Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 8500 , Eladó: Noysyka
Állapot: A fotón látható mennyiség van benne!, Helyszín: Bekescsaba +36202819988, fizetés: Előre utalás esetén postázom 😊
FÚJÓS! Lancôme Trésor Midnight Rose
Ár: 5 ml 1600.- Ft, 10 ml 2990.- Ft , Eladó: Burya
Állapot: Új, 5 vagy 10 ml-es fújós, Helyszín: Budapest XIII. Göncz Árpád városközpont (korábban Árpád híd metróállomás), fizetés: Személyes átvétel, előre utalást követően FoxPost/MPL csomagautomatába

fioretta

2021. május 13.

Nagy kedvenc, felsőkategóriás, csodálatos illat, amelyet a környezetemben lévő legkritikusabb orrok is mindig megdicsérnek :) Nemcsak maga az illat fantasztikus (édes-málnás-rózsás-vaníliás), hanem tökéletesen passzol hozzám is. Szupertartós, egész nap érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

paradicsom14

2021. május 13.

Egyszerűen imádnivaló és semmihez sem fogható ez a málna-illat! Bár tartósabb lenne!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Leoka

2021. április 13.

Ez azon illatok közé tartozik, amit annyira akartam szeretni, kétszer futottam már neki, mert nőies... szexi...málnás ...vaniliás...
Rajtam szimplán csak édes valami.
Nem találtam olyan különlegesnek, sem pedig tartósnak.
Nagyon örülök, hogy csak mintát vettem belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Rajtam szimplán csak édes valami.
Nem találtam olyan különlegesnek, sem pedig tartósnak.
Nagyon örülök, hogy csak mintát vettem belőle.

aydua

2021. április 6.

Sajnos számomra is a gyerek fogkrém illatot hozza. Ami persze nem rossz, csak...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

Anett0721

2021. február 23.

Update 2021: Olvastam ezt a régebbi véleményemet. Felül kell írnom, ugyanis imádom. Amellett, hogy hatalmas eszmei értéke van számomra (életem szerintem legszebb időszakában ismertem meg és örökre arra emlékeztet), egyszerre mély és friss, édes és fanyar, édesen púderes és virágos. Pedig azt hittem hogy magamon sosem fogom igazán szeretni és csak az emlékek miatt veszem, de már tudom hogy tévedtem, csodás illat.

Elsőre nagyon tetszett. A málna, ami mégsem nyári szirupos, hanem őszi füstös. Aztán amikor használtam a kis mintámat, rájöttem mi zavar benne: a rózsa, rajtam. Ami rózsa+valami, az rajtam nagyon disszonáns, mintha 2 különböző illatcsaládú parfümöt fújnék magamra.
Szóval finom, szeptember első hűvöske napjain használom, de pár nap és besokall az orrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

MesMess

2021. február 19.

Rózsa, rengeteg gyümölcs/málna, vanília; nagyon édes, erôs. Szép illat, nem én vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Agicaa

2021. február 9.

Update (az első véleményemet még 2019 decemberében írtam): január közepén vettem meg a második 30 ml-es üveget belőle. Egyszerűen megunhatatlan, és ahogy itt lentebb olvastam valakinél, én is úgy érzem, hogy a Midnight rose-nak mindig is ott kell már lennie a parfümös polcomon. Ha nem így lenne, rettentően hiányozna és persze ezt nem csak a szép kis üvege miatt érzem így, hanem mert olyan egyedi, rózsás, füstös, tényleg azonnal felismerhető illat. Már a top 5 kedvencem oszlopos tagja.

Imádom,és pár napja szereztem be belőle hosszas vágyakozás után az első üveggel, amolyan saját karácsonyi ajándékként. Fura, mert kábé 1 hónapja ismertem meg magát az illatot, méghozzá az egyik kolléganőmnek köszönhetően. Rajta éreztem először, de akkor még nem tudtam, hogy ez a Midnight rose, csak azt tudtam, hogy baromira tetszik és hogy sose éreztem még ezt a fajta illatot, így sejtettem, hogy nem egy mai darab. Aztán a soron következő Douglas-es szaglászásom során magamra fújtam a Midnight rose-t, mondván, hogy Lancome-fanként kipróbálom a még nem tesztelt illataikat. Teltek az órák és egyszer csak azt vettem észre, hogy az illat átváltozott olyanná, amit a kolléganőmön érzek mindig. Gyorsan rá is kérdeztem, és megerősítette, hogy bizony a Midnight rose-zal fújja be magát reggelente. Innentől kezdve kábé 2 hétig győzködtem magam, hogy nem kell ő nekem, hiszen már annyi parfümöm van és különben is december elején már megajándékoztam magam egy Good girllel. Aztán csak megadtam magam, mert tényleg nagyon nagyon tetszik, és a kis szúrósságával, fanyarságával nem áll be a most divatos édesebb vonalba (bár a La vie est belle a legnagyobb kedvencem, szóval alapvetően szeretem a gourmand-édes illatokat), és különben is volt még egy fel nem használt Douglas kuponom. :-) Hatósugara, tartóssága teljesen oké, és bár nyilván nem olyan nagyvad, mint a La nuit tresor, de ettől függetlenül szépen körbeveszi az embert. Az üvege is csoda, szóval abszolút 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

Bree90

2020. november 26.

Imádom az illatát, 4 éve ez a saját illatom. Azonnal tudtam hogy megtaláltam azt ami engem jellemez. Estig kitart, intenzív és nagyon vonzó illat. Árban érték arányban abszolút hozza amit kell. Folyamatosan újra vevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

blue16

2020. november 18.

Különleges rózsás,málnás,vaníliás illat.Semmivel sem lehet összekeverni, bárhol bárkin felismerném. A hatóköre nagyon erős, kellemesen belengi az egész szobát, még akkor is érezni lehet ha az illető kiment, nem tolakodó illatfelhővel vesz körül,ezért elég 1-2 fújás is.Nagyon tartós még másnap is érezni lehet.Szerintem inkább különleges alkalmakra, elegáns vacsorákra,randikra való hűvösebb időjárásban, bár legszivesebben szignó illatként viselném minden nap.Az üvege szép, elegáns, kis selyem rózsával. Mindenképpen egy must try, must have.Szerintem őt is legendás illatként fogják emlegetni a jövőben mint a Chanel mademoisellet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 18.

canaille

2020. november 12.

Imádom!:) Nekem ő a karácsony illat. :) Tisztán emlékszem, hogy a megjelenésének évében valamelyik ostoba női magazinban (talán Joy) volt belőle egy illatminta...teljesen magával ragadott már akkor is, el is határoztam, hogy ha lesz önálló jövedelmem meg fogom venni magamnak. Teltek -múltak az évek, el is felejtettem, amikor egy Douglas körúton megpillantottam . Megillatoltam és olyan kellemes érzés fogott el, hogy menten meg is vettem. Azóta mindig van belőle itthon. Ennek már 3 éve, de nem tudom megunni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.