívum. Ami nem tetszik: pár óra alatt nagyon átfénylik az egész arcom, de nem az a szép egészséges bőrfény, hanem a zsíros csillogás jelentkezik. Többféle púderrel is próbáltam fixálni, mindegyiknél hamar jelentkezett ez zsírfény effektus. Nap végén pedig azt tapasztaltam, hogy több helyen is beleült a pórusaimba (sajnos elég látványos pórusokkal és pattanás hegekkel vagyok megáldva) A másik nagy csalódás ezzel az alapozóval kapcsolatban: az INCI-ben 3. helyen áll az alkohol. Számomra ez elfogadhatatlan, főleg egy ilyen árkategóriájú terméknél. Nagyon hasznos volt kipróbálnom a kis tubusos mintát, mert mérges lennék magamra, ha megvettem volna ezt a terméket teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

fflora0923

2020. október 27.

Egyszerűen imádom! Nagyon tartós szépen eldolgozható. Fedése közepes, de építhető.
Nem szárítja az arcom és pattanásokat sem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Nem szárítja az arcom és pattanásokat sem okoz.

app+324

2020. október 16.

zsíros/olajos bőrre tökéletes 10/10
tartós, nem kenődik a ruhára , nem szárítja ki a bőröm , fedése erősebb közepes ,illata picit fura parfumos de engem nem zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 16.

zsíros/olajos bőrre tökéletes 10/10

Cidri

2020. október 15.

Eddig még nem probáltam Lancome alapozót , de nagy kedvenc lett ! Gyönyörű szîne van és nagyon szépen tart! Az illatát nem tudom eldönteni , hogy szeretem vagy picit idegesít! Nálam versenytársa lett a BW. Nek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Legadema

2020. október 15.

Vásárlás mellé kaptam mintát ami 3 alkalomra volt elég.
Sokat olvastam róla és szerettem volna kipróbálni.
Véléményem szerint nem venném meg.
Szerintem sokkal jobb alapozók vannak főleg ebben az árkategóriában.
Nem vagyok csalódott, de ennél többet vártam a vélemények alapján.
És ami még számomra negativ volt, hogy az arcomon több helyen piros kis pattanások lettek abban a három napban, amikor használtam😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Vásárlás mellé kaptam mintát ami 3 alkalomra volt elég.
Sokat olvastam róla és szerettem volna kipróbálni.
Véléményem szerint nem venném meg.
Szerintem sokkal jobb alapozók vannak főleg ebben az árkategóriában.
Nem vagyok csalódott, de ennél többet vártam a vélemények alapján.

bvbv

2020. október 14.

Maximálisan elégedett vagyok! Nagyon könnyű állag, egyeláltalán nem maszkos a hatás. Isteni illat!! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Kriszta180222

2020. október 7.

Már nagyon régóta szemezek vele, és végül beadtam a derekam, az első ilyen drága alapozó amit sikerült beszereznem. A színe az csodás, tökéletesen idomul a saját bőrszínemhez. Az állaga is nagyon tetszik, én kifejezetten az ilyen krémesebb alapozókat preferálom. A felvitellel még kísérletezek, hogy hogyan mutat a legszebben, talán a blender felé hajlok. Lehet az én bőrömmel van a probléma, de a fedését nem mondanám olyan nagyon extrának, inkább közepesnek, bár nem nagyon vannak bőrhibáim, szóval nekem bőven elég. Egyelőre nem tudom hova tenni, mert amikor elkészülök reggel a végeredmény nagyon tetszik, a bőröm szinte ragyog (jó értelemben), olyan igazi porcelán arc néz vissza rám, de néhány óra múlva néhol eléggé átfényesedik, olyan gagyi módon, annak ellenére, hogy inkább száraz felé hajlik a bőröm. Egyelőre 4 csillagot kap, mert egy ilyen kategóriájú termékhez én nagyobb reményeket fűztem, de hosszabb távon még bizonyíthat, addig barátkozunk.

Update: Megérdemli az 5 csillagot, mert hosszabb távon rájöttem, hogy szinte csak ehhez a termékhez nyúlok. Az összes egyéb alapozómat maga mögé utasítja, annyira szépen mutat az arcon, és annyira kellemes vele dolgozni. Igazi szerelem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

MadKat

2020. október 4.

Imadom! ELW-re hajaz szerintem, csak kicsit lightosabb erzes az arcon. Viszont a fedese, tartossaga ugyanolyan jo! Nagyon orulok, hogy ratalaltam, erzem, hogy tartos lesz a szerelmunk ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 4.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.