Lancôme

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 14900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   13 650 Ft, 15 990 Ft és 21 590 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 14900 Ft

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: rózsa, málna

Szívjegyek: jázmin, bazsarózsa, cassis, rózsabors

Alapjegyek: pézsma, virginiai cédrus, vanília

Ár: 14900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Keresem! Lancôme Trésor Midnight Rose
Ár: Keresem! megegyezés szerint , Eladó: zabszalma
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest , fizetés: Budapest személyes
Lancôme Trésor Midnight Rose 50ml
Ár: 18500 ft + foxpost vagy packeta , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: --, fizetés: Csak foxposttal vagy packetával tudom küldeni!

niki93093

2022. május 19.

Nem igazán szeretem a rózsás illatokat, de ha választani kellene közülük, ez áll hozzám a legközelebb.
Jó lenne, de valami fanyar, szappanos illatot érzek benne, ami számomra egy idő után zavaró.
Irodába nem való, mert egy fújás után is kaptam rá megjegyzéseket. Tartóssága rendben van.
Inkább randira vagy buliba illik, de az pl én páromnak nem igazán tetszik.
Számomra nem az igazi, ezért készletleépítés keretében inkább meg is váltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

Inkább randira vagy buliba illik, de az pl én páromnak nem igazán tetszik.

Sleekdecadence

2022. április 14.

Erőteljes, negédes mennyei nedű. Van benne mélység, mégis szelíd, csalogató mágus ő. Lián inda, mely lassan de végül megfojtja a fát. Kiterjedő, Fullasztó mámor, édeni termése. Külső szemlélő elcsábul, azonban ha közelébe lép elragadja, letaglózza. Mámorító, csintalan talány. Idővel azonban fanyarul kiábrándító. Stockholm szindróma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Ahrimanoori

2022. február 25.

Niche parfümök ide vagy oda, ez kenterbe veri (majdnem) az összeset. Amúgy is imádom a Lancôme illatokat, egyre se tudnám azt mondani, hogy abszolút nem tetszik, de ez és a La Nuit Trésor a két örök kedvenc. Hihetetlenül tartós, fejcsavarós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 25.

Sophie0517

2021. december 25.

Több éve kötelező darab itthon. Hideg időben fantasztikus utazást nyújt de én nyári estéken is szeretem. Buja, mély illat, és nincs olyan nap hogy nem kérdeznék meg, hogy mit viselek. Fantasztikus. Örök.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 25.

racheldawes

2021. december 21.

Egy Black Friday akció keretében jutottam hozzá a notino.hu-ról a 30 ml-es kiszereléséhez, ugyan előzetesen mintaként már volt szerencsém kipróbálni egy kedves krémmániás eladónak köszönhetően. Már elsőre levett a lábamról, pedig egyáltalán nem vagyok oda az édeskésebb illatokért, és akkoriban, mikor a mintát használtam - késő nyáron, kora ősszel - rendkívül tartósnak is bizonyult rajtam, hajról, ruháról szinte "levakarhatatlan" volt. Mindezek fényében meglepődve tapasztaltam, hogy a "normál" kiszerelésből fújva pár órán belül már nem érzem magamon, maximum csak nagyon közel a bőrömhöz. Talán a mostani hőmérsékleti viszonyok közepette kevésbé tud kibontakozni rajtam (pedig tipikusan az az illat, amit csak hűvösebb időben, ősszel-télen szeretnék hordani), abba nem szívesen gondolok bele, hogy nem eredeti parfümöt kaptam...Mindenesetre maga az illat a kedvenceim közé tartozik, csak az utóbbiak miatt nem tudom megadni neki az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 21.

perhaps22

2021. december 9.

Kedvenc téli parfümöm. Nagyon tartós. Isteni illata van, újravevős. Anyukám kedvence is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 9.

Anaszti97

2021. november 24.

Amikor elsőnek magamra fújtam, egyből tudtam , hogy ez az illat passzol hozzám. Kis édes, kis titokzatos illat számomra. Imádom! Nagyon tartós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

BRebi

2021. november 22.

Nagyon tartós. Eleinte nem éreztem magaménak az illatot, de ahogy teltek az idők, egyre jobban felnőttem hozzá. Nem vált a kedvencemmé, de később még lehet próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 22.

gladiola

2021. november 7.

Kétszer volt belőle nekem, először a megjelenésekor. Akkor még úgy, ahogy illett hozzám. Másodszorra őszintén szólva nem tudom, miért vettem meg, akkor már (néhány évvel később) végképp nem tudtam vele azonosulni. Nekem egy pörgős szoknyás hölgy jut róla az eszembe, lófarokba fogott hosszú hajjal. Esetleg feltűzött haj. PL. mint Brigitte Bardot-é az "És Isten megteremté a nőt" jeleneiben. Füstösséget nem érzek, csak rózsát, málnát, ribizlit és vaníliát. A málnát gyümölcsként imádom, a rózsát pedig virágként - de parfümösszetevőként egyiket sem annyira, főleg, ha nagyon érezhetőek, márpedig itt azok. Ribizli - gyerekkoromban volt egy zörgős papírba , egyenként csomagolt ribizlis cukorka - na, azt is megidézte nekem ez az illat. (Nem hasonlít 1:1-ben, csak felidézte)
Ami még asszociációként eszembe jut vele kapcsolatban: mezzo-szoprán. Szóval olyan légies, "magas", könnyed illat. Nekem nagyon játékos. Iszonyat tartós volt és egyetlen egyszer emlékszem, hogy éreztem valakin az utcán városban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

Whosthatfitgirl

2021. október 28.

Nálam A kedvenc évek óta.🥰 Zseniális illata van, én minden évszakban imádom, de inkább a hűvösebb időben nyúlok hozzá napi szinten és nyári estéken. Egész nap érzem az illatát magamon, erőteljes, de mégse tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.