Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 7500,- Ft , Eladó: Macska'87
Állapot: 30 ml- ből a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (postázás esetén +pk)
Lancôme Trésor Midnight Rose 12ml fujós
Ár: 4000ft , Eladó: KBO
Állapot: Fufu 12ml, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Postánmaradó, foxpost, vagy személyesen kecskeméten
emeseee6

2019. szeptember 7.

Már régóta szemezgettem,szaglászgattam az üzletekben,de valahogy mindig más vettem. Eddig :D Kellemes kis illat,olyan jolly joker,bármikor bárkinek bármilyen alkalomra kb. Tartóssága rendben,sillage-t sem mondanám rossznak,elmegy kategória. Ami engem zavar-magamon- van benne egy friss illatjegy,meg nem mondanám mi,de amiatt nekem kicsit "túl friss" :D Nem gáz,magamon szokatlan,de majd hozzászokom,mert amúgy szeretem. Ez az a fajta,nem elsöprő szerelem,hanem ilyen kis nyugis,akihez szívesen visszatérek mikor olyan kedvem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Neyerdua

2019. szeptember 3.

Szeretem! Kifújáskor finom málnás-rózsás... Rajtam a rózsa általában szúr és "besavanyodik". Na itt nem! A málna sem túl tolakodó. Valahogy jó az arány az orromnak/bőrömnek.

Elég intenzív illat (az elején mindenképp), de nem érzem tolakodónak. Édeskésen-fűszeressé válik rajtam, viszont a frissessége is megmarad.

Szerintem ez egy bármikor (napszaktól, évszaktól, alkalomtól, korosztálytól függetlenül) viselhető/szerethető illat.

Nagyon szeretném/szeretem is, de a tartóssága sajnos rajtam nem az igazi...

Amióta pedig megtaláltam a hasonmását (Otto Kern Commitment Woman), ami ha nem is 100%-ig ugyanaz, de számomra (még árban is) jó alternatíva, nem érzem nélkülözhetetlennek.

Ha nem ismeritek a Commitment-et, mindenképp ajánlom, hogy szimatoljátok meg! (A véleményem róla is leírtam itt.)

Kíváncsi vagyok, más is azt érzi-e, amit én... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Nagyon szeretném/szeretem is, de a tartóssága sajnos rajtam nem az igazi...

Kíváncsi vagyok, más is azt érzi-e, amit én... :)

Anie

2019. augusztus 28.

Egy ennyire finom parfüm, amit mindenki az egekbe dicsèr, hogy illanhat el rólam pár órán belül? Imádnám az illatát, de sem a szillázsa sem a tartóssága nem nekem kedvez. A parfüm eredeti, nem ez lesz a ludas...valami tipp esetleg, hogy tartóssabbá tegyem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

adri97323

2019. augusztus 11.

Több mint három évvel később, egy Douglas-es szaglaszás után elhamarkodottan megvettem. Azt hittem, hogy most jobban működik rajtam, de valamiért nem tudok megbarátkozni vele.
Felraktam eladóra. 4 fújás hiányzik belőle. Remélem valakinek jobban beválik majd.

2016.02.26.
Imádom ezt a parfümöt...papíron. Sajnos rajtam túl szúrós, pedig nagyon akartam szeretni. 4 csillagot adok neki, mivel gyönyörű rózsás, nőies illat, de rajtam sajnos nem működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

2016.02.26.

ddorcsika

2019. július 13.

Nem egy nagyágyú ez a parfüm, de mégis különleges, hosszantartó, szerethető illat. Hétköznapokon tökéletes, főnököm már megdicsérte rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

vildiko

2019. július 10.

Egy ismerősön tetszett meg az illat, látatlanban megvettem, és nem csalódtam! Nem nyári illat, ősztől tavaszig viszont imádom. Különleges illat, innentől állandó darab lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Aniko84

2019. április 28.

Egy àllandó darab a polcomon, nekem tökéletes parfüm. Imádom az illatát, a tartóssága is hibátlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

silence

2019. április 27.

UP - 2019. Április 27.
Nagyon pillangó típus tudok lenni, ha parfümökről van szó, hol a tömény, édes, nehéz illatokra vágyom, hol a könnyű, friss citrusos, kesernyés vonal ízlik jobban, de a Midnight Rose örökös darabja kell, hogy legyen a polcomnak, nem tudok nélküle létezni, természetesen újravásároltam, mikor elfogyott.
Pont kellő arányban van benne a friss és édes vonal, a könnyed gyümölcsösség és a virágos nőiesség. Ilyen fantasztikus málna - rózsa kombót nem éreztem még egyik parfümömben sem azóta, amióta őt használom!
Most, hogy újra itt a tavasz, nagy szeretettel és sűrűn viselem ismét, nagyon harmonikusnak érzem magamon! Töretlen szerelem! ❤️

UPDATE - 2018. Október 26:
Jövök Őt is felpontozni, mindenképp megérdemli az 5 csillagot! Nagyon kellemes, egyedi, de mégis szolid, bármilyen alkalomhoz viselhető kedves illatom Ő, akit mindig szeretettel emelek le a polcról. 🌸 Ami miatt múltkor csak 4 csillagot adtam, a "megkérdőjelezhető" tartóssága volt, de ezt vissza kell vonnom. Ha több napig nem használom és újra előveszem, igenis tartósnak mutatkozik, mert este még mindig meg-megcsap a reggeli fújás eredménye. Úgyhogy csakis 5-ös, kétség nem fér hozzá! 😉

