Lanosan Med

Ár:   655 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diana, Módosítva: 2017. február 28.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Klinikailag igazoltan gyógyászati bőrápoló tusfürdő, mely finoman ápolja a száraz és érzékeny bőrt. Ásványianyag tartalma segít megőrizni a bőr ideális nedvességtartalmát és védi azt. PH semleges, színezőanyag- és szilikonmentes.

pannababo

2017. május 12.

Nagyon megszerettük, a férjemnek veszem, mert érzékeny a bőre, meg az enyém is, de én mást használok (babáknak való termékeket),látványosan kevesebbet kell enni a bőrét , ha ezt használja , kicsit drága, de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

juditkaa70

2017. február 19.

Tegnap Müller szombaton vásároltam.. A finom tisztasságillata nagyon megfogott. Kipróbáltam,nem túl habzó,de nem is ezen alapszik,hanem inkább az érzékeny bőrre leginkább ajánlott,és nagyon bevált! Árérték arányban is szerintem klafka! Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 19.

Heli78

2015. június 28.

Magamnak vásároltam gondoltam a száraz bőrömnek közbe jó lesz ha unom a gyógyszertári tusikat. Sokáig sosem tudom élvezni mert a férjem mindig elhasználja akinek amúgy zsíros a bőre de ez a tusfürdő valahogy mégis a kedvence lett. Nagyon jó termék :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Agipen

2015. május 21.

Nagyon jó tusfürdő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 21.

Nagyon jó tusfürdő.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Nagyon kellemes illata van, de nem csak ezért választom. Kíméletes a bőrömhöz, és eléggé sikerült visszaszorítani a patikat a dekoltázsomon, amióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

mstindigo

2014. július 19.

Kifejezetten jó tusfürdőnek tartom árérték arányban, nem a megszokott habzóanyagokkal, próbálták kicsit kíméletesebbé tenni. Szerintem ez sikerült is, mert a "sima" drogériás tusfürdőktől tele leszek viszkető, piros foltokkal, ezért (denat. alkohol mentes) natúr tusfürdőket szoktam venni. Ez ugyan nem natúr, de nagyon bevált, nem szárítja ki az érzékeny bőrömet. Az illata pedig olyan régi klasszikus tisztaság-illat, kislányokoromban a nagymamámnál volt mindig ilyen illatú szappan, tusfürdő, szép emlék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

diana

2013. október 22.

Régi-új kedvenc tusfürdőm. Pár évre eltűnt a polcokról, mostanában újra kapható. Nagyon szuper illata van (nem túl erős, inkább amolyan tisztaságillat). Száraz bőrre kíváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid