Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
FÚJÓS! Lancôme Trésor Midnight Rose
Ár: 5 ml 1790.- Ft, 10 ml 3100.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Új, 5 vagy 10 ml-es fújós, Helyszín: Budapest XIII. Göncz Árpád városközpont (korábban Árpád híd metróállomás), fizetés: Személyes átvétel
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3300 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

Barbara5

2020. augusztus 8.

Telitalálat ez az illat! Karácsonyra kaptam. Ha ezzel fújom magam reggel, egész nap lehet érezni rajtam, és imádja a környezetem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

miko02

2020. augusztus 7.

Nagyon szeretem ezt az illatot, és a legtöbb bókot is akkor kapom, ha reggel ezért az üvegért nyúlok.
Gyümölcsös, rózsás, elegáns, telt, de nem nehéz... számomra tökéletes. A legtartósabb valaha, napokig érezni a hajamban, sálamon, kabátomon, mindenen amihez hozzáérek. :-) Az állandó parfümkollekcióm része évek óta, és biztosan az is fog maradni. Az üvege is szép, nekem a rózsa kicsit túl sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

zs001

2020. május 30.

Ezen a hűvös tavaszon sokszor elővettem, és el is használtam a 30 ml-es üvegcsémet. Nagyon szeretem ezt a fás, málnás-rózsás illatot, megnyugtató légkört von az ember köré. Sokan meg is kérdezték, hogy mit használok. A tartóssága rajtam tökéletes, sálamon, hajamon napokig lehet érezni. Számomra különleges illat :-). Az üvege is megkapó szépségű, a kis selyem rózsával a tetején.
Ma fújtam ki az utolsó adagot, és már most hiányzik... Amint tudom, beszerzem, mert ez a parfüm, úgy érzem, soha többet nem hiányozhat a polcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

Flami

2020. április 16.

Egyik új kedvencem, lassan elfogy egy 50 ml-es üveg és rendeltem egy 30-ast is.
Gyakran nyúlok érte, finom füstös málnás-rózsa illat. Nincs nagy sillage-a, de tartós, ruhán főleg.
Többen megdicsérték már, férfiak is, nők is.
Kis szolid parfüm, nem egy nagyvad, de megbízhatóan jelen van. Nőies, csajos, pont jó, mindig jó érzés, ha aznap ezt fújtam.
Szép az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 16.

Egyik új kedvencem, lassan elfogy egy 50 ml-es üveg és rendeltem egy 30-ast is.
Többen megdicsérték már, férfiak is, nők is.
Szép az üvege.

ziza27

2020. március 1.

Egy igazi nőies, füstös, misztikus, különleges illat, kizárólag különleges alkalmakra. Egyszerűen nem szabad tömegillattá válnia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Agicaa

2019. december 26.

Imádom,és pár napja szereztem be belőle hosszas vágyakozás után az első üveggel, amolyan saját karácsonyi ajándékként. Fura, mert kábé 1 hónapja ismertem meg magát az illatot, méghozzá az egyik kolléganőmnek köszönhetően. Rajta éreztem először, de akkor még nem tudtam, hogy ez a Midnight rose, csak azt tudtam, hogy baromira tetszik és hogy sose éreztem még ezt a fajta illatot, így sejtettem, hogy nem egy mai darab. Aztán a soron következő Douglas-es szaglászásom során magamra fújtam a Midnight rose-t, mondván, hogy Lancome-fanként kipróbálom a még nem tesztelt illataikat. Teltek az órák és egyszer csak azt vettem észre, hogy az illat átváltozott olyanná, amit a kolléganőmön érzek mindig. Gyorsan rá is kérdeztem, és megerősítette, hogy bizony a Midnight rose-zal fújja be magát reggelente. Innentől kezdve kábé 2 hétig győzködtem magam, hogy nem kell ő nekem, hiszen már annyi parfümöm van és különben is december elején már megajándékoztam magam egy Good girllel. Aztán csak megadtam magam, mert tényleg nagyon nagyon tetszik, és a kis szúrósságával, fanyarságával nem áll be a most divatos édesebb vonalba (bár a La vie est belle a legnagyobb kedvencem, szóval alapvetően szeretem a gourmand-édes illatokat), és különben is volt még egy fel nem használt Douglas kuponom. :-) Hatósugara, tartóssága teljesen oké, és bár nyilván nem olyan nagyvad, mint a La nuit tresor, de ettől függetlenül szépen körbeveszi az embert. Az üvege is csoda, szóval abszolút 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Dtenci

2019. december 22.

Imàdnivaló, rózsás szépsèg.... Régóta vàgytam rá,mert az ára elèg húzós, de megèrte!! Tartós, különleges!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 22.

adri97323

2019. október 11.

Több mint három évvel később, egy Douglas-es szaglaszás után elhamarkodottan megvettem. Azt hittem, hogy most jobban működik rajtam, de valamiért nem tudok megbarátkozni vele.

2016.02.26.
Imádom ezt a parfümöt...papíron. Sajnos rajtam túl szúrós, pedig nagyon akartam szeretni. 4 csillagot adok neki, mivel gyönyörű rózsás, nőies illat, de rajtam sajnos nem működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

2016.02.26.

Babooca

2019. szeptember 27.

Annak függvényében véleményezem, hogy ez nem az én korosztályomnak lett szánva. Rózsás, édes. Nekem túlságosan édes a málna miatt. Édesanyámnak terveztem venni anno, de lebeszélt róla. Még neki is sok volt. Idővel visszafogottabbá válik ez a málnás akkord, és átvált egy mély, vaníliás illatba. Mivel az elejét nem szeretem, így nem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

hd3ttus

2019. szeptember 23.

Klasszikus, nőies, elegáns, tartós és szexi illat. Évek óta a jolly joker illat a polcomon. Egyszerűen nincsen benne hiba!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.