2018. Október 18.:
Az eredeti anyaillatot (sima Trésor) tizenévesen, egy általam kevésbé kedvelt nőszemélyen volt szerencsém megismerni, így aztán a későbbiek folyamán - hiába jöttek ki annak újabb és újabb változatai - nem vonzott oda oda az orrom a parfümériákban, hogy kipróbáljam bármelyiket is.
Aztán kb. 2 éve egy nagyon kedves ismerősömön éreztem meg ezt a finomságot. 😍 Azonnal kérdeztem is, hogy mit használ, meglepődtem, hogy a Trésor-nak lehet modernebb és fiatalosabb verziója is. Aznap este gyorsan fel is kutattam a neten, összetevőit böngészve még kíváncsibb lettem. Bár a rózsa (mint parfüm összetevő) soha nem tartozott a kedvenceim közé, de a málnát, jázmint és vaníliát mindig imádtam! Hirtelen ötlettől vezérelve megrendeltem egy 30ml-es üvegcsével, ami azóta is parfümöspolcom kedvelt darabja.
Leginkább ilyenkor ősszel, és tavasszal használom, rajtam ilyenkor tud kibontakozni igazán! Télen nekem túl kevés (akkor az erőteljesebb, édesebb, átütőbb erejű illatokat preferálom), nyáron pedig túl erős (akkor pedig kimondottan frissítő, citromos üdeségekre vágyom).
Kifújáskor inkább frissebb, gyümölcsösebb oldalát mutatja rajtam, pár óra elteltével pedig már csak a szolid, virágos összetevők dominálnak. Leszáradásakor talán mintha visszaköszönne az általam régen oly imádott Cacharel Promesse, de sajnos csak pár pillanat töredékéig...
A tartósságát tekintve nem tudom, hányadán állunk. Ha napokig nem fújom, akkor még este is meg-megcsap az illata. Viszont amikor több nap egymás után ezt használom, sajnos már egy óra múlva semmit sem érzek 😟 Lehet, hogy csak megszokja az orrom, nem tudom....
Összességében szeretem (szerencsére az anyaillathoz szerintem semmi köze), valószínűleg újra is fogom venni, mert hamarosan elfogy. Ami miatt csak erős 4 csillag (és nem 5), az a tartóssága, ami egyelőre megkérdőjelezhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

UP - 2019. Április 27.

UPDATE - 2018. Október 26:

2018. Október 18.:

Natalie

2019. április 24.

Évek óta a téli illatom. A rózsa kevésbé,de a málna...na az jön ki rajtam erősebben,vagy a kettő kombinációja,nem tudom. Ez az illat kárpótolt engem,évekig sírtam a Cacharel Gloria után,amiből még van itthon,de csak nagyon-nagyon különleges alkalmakkor fújom. Ott a cseresznye ,itt a málna. Elvesztem tőlük. Tartósság remek,még bőrön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

Burya

2019. április 9.

Ez az illat teljesen hülyét csinál belőlem. Annak idején 2016 elején a neve és az üvege tetszett meg a Notino webáruházában, de mivel eszméletlenül finnyás vagyok illatok terén és csak keveset tudok elviselni magamon, elmentem parfümériába kipróbálni. Tetszett, úgyhogy hazajött velem. Otthon viszont már nem tetszett, valamiért a málnás Panadol ízét juttatta eszembe, ami nem volt kifejezetten rossz, de azért na... a parfümömnek ne legyen már ilyen illata. Akkor még amolyan "egy parfümös" lány voltam, úgyhogy gondoltam, ha már itt van és ennyi pénzt kiadtam érte, akkor egye meg a fene, akkor is elhasználom. Nagyjából 3 hét kellett hozzá, hogy magához láncoljon, de úgy istenigazából - teljesen hozzám nőtt. Imádtam minden percét, rajtam a fanyar, fekete ribizlis gyümölcsössége is megmaradt végig a málna és a rózsa mellett, a bors és a cédrus pedig már csak hab a tortán. Aztán jött a nyár, és kiderült, hogy bizony 25°C fölött megfojtja az embert (engem legalábbis biztosan), úgyhogy elkezdtem nézelődni egy frissebb illat után nyárra. Ősszel viszont, amikor kalapáló szívvel újra elővettem a szépséges Éjféli Rózsámat, egyszerűen nem bírtam elviselni magamon. Nem tudom, mi történt, de egyszerűen rosszul voltam tőle, el is adtam. Van viszont itthon egy üres üveg, amit megtartottam az emlékek miatt, és a múltkor a kezembe akadt. Beleszimatoltam és te jó ég, újra szerelembe estem! Tudom, hogy hamarosan jön a nyár és meleg lesz és nem vehetem elő, de egyszerűen muszáj volt beszereznem újra, annyira szeretem, hogy nincsenek rá szavak! Fanyar, gyümölcsös, fás rózsa, elegáns és egy kicsit pimasz. Nem tudom, hogy korábban mi történt köztünk, de azt igen, hogy többet nem engedem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: BHT