Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Lancôme Trésor Midnight Rose fújós
Ár: 3300 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Ár: 8000 , Eladó: gergan
Állapot: Használt, Helyszín: Komló, fizetés: Előre utalás után postázom
Agicaa

2019. december 26.

Imádom,és pár napja szereztem be belőle hosszas vágyakozás után az első üveggel, amolyan saját karácsonyi ajándékként. Fura, mert kábé 1 hónapja ismertem meg magát az illatot, méghozzá az egyik kolléganőmnek köszönhetően. Rajta éreztem először, de akkor még nem tudtam, hogy ez a Midnight rose, csak azt tudtam, hogy baromira tetszik és hogy sose éreztem még ezt a fajta illatot, így sejtettem, hogy nem egy mai darab. Aztán a soron következő Douglas-es szaglászásom során magamra fújtam a Midnight rose-t, mondván, hogy Lancome-fanként kipróbálom a még nem tesztelt illataikat. Teltek az órák és egyszer csak azt vettem észre, hogy az illat átváltozott olyanná, amit a kolléganőmön érzek mindig. Gyorsan rá is kérdeztem, és megerősítette, hogy bizony a Midnight rose-zal fújja be magát reggelente. Innentől kezdve kábé 2 hétig győzködtem magam, hogy nem kell ő nekem, hiszen már annyi parfümöm van és különben is december elején már megajándékoztam magam egy Good girllel. Aztán csak megadtam magam, mert tényleg nagyon nagyon tetszik, és a kis szúrósságával, fanyarságával nem áll be a most divatos édesebb vonalba (bár a La vie est belle a legnagyobb kedvencem, szóval alapvetően szeretem a gourmand-édes illatokat), és különben is volt még egy fel nem használt Douglas kuponom. :-) Hatósugara, tartóssága teljesen oké, és bár nyilván nem olyan nagyvad, mint a La nuit tresor, de ettől függetlenül szépen körbeveszi az embert. Az üvege is csoda, szóval abszolút 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Dtenci

2019. december 22.

Imàdnivaló, rózsás szépsèg.... Régóta vàgytam rá,mert az ára elèg húzós, de megèrte!! Tartós, különleges!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 22.

zs001

2019. november 13.

Egyik kedvenc parfümöm, viszont kizárólag késő ősszel-télen viselem. Melegben rajtam nem jön elő a szépsége. Télen viszont nagyon szeretem, ahogy körülölel a lágy málnás-rózsás illata. Számomra különleges is a fás-virágos illata a sok unalmas, édes illat mellett. Ha ezt fújom, mindig megkérdezik, hogy mi ez a jó illat. A tartóssága kiváló, a sálamon napok múltán is érezni, az üvege meg igazán csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

adri97323

2019. október 11.

Több mint három évvel később, egy Douglas-es szaglaszás után elhamarkodottan megvettem. Azt hittem, hogy most jobban működik rajtam, de valamiért nem tudok megbarátkozni vele.

2016.02.26.
Imádom ezt a parfümöt...papíron. Sajnos rajtam túl szúrós, pedig nagyon akartam szeretni. 4 csillagot adok neki, mivel gyönyörű rózsás, nőies illat, de rajtam sajnos nem működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

2016.02.26.

Babooca

2019. szeptember 27.

Annak függvényében véleményezem, hogy ez nem az én korosztályomnak lett szánva. Rózsás, édes. Nekem túlságosan édes a málna miatt. Édesanyámnak terveztem venni anno, de lebeszélt róla. Még neki is sok volt. Idővel visszafogottabbá válik ez a málnás akkord, és átvált egy mély, vaníliás illatba. Mivel az elejét nem szeretem, így nem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

hd3ttus

2019. szeptember 23.

Klasszikus, nőies, elegáns, tartós és szexi illat. Évek óta a jolly joker illat a polcomon. Egyszerűen nincsen benne hiba!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

emeseee6

2019. szeptember 7.

Már régóta szemezgettem,szaglászgattam az üzletekben,de valahogy mindig más vettem. Eddig :D Kellemes kis illat,olyan jolly joker,bármikor bárkinek bármilyen alkalomra kb. Tartóssága rendben,sillage-t sem mondanám rossznak,elmegy kategória. Ami engem zavar-magamon- van benne egy friss illatjegy,meg nem mondanám mi,de amiatt nekem kicsit "túl friss" :D Nem gáz,magamon szokatlan,de majd hozzászokom,mert amúgy szeretem. Ez az a fajta,nem elsöprő szerelem,hanem ilyen kis nyugis,akihez szívesen visszatérek mikor olyan kedvem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Neyerdua

2019. szeptember 3.

Szeretem! Kifújáskor finom málnás-rózsás... Rajtam a rózsa általában szúr és "besavanyodik". Na itt nem! A málna sem túl tolakodó. Valahogy jó az arány az orromnak/bőrömnek.

Elég intenzív illat (az elején mindenképp), de nem érzem tolakodónak. Édeskésen-fűszeressé válik rajtam, viszont a frissessége is megmarad.

Szerintem ez egy bármikor (napszaktól, évszaktól, alkalomtól, korosztálytól függetlenül) viselhető/szerethető illat.

Nagyon szeretném/szeretem is, de a tartóssága sajnos rajtam nem az igazi...

Amióta pedig megtaláltam a hasonmását (Otto Kern Commitment Woman), ami ha nem is 100%-ig ugyanaz, de számomra (még árban is) jó alternatíva, nem érzem nélkülözhetetlennek.

Ha nem ismeritek a Commitment-et, mindenképp ajánlom, hogy szimatoljátok meg! (A véleményem róla is leírtam itt.)

Kíváncsi vagyok, más is azt érzi-e, amit én... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Nagyon szeretném/szeretem is, de a tartóssága sajnos rajtam nem az igazi...

Kíváncsi vagyok, más is azt érzi-e, amit én... :)

Anie

2019. augusztus 28.

Egy ennyire finom parfüm, amit mindenki az egekbe dicsèr, hogy illanhat el rólam pár órán belül? Imádnám az illatát, de sem a szillázsa sem a tartóssága nem nekem kedvez. A parfüm eredeti, nem ez lesz a ludas...valami tipp esetleg, hogy tartóssabbá tegyem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

ddorcsika

2019. július 13.

Nem egy nagyágyú ez a parfüm, de mégis különleges, hosszantartó, szerethető illat. Hétköznapokon tökéletes, főnököm már megdicsérte rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Antioxidánsok: BHT