Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A 20. évforduló alkalmából az ikonikus alapozó ismét megújult! A Teint Idole Ultra 24h Teint Idole Ultra Wear néven kerül az üzletekbe. A magas fedésű alapozó 10 árnyalatban érhető el, így minden nő megtalálja az igényeinek megfelelő, szofisztikált technikákhoz könnyedén használható alapozót.

Ár: 12000.-Ft , Eladó: Melcsinda
Állapot: Kb. 2 mogyorónyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, stb.
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15 árnyalat: 006
Ár: 7500 Ft + posta , Eladó: Mango36
Állapot: 6 alkalommal próbált, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm

florcsiii

2017. október 16.

A 030-ás árnyalat van meg, ami egy kicsit sötét számomra, szóval legközelebb az eggyel világosabb árnyalatot fogom választani. A fedése és tartóssága tökéletes, és tényleg nem fogja meg a telefont meg semmit (ami engem marhára idegesített eddig a többi alapozómban). Az én bőröm száraz, de ez az alapozó nem emelte ki a száraz helyeket és nem is szárított tovább! Nekem az illata annyira tetszik, pedig tényleg nagyi szaga van, de valahogy bejön. Egyáltalán nem maszk hatású. Szerintem ez a termék maximálisan megéri az árát. Imádom!

Update: Most a jó árnyalatot választottam (025) és ezzel is maximálisan meg vagyok elégedve! Nekem egyáltalán nem oxidálódik és nap végéig kitart, bár ezek a 030-as árnyalatról is elmondhatóak voltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

PKitty

2017. szeptember 26.

Nekem a telefonomra is került belőle, de a nap végén is szépen nézett ki. Elég jól terül, szinte láthatatlan hogy valamit az arcomra kentem, pedig vannak száraz foljaim. Egészségesen fénylő a finishe, nagyon egészségesnek tűnt az arcom tőle. Az alkoholos parfümszag viszont elég nagy fekete pont. Nem vennék teljes kiszerelésben, mert félek, hogy a sok alkohol benne hosszú távon nem tesz jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

anami91

2017. szeptember 22.

Az októberi Glamour-ban volt egy mintája, és kiprobáltam. Sajnos kiiutéses lett tőle a homlokom, pedig nem szokott így reagálni a bőröm semmire sem :S Az állaga jó, és tartós finishe van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

agica10

2017. szeptember 17.

Na végre! találtam egy alapozót, ami tökéletesen passzol a bôrömhöz, jól fed, de semmi maszkhatàs, nem ül bele a homlokom ràncaiba és nem szárítja a bôröm. egyszerûen üde és kipihent leszek tôle (legalàbb látszatra mintha visszakapnám a fiatalkori bôröm), nem kopik, nem lesz tôle alapozós a telefonom... elsô lancome alapozóm, de nem az utolsó. nem mellesleg nem mászik bele a kontaktlencsémbe sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

preka

2017. szeptember 11.

025-ös árnyalatban vettem meg, ugyanis igencsak lebarnultam a nyáron. olyan alapozót vadászok mindig, ami nem lesz túl zsiros fényes a nap végére és elfedi a pattanásokat és azoknak a hegeit. én úgy vettem észre, az én bőrtipusomra kicsit többet kell használni, de nem lesz túl nehéz a bőröm tőle és maszk hatású sem! kicsit ilyen rózsás-nagymamis illata van de eltudok tekinteni tőle, ugyanis gyönyörűen viselődik egész nap és egyáltalán nem lesz annyira fényes csillogós! (nekem mindentől iszonyatosan csillog a bőröm). mindnekinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Judiit

2017. június 11.

Frissítés :)
Mióta megvettem nem nyúltam más alapozóhoz. Annyira, de anyira tökéletesen működik a bőrömmel. A szín sem zavar már, mert picit barnultam. Élettel teli, természetes hatású az arcon. Rettentően tartós . Nem tudok belekötni. :)

2017. május 21
Imádom :) . Mániákus vagyok alapozóügyileg nah... :)
Az újdonság varázsa vonzott oda a pulthoz. Nagy bőszen kerestem a másik Lancome alapozónál megszokott 005-ös árnyalatot, de nem volt. Hirtelen felindulásból megvettem a 02-es Lys rose színt, ami első percekben felkenve majdnem tökletes, de később barnul, oxidálódik. Az illata erős, az első pillanatokban alkoholos parfümös. Szereti a bőröm, mert krémes és gazdag textúrájú. Fedése szuper, mégsem nehezedik el tőle a bőröm. Nem ragad. Tartóssága nálam kíváló, bár ez is átfénylik 6-8 óra után. Nem lettek tőle pattanásaim. Nem maszkos.... Imádom és kész. Már csak a tökletes árnyalatot kell megtalálni a hófehérke bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

Frissítés :)

2017. május 21
Imádom :) . Mániákus vagyok alapozóügyileg nah... :)

Nofretiti181

2017. június 10.

Nagyon szuper alapozó, szépen fed és tartós. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Nagyon szuper alapozó, szépen fed és tartós. :)

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.