Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A 20. évforduló alkalmából az ikonikus alapozó ismét megújult! A Teint Idole Ultra 24h Teint Idole Ultra Wear néven kerül az üzletekbe. A magas fedésű alapozó 10 árnyalatban érhető el, így minden nő megtalálja az igényeinek megfelelő, szofisztikált technikákhoz könnyedén használható alapozót.

Ár: 12000.-Ft , Eladó: Melcsinda
Állapot: Kb. 2 mogyorónyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, stb.
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15 árnyalat: 006
Ár: 7500 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: 6 alkalommal próbált, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm

bugeyes

2018. június 10.

Mintát kaptam belőle és nagy elvárásaim voltak felé az itteni pozitív vélemények hatására, nekem sajnos csalódás. Pedig tényleg vártam, hogy végre kipróbálhassam.
Vékony rétegben vittem fel nedves RT beauty blenderrel. Számomra sajnos egyetlen pozitívuma az volt, hogy tényleg tartós. Egyébiránt szörnyen csúnyán beleült a pórusaimba, kukacosodott, összegyűlt a nevetőráncaimban a nap végére. Már a felvitelkor is fényes volt, persze tudom, nem ígér matt hatást, viszont ennek ellenére is maszkosan hatott. Szóval számomra sajnos legalább akkora csalódás, mint az YSL All hours alapozója... Csak a tartósság, illetve amiatt kap 2*-ot, mert szerencsémre nem kellett érte fizetnem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

nellik

2018. május 23.

Hogy lehet egy alapozónak ennyire nagyon nagyon jó illata!? Nincs a lancome-nak ilyen illatú parfümje véletlen?
Közepes/erős fedésű alapozó, ami hidratál is, de nem zsírosítja az arcbőrt. Legalábbis az enyémet, pedig elég hajlamos az olajosodásra T-vonalban.
Púderrel fixálva kibírja az egész napot az arcon. Könnyen és gyorsan el lehet dolgozni, akár kézzel is, ami nagy pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Bog

2018. április 13.

Krémmániáról sikerült megszereznem nagyon kedvező áron. Az árnyalatot is tökéletesen eltaláltam, és imádom! Iszonyú jó alapozó! Hatásában nagyon a Double Wear-re hajaz, de sokkal szebb a bőrön. Én nem szeretem a DW-t, viszont imádtam a tartósságát. Ez a termék ötvözi a DW jó tulajdonságait a negatívumok nélkül. Jó a fedése, de nem maszkos, szépen el lehet dolgozni, de “megszárad”, lemattul. Vizes belenderrel dolgozom el, de kézzel is működik, ami nekem nagyon fontos. Egy pumpálásnyi tökéletesen elég az arcomra.
Amióta ezt használom minden nap megdícsérik az arcom, hogy milyen szép a bőröm! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

NayBridgett

2018. március 14.

Sajnos a szin sem lett tokeletes, a hatasa nagyon puderos lesz, de nem is igazan akkor, amikor felkenjuk, hanem ra par oraval!
Ahogy mar az elobb emlitettem, sajnos a szinvalasztas sem lett tokeletes, de az meg ratesz egy lapattal, hogy kicsit narancssargasodik a boromon. (Oxidalodik???)
Egyebkent a fedese nem rossz, biztos van akinek tokeletes ez az alapozo, de az nem en vagyok. Csalodnom kellett benne sajnos, ennyi penzert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. február 28.

Ez egy kiváló alapozó azoknak, akik maszkhatás nélküli alapozót keresnek, feltéve, ha megtalálják a megfelelő árnyalatot.
Két vásárláshoz is ugyanazt a 03-as mintát kaptam ajándékként, így inkább csak az első benyomásokról tudok beszámolni.
Kezdem azzal, hogy a sminktermékek közül nagyon előkelő helyen vannak nálam az alapozók, tényleg sokat kipróbáltam már az elmúlt ...pár év alatt.
Mindig megfelelően hidratálok előzetesen, a végén pedig fixálom a felvitt alapozót. Állaga alapján közepesnek mondanám, rendkívül könnyen eloszlatható, és légiesen könnyű, szinte nem is érezhető a bőrön. Kifejezetten szép a fedése, mindennemű maszkhatás nélkül. A minta színe sajnos picit sötétebb, mint amit magamnak választanék, de felvitelt követően mégsem rikítóan elütő, majdhogynem igazodik a bőröm színéhez. És persze a fixálás is hozzájárul ahhoz, hogy elégedett legyek a végeredménnyel.
Könnyed, mégis tökéletesen fed, ezért szívesen megvásárolnám, ha lenne belőle megfelelő árnyalat. De ennek felkutatása még nem aktuális, megfogadtam, hogy csak kívánságlistára kerülhet minden más, amíg el nem fogynak az éppen használatban lévő alapozók a polcról. Csak tudjam megállni...
Megelőlegezem, hogy létezik belőle pont olyan szín, amit szeretnék, ezért megkaphatja tőlem is az ötöst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 28.

fanniki

2018. február 26.

Sajnos ebből a termékből csak egy termékmintát próbáltam ki. Ami arra volt elég, hogy megtaláljam álmaim alapozóját. Tökéletesen fed, nem nehezíti el a bőrt, az illata pedig mennyei. Sajnos elég borsos az ára, így még gyűjtögetek rá. Mindenképpen megéri a normál kiszerelés, ki lehet használni. Abszolút megveszem! :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Nnoori

2018. február 26.

Imádom. Nyáron vettem, és most fogyott el. Nagyon sokáig elég, pedig majdnem mindennap használtam. Mattra szárad, nem ül bele a ráncokba. Az alapból vízhiányos bőrömet sem szárította ki, mint egyik másik alapozó. Most megvettem az Estee Lauder Double Wearjét, de ezt sokkal jobban szerettem, és inkább ezt fogom újravenni. Elsőre megtaláltam belőle a tökéletes színt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

dendi

2018. február 19.

Fedése magas, teljesen mattra szárad. Amit igér, hogy nem kell kiigazítani, és, hogy nem kenődik teljesen betartja. Estig fennmarad, nekem egyedül a Homlokomon lesz egy leheletnyit fényes kb. 6-8 óra viselés után. Pattanásokat nem okozott, nem irritált. Nem ül be a ráncokba. Ami negatívum, hogy az árnyalatok nagyon rózsaszínek, és nagyon nagyon oxidálódik. Pár perc után narancssárga lesz. Nekem túl maszkos, de mások szerint nem lehet megmondani, hogy alapozó van rajtam, ez gondolom egyéntől függ. A kevés és nem túl jó árnyalatok, az oxidáció miatt én nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Asianlover

2018. február 16.

Nem is tudom, hány pontot kéne adni egy olyan alapozóra, aminél nem tudtam eljutni odáig, hogy használhassam, mivel nem találtam megfelelő színt. Próbáltam a 3-ast, 4-est, 45-öst, de alapvetően mindegyik rózsaszínes, és narancssárgává oxidálódik a bőrömön. Korábban más kommentelőnél is olvastam ezt. Az én sárgás alaptónusomon, amire mindig a bézs árnyalotok közül választok, sosem a rose-ból, ezek vállalhatatlanok. Pedig szép az állaga, hihetetlenül tartós, magas fedés, erős az illata, de számomra az is kellemes. Tudom, h itthon csak pár árnyalat elérhető a teljes palettából, de ez így nálam nem lesz működőképes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Adriana0907

2018. február 8.

Ez a legjobb alapozó, ami nekem bevált, pedig sokat ki próbáltam de ez mindegyiket felül múlja. Imádom. Szuperul fed és az állaga is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.