Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A 20. évforduló alkalmából az ikonikus alapozó ismét megújult! A Teint Idole Ultra 24h Teint Idole Ultra Wear néven kerül az üzletekbe. A magas fedésű alapozó 10 árnyalatban érhető el, így minden nő megtalálja az igényeinek megfelelő, szofisztikált technikákhoz könnyedén használható alapozót.

Ár: 12000.-Ft , Eladó: Melcsinda
Állapot: Kb. 2 mogyorónyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, stb.
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15 árnyalat: 006
Ár: 7500 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: 6 alkalommal próbált, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm

skin

2019. január 6.

Sokáig tartott mire megtaláltam a nekem való színta,ami ugyan tényleg passzol,de sajnos egy picit oxidálódok egy idő múlva. Kellemes viselni de jó alaposan alá kell hidratálni mert kicsit szárítja a bőrömet. Alapjában ez egy jó alapozó no ' maszkhatással.. Könnyen eldolgozható,de ajánlatos vele gyorsan dolgozni és figyelem egyszerre csak vékony rétegben szabad felvinni. Ahol szükség van rá lehet építeni ,de óvatosan mert könnyen vakolathatású lehet. Aki nem szereti az illatos alapozókat az kerülje el. 5 csillagot nem adnék neki ,mert azért van ennél sokkal jobb is ebben az árfekvésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 6.

idonthaveaname

2018. december 19.

Annyira szerettem volna őt, de végül az Estee Lauder Double Wear felülmúlta. Sajnos a fehér bőrömhöz egy, azaz egyetlen egy árnyalat passzolt (010 Beige porcelain), de már az üzletben is azonnal oxidálódott, ami még vállalható lett volna az arcomon, de a nyakamnál szörnyen elütött. Az illata pedig valahogy émelyít, pedig nem rossz, de nem szeretem, ha egész nap érzem magamon, pláne egy alapozót. Úgyhogy hiába természetesebb hatású az esteenél.nem tudom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Tournesol03

2018. november 21.

Szeretem. Szuper!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

Szeretem. Szuper!!

niikii

2018. november 18.

Nagyon igényes megjelenést ad. Nem ül bele a ráncokba és nem szárítja ki a bőrt. Viszont a fedése nem túl erős, így csak azoknak ajánlom, akiknek nincsenek bőrhibáik, de egyenletesebb bőrszínt szeretnének.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Hamarv

2018. október 29.

10 éves E. L. Double Wear szerelemnek vetett véget ez a kis piszok, de még milyen jól tette!!!! Te Jézus Krisztus, ég és föld. Így 30-hoz közel mikor az első ráncok megjelennek, már sokszor inkább csak korrektort használtam és nem alapoztam, mert annyira beült a ráncaimba, ahogy egy nagyot nevettem vagy fintorogtam. De ez a kis csoda, nem azt mondom hogy egyáltalán nem ül be, de jóval kevésbe mint az E.L.kevésbe maszkos a fedése egy csoda a tapintása, mintha selyem lenne az arcomon. Esküszöm amíg nem próbáltam ki nem gondoltam, hogy alapozó tud ilyet. Véletlenül szerettünk egymásba, de azóta akivel találkozom és tudom hogy sminkeli magát széthypeolom a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

werus06

2018. október 28.

Nagyon kis mennyiséget kell belőle felkenni, ami tökéletes fedést biztosít nap végéig. Érzékeny bőrömre is tökéletes választás volt. Eddig nem találtam olyan alapozót, amitől ne pattogzott volna ki az arcom. Bátran merem ajánlani mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

kékvelúrcipő

2018. október 19.

A jó, hogy sokféle szín van belőle és tartós a nap végén is a helyén van. Nah, de Alcohol Denat a 3. helyen az összetevők között??? Ne vicceljünk kérem, ennél klasszisokkal olcsóbb alapozók vannak a piacon normálisabb összetevőlistával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Prifer

2018. augusztus 1.

Örök kedvenc. Illata, állaga számomra tökéletes és órák múlva sem veszem észre, hogy rajtam van, mellette jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Karola21

2018. június 28.

Problémás bőrömre folyamatos alapozó keresésben vagyok. Télen eléggé száraz a bőröm, nyáron pedig extrán zsírosodik, ezért sok púderrel kell rögzítenem az alapozót. Kb fél éve kezdtem el hasznalni ezt az alapozót, miután próbáltam az ELDW, Revlon Colorstay és Maybelline Infaillable Matte alapozókat is. Az ELDW es Revlon is nagyon jó alapozó, de ez a Lancome nyárra nagyon bevált, mert sokkal könnyedebb a bőrön, szinte nem is érződik, hogy van rajtam alapozó, mégis nagyon szépen elfedi a pattanásokat és piros hegeket is. Plusz az izzadtságnak is nagyon ellenáll, a 30 fokos melegben sem folyt le rólam ez az alapozó, sőt egy hosszú nap végén is nagyon szép volt a bőrképem. Ami kicsit negatívum, hogy nekem elég gyorsan fogy és a homályos üvegcsében nem látszódik, hogy még mennyi termék van, sőt elég sok termék marad az üvegben amit nem lehet kiszedni a végén. De ezek mellett egy nagyon jó alapozó, minden pénzt megér, nekem eddig a kedvenc alapozóm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Regi84

2018. június 17.

Végre egy normális alapozó, normális áron. Már régóta vagyok EL DW helyettesítő vonalon, eddig csak 16 ezer körüli borzalmakat vettem. Ez viszont véletlenül jutott hozzám egy minta formájában, aztán megvettem és most nagy a szerelem. Ugyanaz mint a double wear csak nem olyen ragacsos nehezen kezelhető, tempera szerű. Plusz napvégére sem nehezül el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.