Lanosan Med

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leonora3, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Dezodorok

A Lanosan Med golyós dezodor 24 órás védelmet biztosít a testszaggal és az izzadással szemben. Enyhe, alkoholmentes formulájának köszönhetően ideális az érzékeny bőrűek számára is. A LanoDerm komplexitás biztosítja a bőr védelmét és táplálását egyszerre. Az E- és B5 vitaminoknak valamint a tejsav tartalmának köszönhetően egyszerre táplálja és óvja a bőrt, miközben egész napos védelmet biztosít az izzadással szemben. Érzékeny bőrűeknek és borotválkozás után is javasoljuk a Lanosan Med golyós dezodor használatát.

Bőrbarát vitaminok: E és B5.  Tejsav tartalma segíti a hidratálást. 0 % mesterséges színezék. 0 % ásványi olaj. 0 % szilikon. 0 % parabén.

6vilag

2019. február 28.

Évekig használtam az eredeti fújós kék - fehér csíkos változatát. Ezután meg nagyon sokáig kerestem még miután kivonták a forgalomból (hasztalan). Még a Gyártónak is írtam, sajnos a válasz az volt, hogy megszüntették a gyártását. Miért pont mindig azt kell kivonni a forgalomból, amit imádok? Nyilván (erre) sincs válasz. Annyira szerettem annak az illatát, egész nap lehetett érezni és semmihez sem hasonlítható. Siratni fogom, míg élek. Ha csak egy illatot választhatnék, ami elkísér mindörökké, biztos a régi deo lenne.
Az sem tartalmazott alumíniumot, és a csodálatos illata egész nap tartott, amihez foghatót még 100 kipróbálása után sem ismerek.
Egyszer csak megjelent ez a termék a polcokon, de az illata a fújósnak a nyomába sem érhet. Ez először kicsit alkoholos illatú, az meg finom kék tisztaságillat volt. Talán innen a kék színű parfümimádatom is? Nem tudom, de imádtam a tejes, púderes és a végtelen, ultra tartós tisztaság illatát. Mindenben azt keresem és a kedvenc parfümöm is egy kék illat lett, sok éve már velem van, ami nagyon hajaz még a régi deó-ra.
A sokszor öt csillag a réginek szól...hátha feltámasztják nekem egyszer újra.
Nos, megvettem ezt, egyből kettőt is. Adtam egy esélyt, hátha... az a régi illat...az a régi szép múlt.... Nagyon-nagyon halvány nyomokban felfedhető de csak alig...Amúgy az illattól elvonatkoztatva, nem rossz ez, nem csíp, nem mar és büdös sem leszek, bár golyós deót csak hűvösebb időben használok.
Ruhán semmilyen foltot nem hagy a "clear" mivoltának köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 28.

A sokszor öt csillag a réginek szól...hátha feltámasztják nekem egyszer újra.
Ruhán semmilyen foltot nem hagy a "clear" mivoltának köszönhetően.

Barbaraloren

2018. december 9.

Nagyon szeretem ez az egy deo ami hatásosnak bizonyul!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Nagyon szeretem ez az egy deo ami hatásosnak bizonyul!

laural

2017. január 26.

Én is a régi Lanosan illatot kerestem, így találtam rá erre a dezodorra. Sajnos nekem ez kevés, még a hűvösebb hónapokban is. Nagyon folyik, de nem emiatt pontozom le, hanem azért, mert nálam gyakorlatilag teljesen hatástalan volt, sőt, még mintha rontott is volna a helyzeten...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

leonora3

2016. október 18.

Ősszel-télen-tavasszal megfelelő védelmet nyújt a testszag ellen, nyáron viszont nekem kevés volt. Borotválás után sem csípte a hónaljam, ami azért elég kevés deoról mondható el. Hátránya, hogy (a golyós kiszerelése ellenére) kegyetlenül folyik, bár még így sem hagyott foltot a ruhámon. Illata kellemes. Lassan fogy, így tényleg ár-érték barát, bár szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.