Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A 20. évforduló alkalmából az ikonikus alapozó ismét megújult! A Teint Idole Ultra 24h Teint Idole Ultra Wear néven kerül az üzletekbe. A magas fedésű alapozó 10 árnyalatban érhető el, így minden nő megtalálja az igényeinek megfelelő, szofisztikált technikákhoz könnyedén használható alapozót.

Ár: 12000.-Ft , Eladó: Melcsinda
Állapot: Kb. 2 mogyorónyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, stb.
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15 árnyalat: 006
Ár: 7500 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: 6 alkalommal próbált, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm

ziadrienn

2019. május 26.

sajna ez nekem nagyon nem jött be ,még jó ,hogy csak mintám volt belőle ,száraz bőrre szerintem annyira nem jó ,de szín nagyon szép volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

zsucci93

2019. május 13.

Ez. Egy. Csoda. Pont. Lehet, hogy pont most megy át egy váltáson a bőröm, de az EL-DW sajnos már nem mutatott olyan szépen rajtam, ahogy az eddigi években, sőt már nem is vágytam annyi fedésre, mert sokkal kevesebb a bőrhibám. Gondoltam keresek valamit, ami hasonló bőrtípusra van, mégis matt, de kellemes fedésű, nem olyan nehéz a bőrön. Ezt választottam, és teljesen zsákbamacska volt még a szín tekintetében is. A notino-nál kapható csak az én hóka bőrömre (NC10 Mac Fix Fluidból) megfelelő árnyalat, de véletlenül rossz színt tettem a kosárba rendelésnél. Még ott a helyszínen észrevettem a bakit, és vissza akartam küldeni, de az eladó azt mondta, azért nézzem meg, hátha mégis jó lesz. Kipróbáltam (006- os árnyalat) és mikor először felkentem olyan színe volt a kezemen, mint amikor rámcsöppent itthon a fehér falfesték a renoválásnál. Aztán sétáltam egy kicsit, és mikor ránéztem a kezemre hirtelen nem láttam a swatch-ot. A bőrszínemmel megegyező árnyalatra oxidálódott, ami minimum 2-3 árnyalattal sötétebb, mint ez az alapozó, amikor felkentem. Teljesen le voltam döbbenve. Elképzelni sem merem, hogy a douglasban kapható legvilágosabb árnyalat hogy mutatott volna rajtam :) Ezen a kis rögös kezdeten kívül azóta is jó barátok vagyunk. Ecsettel tudom a legjobban felvinni, így a legszebb a finish és a fedés, a szivacs eléggé beszívja. De tartós, könnyű érzés a bőrömön, és tökéletes a színe. Még nem tudom, hogy ez, vagy a Mac Fix Fluid a No.1, talán az illatmentesség miatt ez viszi a pálmát, de majd meglátjuk hosszútávon. Mindenesetre ajánlom a zsírosabb bőrű sorstársaknak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Kolett89

2019. május 8.

Sok pozitív vélemény miatt vettem meg. Vaciláltam az EsteeL vagy e között. Itt több volt a pozitív visszajelzés.
02 árnyalat.
Sajnos nekem ez sem az igazi! Ugyanúgy beleül a ráncokba, jobban kihangsúlyozva azokat.
Persze tényleg jó a fedése és jól passzol is a bőrömhöz, ahol nincs ránc ott szép :)
Szerintem kipróbálom a DoubleWear-t is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

02 árnyalat.
Szerintem kipróbálom a DoubleWear-t is.

pniki23

2019. április 25.

Nagyon megvagyok elégedve ezzel az alapozóval, a glamour napok alkalmával sikerült beszereznem. Nem túl folyós, krémes állaga van, amit szépen el lehet dolgozni, akár ecsettel, vagy blenderrel. Én általában ecsettel szoktam felvinni, majd azután kissé vizes blenderrel elegyengetni. Mivel T vonalban zsírosodó nap végére a bőröm így púderrel mindenképp fixálom, így egész nap kellemes viseletet biztosít, nem csúszik el az arcomon. (Természetesen megfelelően alá kell hidratálni). Szépen fedi a pattanások után maradt hegeimet, de nem kelt maszkos hatást. Összeségében nagyon megvagyok vele elégedve, csupán egyetlen egy dolog van, ami nem tetszik benne, az iszonyat erőteljes parfüm illat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

BlackRose101

2019. április 17.

Gyönyörűen fed, szép matt finish-t ad, és még este 8-kor is a helyén marad, edzés után is, még ha kora délelőtt kentem is fel aznap... Az tény, hogy nagyon jól alá kell hidratálni, mert kissé szárít, és nagyon gyorsan el kell dolgozni az arcon, mert hihetetlenül gyorsan szárad, köt. De ha egyszer sikerült jól felkenni, egyenletesen...akkor egy álom! Sajnos az illata nekem túl erőteljes, nem tetszik, emiatt illetve a szárító hatása miatt csak 4 csillag, de inkább olyan 4,5 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

viviennerainbow

2019. február 7.

Nincs erős fedése de nagyon szép a bőrön és kibír olajos bőrön is egy egész napot. Mostanában a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

senskin

2019. február 6.

Ha elkezdeném sorolni mennyi alapozót próbáltam már ki a luxus kategóriában, nem tudnám abbahagyni. Ez még a Guerlain aqua nude -nál is jobb most nekem, ami előtte volt! A 02 Rosé árnyalat van meg belőle. Rendesen alá tudok hidratálni még úgy is a helyén marad, egyszerűen fenomenális! Ilyen kiváló alapozóm még nem volt és az Estée Lauder Double Wear nem hozott ilyen ragyogó bőrképet. Ma reggel meg is jegyezték, de kipihent, kisimult vagyok. Nem gondoltam alapozóra, mivel csak ma kentem fel először! Hihetetlenül szép egységes egészséges bőrképet ad és nem maszkos! A szín is passzol! Tuti újraveszem ha elfogy ami nálam egy ritkaság ám! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. január 19.

Életem eddigi legjobb alapozója. A színt segítettek kiválasztani a drogériában, így tényleg passzol a bőrömhöz. Könnyed, jól fed, szépen egységesíti a bőrt, nincs maszkos hatása, jól építhető. Olyan érzés, mintha semmit nem viselnék az arcomon, még nyáron sem zavaró. Nekem nem ül a ráncokba, tartós pedig egész nap viselem. Nem szárít, bár én mindig hidratálok előtte. Megérdemli az öt pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 19.

Moncsika73

2019. január 14.

Nagyon sok alapozót próbáltam, használtam már. Nagyon kellemes viselet, szépen fed, szèp matt marad a bőr 8 órás viselés után is. Nem szárítja a bőrömet, nem ül bele az apróbb ráncokba sem. Igaz , hogy a színt elsőre nem sikerült megtalálni, de most már megvan a tökéletes árnyalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Soulwalker

2019. január 13.

Egy kicsit konnyedebb alternativat kerestem az EL doubleware helyett, es a mintaja (bar sotetebb volt, mint a borom megkivanna) meggyozott, konkretan olyan volt, mintha egy instagram-filtert kentem volna az arcomra:) megvettem a teljes kiszerelest, immar a megfelelo arnyalatban-es a csoda sajnos elmaradt. Nem olyan eros a fedese es rajtam nem olyan tartos, mint az EL DW, de lehet, nem hozza kellene hasonlitanom:) osszessegeben nem bantam meg, mert igy is kenterbe veri az eddigi alapozoim nagy reszet, de nem fogom ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.