Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: tani, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevői: frézia, barack, jázmin, rózsa, mósusz, cédrus, keserűnarancs, magnólia, pézsma, ámbra

angelina69

2019. március 16.

Próbáltam már néhány Lanvin illatot. Volt, amelyik bejött, és olyan is, amelyik nem. Egy dolgot mindenképpen a márka javára írhatok. Az illataik viselhetők, még ha nem is beszélünk nagyon különleges alkotásokról. Ízlésesek, visszafogottak és van valamiféle pozitív kisugárzásuk. Ez az illat sem egy nagy szám, ha úgy nézem, de mégis szerethető. Ebben a tavaszodó, napsütéses időben, de még nyáron, a fülledt melegben is megadná azt az üdeséget és ápoltságot, amit én egy parfümtől elvárok. Az illat maga könnyed, enyhén virágos, gyümölcsösen édeskés, csöppet citrusos. Van egyfajta fiatalos bája, de én inkább kortalannak mondanám. És már majdnem tíz éves...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

Lilu003

2019. február 14.

Romantikus, barátságos kis illat. Lanvin parfümöket nem tartom túl egyedinek, de nem is kell minden illatnak hangsúlyosnak lennie. Tavasszal kellemes, visszafogott parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Vendy254

2018. november 22.

Kellemes illat nem túl erős. Tavaszra-nyárra teljesen ideális a nem túl édes illata miatt. Szeretem, tartóssága elég jó 3-4 órát kibír anélkül hogy újra kéne fújni. Nálam ez mindig újra vevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Csilluci

2018. szeptember 15.

Egy igazán eredeti, jellegzetes illat! Ahányszor viselem, mindig megjegyzik, hogy milyen kellemes illatfelhőbe vagyok burkolózva. Tartóssága is oké. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Mildi

2018. június 4.

A lenti véleményt 2016. nyarán írtam. Azóta még félig van az üveg, és tökéletes a minősége. Sőt! Szombaton volt az esküvőnk :-) amin a Marry Me-t viseltem. Tehát nem csak a bőrön tartós, de az üvegben is. Továbbra is csillagos 5-ös, életem parfümje.
- - - - - - - - - -
A pasimtól kaptam ajándékba, de sajna nem értette szó szerint :-) Imádom ezt az illatot. Kifinomult, és kicsit pimasz. Plusz nagyon egyedi, egyáltalán nem téveszthető össze másik illattal. Tisztára mint én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

- - - - - - - - - -

Evko

2018. május 5.

Egyszerűen tökéletes nyári illat!Régóta keresem kedvenc virágom-frézia-illatú parfümöt,nem is értem miért nem gondoltam a Marry Me-re hiszen már használtam.Most pár év után újra vásároltam ajándékba,és rájöttem hogy saját részre is beszerzem újra.Nekem abszolút frézia illat,talán egy picit a jázmint is érzem.Való igaz,nem egy tucatillat,én már besokalltam ettől a "mindenkiarmanisiéslancomelavieestbelle" illatban úszik jelenségtől,a Marry Me biztos nem jön szembe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

bearsorry

2018. január 2.

Egy drogériában próbáltam ki, de csak pár óra múlva szerelmesedtem bele. Nem sajnálom kiadni rá a pénzt, immár ötödjére sem. Ez az illat abszolút én :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

panelli

2017. augusztus 23.

Az van, hogy soha többé nem veszek csak összetevők és egyetlen illatolàs alapjàn parfümöt. Magamra fújva konkrétan rosszul lettem. Van benne valami nagyon fojtogató, ami szó szerint megszédíti az embert, de sajnos egyàltalàn nem jó értelemben. Sajnàlom, de nem és nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 23.

zsofiacskm

2017. április 24.

Nagyon szerettem, közepesen tartós illat és bár sokan kérdezték, mi van rajtam, annyira sosem éreztem signature scent-nek.
Az egész biztos, hogy nem találkoztam még vele máson...Szóval lehet, hogy még egyszer hazajön majd velem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Vaslady

2017. április 22.

Ezt az illatot,amikor ma kipróbáltam,rögtön eszembe jutott valaki.
Egy barátni pár,hölgy tagja viselte,sokszor éreztem rajta,és valószinű,hogy a signature illata lehet,mert télen is meg nyáron is,mindig.
Érdekes,hogy már jó pár éve ápoljuk ezt a barátságot,igaz mostanában már rég találkoztunk,de még sosem beszélgettünk parfümökről.
Ennek oka valószinűleg az,hogy a párja,nem használ semmit,még hónaljdezodort sem,a lány meg sokáig Celebre függő volt,igy ezen téma nem is jött elő.
Magamon nem érzem tartósnak,viszont rajta tartós is volt, meg finom is,most nem tudom azért,mert tartós az illat,vagy egyszerűen csak sokat fújt.
Ő egy kék szemű,piszkos szőke hajú csaj,aki örülten rajong a fitnesért,na meg Rubint Rékáért is.
Kedvelem meg minden,de igazság szerint,nem túl sok az érdeklődési körünk,most azon gondolkozom,mig a fiuk söröztek,mi miről is szoktunk beszélgetni...
Neki a személyéhez ez az illat tökéletesen passzolt.
Amugy meg,el tudom képzelni,hogy nyáron sokan szeretik,lehet,hogy a sportos csajok is fújják.
Nekem nem lett egy nagy Ő,meg nem is fogom megvenni.
Nem szeretem,ha a környezetemben valaki ugyanazt az illatot használja,kivétel,ha bolondulok az illatért.
Mert akkor minden áron kell :-D.
Igy kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Ezt az illatot,amikor ma kipróbáltam,rögtön eszembe jutott valaki.
Neki a személyéhez ez az illat tökéletesen passzolt.
Nekem nem lett egy nagy Ő,meg nem is fogom megvenni.
Mert akkor minden áron kell :-D.
Igy kap 4 csillagot.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol