Lancôme

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   parfümériák
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A Teint Idole Ultra Wear Camouflage erős fedésű korrektor erősen pigmentált, így rekord idő alatt segít eltüntetni a tökéletlennek látszó bőrhibákat. Rendkívül precíz adagolóval és egy erős fedésű formulával rendelkezik, így a legkisebb mennyiséggel is optimális eredményt érhetünk el.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Camouflage - 320 (04)
Ár: 3.500 , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Lancome Teint Idole Ultra Wear Camouflage krémes fedő korrektor 035 Beige Doré árnyalatban
Ár: 3990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Futrinka1988

2019. május 5.

Elöljáróban annyit, hogy igyekszem minőségi termékeket venni, inkább legyen kevesebb, de az normális legyen. Idő volt, míg megtanultam szépen eldolgozni ezt a korrektort, nekem nagyon nehéz volt az elején bánni vele. Szerintem szépen fed és ha egész nap viselem, akkor sem mozdul el, de vannak ennél sokkal jobb korrektorok, amik egyúttal akár olcsóbbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Eszter a panda

2019. március 14.

Sherka mar leirt mindent, ami fontos ezzel a korrektorral kapcsolatban. Sajnos en is ugy vettem meg, a Douglasos elado tanacsara, hogy elotte nem jartam utana. A kezfejemen probaltam ki, ott tenyleg nagyon szep volt a fedese, viszont a szemkornyeken az olajosabb bor miatt vallalhatatlan. Egyreszt osszecsomosodik, masreszt tenyleg borzasztoan beleul az aprobb rancokba a kiemelve azokat. Nagyon zsirositja a bort, ugy csillog tole a szemem kornyeke, mint a Salamon t.ke :D Egyaltalan nem is tartos, ovatosan se szabad hozzaerni, mert rogton szetmaszik. Emellett nagyon draga is, egyaltalan nem eri meg az arat.

Ket pozitivumot tudok vele kapcsolatban felsorolni: valoban eleg eros a fedese, foleg ket retegben (ami mondjuk max 1-2 ora mulva mar le is kopik) es nagyon kiados mennyiseg.
Ennyi penzert sajnalom kidobni, de fogalmam sincs, mire fogom ezt a mennyiseget elhasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Sherka

2018. december 4.

Nem szívesen írom ezt, de ez tényleg pénzkidobás volt. Azért adok 2 csillagot, mert részben az én hibám is volt, hogy nem működött jól rajtam. Ez a kiadás mindenestre jó volt tanulópénznek, miért ne vegyünk úgy terméket, hogy nem próbáljuk ki előtte/nem olvasunk utána (ehgen, tudom..). A leírása alapján ez egy olyan korrektor, amit color correcting után kell használni. A pro-kontra lista:

Negatívumok (ebből van több):
- megfelelő színkorrigálás után sem fedi teljes mértékben a sötét karikákat (ha már magas fedésűnek van eladva, legyen is az, más kérdés, hogy időközben rájöttem, hogy nem kell vakolat a szem alá /se/). Ha éppen valamit mégis sikerül elfedni vele, az olyan maszkhatásúvá válik, hogy megbánom, hogy elővettem ezt a krémet;
- a világosabb árnyalatok is nagyon sötétek;
- nagyon ragad, beleül a szem alatti ráncokba;
- gyorsan kopik.

Pozitívumok:
- arra rendkívül jó, hogy ha van egy apró pattanásom, azt szépen eltünteti, és mivel borzasztóan szárít, mire lemosom a sminkemet, már nincs is pattanás, de hát..khm.. nem ezt kértem :));
- hihetetlenül kis mennyiség elég belőle és 12 ml, tehát akinek mégis bejönne, fél évig tuti, hogy kibírja, ha nem tovább, de tényleg, bár pontos infót nem tudok írni erről, mert az tutifix, hogy nálam nem fog elfogyni... :)) De hiába, ettől függetlenül nem gazdaságos, ha egyszerűen nem jó, ugye :).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Negatívumok (ebből van több):
- a világosabb árnyalatok is nagyon sötétek;
- nagyon ragad, beleül a szem alatti ráncokba;
- gyorsan kopik.

Pozitívumok:

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.