Lanvin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria13, az összetevőket feltöltötte: tani, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés: 2010

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevői: frézia, barack, jázmin, rózsa, mósusz, cédrus, keserűnarancs, magnólia, pézsma, ámbra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ElenorSmith

2021. augusztus 30.

Minek nevezzelek?...valahogy így indulnak a gondolataim. Általában bejönnek a Lanvin illatok, de ez a kreálmányuk valamiért mégse nyerte el a tetszésem. Valószínűleg azért mert nagyon távol áll tőlem az a fajta illatvilág, amit a Marry me képvisel. Én egy virágos-gyümölcsös illatot vártam volna, hát ehelyett rajtam csak szimplán virágos, esetleg néha felsejlik a keserű narancs, de ennyi. Maga az illat jól megkomponált,tartós, sillagea talán olyan gyenge közepes. Aki egy zöld, friss, virágos illatot keres, annak biztosan tetszeni fog, de aki a gyümölcsöt is meg szeretné benne találni, azt inkább lebeszélném róla. A csomagolás szép, az üveg dizájnja tündéri. Mindenképpen a parfümkollekcióm egyik éke, csak ne kelljen magamra fújni :D Melegebb időben egyébként nem is olyan rossz, akkor van, hogy kedvet kapok hozzá, de a fáradt ősz és a hideg tél nem kedvez ennek a parfümnek. Ha a minőségét nézem, akkor megérdemli az 5 csillagot, hiszen a maga nemében nem teljesít rosszul. Egy levakarhatatlan virág csokrot kapunk a harmatos rétről. Viszont, ha az én ízlésemet nézem, akkor sajnos maximum 2 csillag, esetleg a legjobb indulattal 3. Sajnos nekem összességében nem jött be. Sajnálom, pedig én tényleg nagyon akartam szeretni, de nem passzol hozzám, nekem sajnos túl száraz, túl zöld, túl harsogós. Viszont az tagadhatatlan, hogy hozza a francia parfümökre jellemző minőséget, ráadásul igen kedvező áron. Nem fogom lepontozni, mert nem gondolom, hogy csak azért, mert nem én vagyok a célközönsége, el kéne feledkeznem a minőségéről. Egyszerű, virágos tisztaságillat. Tőlem 5 csillagot kap végül, mert a maga nemében nem egy rossz alkotás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

mafalda

2021. augusztus 20.

Virágos gyümölcsös mégis úgy él emlékeimben hogy nem jött be, sokáig úgy voltam vele hogy letesztelem újra, de évek teltek el...már tesztert se látok kirakva..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

vanillacaramella.sweet

2021. március 10.

Régebben teszteltem, az üvege egyszerűsége, bájossága fogott meg. Rajtam semmi gyümölcs nem volt, csak virágos és a magnólia-mósusz-cédrus-keserűnarancs együttese vmi fura katyvaszt, porosságot, keserkésséget, földességet (mohás ?) ad neki. Nem erős illat és inkább könnyed virágos, de nem tetszett. Furcsa, mert a legtöbb összetvője általam kedvelt jegyek. A "Merry me!" hangulattól számomra nagyon messze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

csicsy22

2021. február 2.

huhh, nagyon nem!
aktuális kedvencem egy Lanvin illat, ezért kezdtem kísérletezni a márka többi illatával is. Szerencsére csak egy 5 ml-s mintát rendeltem ebből az illat(?)ból, de egyszerűen újra és újra kell szaglászom, mert nem hiszem el, hogy valóban ennyire rossz :)
Pedig de! Én a rózsát és valami dohos, savanyú "vénasszonyos" szag keverékét érzem erősen.
Borzalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

huhh, nagyon nem!
Borzalom

Erikaaida

2020. február 6.

Ezt most hirtelen felindulásból írom...Óriási csalódás. Hogy mi jut róla eszembe? Barack és temetőben rothadó virágok keveréke....borzalmas. Nagyon nem. Hogy kaphatta ezt a nevet?! Csak a csomagolást tudom értékelni, az szép, és ízléses.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

bodi.kriszti92

2020. január 7.

10 ml-t fújkáltam el, i m á d t a m :D Annyira vidám és napsütééééses illata van komolyan :) Sajnos azóta már elfogyott, de nagyon szimatolgatom a megmaradt fújós üvegét, be.kell.szerezzem. Nincs mese, imádom!!!

Khm khm valaki esetleg megválna üvegestől, vagy fújóst adna-e ki? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Khm khm valaki esetleg megválna üvegestől, vagy fújóst adna-e ki? :)

Vaslady

2019. december 12.

Ezt az illatot,amikor ma kipróbáltam,rögtön eszembe jutott valaki.
Egy barátni pár,hölgy tagja viselte,sokszor éreztem rajta,és valószinű,hogy a signature illata lehet,mert télen is meg nyáron is,mindig.
Érdekes,hogy már jó pár éve ápoljuk ezt a barátságot,igaz mostanában már rég találkoztunk,de még sosem beszélgettünk parfümökről.
Ennek oka valószinűleg az,hogy a párja,nem használ semmit,még hónaljdezodort sem,a lány meg sokáig Avon-Celebre függő volt,igy ezen téma nem is jött elő.
Magamon nem érzem tartósnak,viszont rajta tartós is volt, meg finom is,most nem tudom azért,mert tartós az illat,vagy egyszerűen csak sokat fújt.
Ő egy kék szemű,piszkos szőke hajú csaj,aki örülten rajong a fitnesért,na meg Rubint Rékáért is.
Neki a személyéhez ez az illat tökéletesen passzolt.
Amugy meg,el tudom képzelni,hogy nyáron sokan szeretik,lehet,hogy a sportos csajok is fújják.
Nekem nem lett egy nagy Ő,meg nem is fogom megvenni.
Nem szeretem,ha a környezetemben valaki ugyanazt az illatot használja,kivétel,ha bolondulok az illatért.
Mert akkor minden áron kell :-D.
Igy kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Ezt az illatot,amikor ma kipróbáltam,rögtön eszembe jutott valaki.
Neki a személyéhez ez az illat tökéletesen passzolt.
Nekem nem lett egy nagy Ő,meg nem is fogom megvenni.
Mert akkor minden áron kell :-D.
Igy kap 4 csillagot.

angelina69

2019. március 16.

Próbáltam már néhány Lanvin illatot. Volt, amelyik bejött, és olyan is, amelyik nem. Egy dolgot mindenképpen a márka javára írhatok. Az illataik viselhetők, még ha nem is beszélünk nagyon különleges alkotásokról. Ízlésesek, visszafogottak és van valamiféle pozitív kisugárzásuk. Ez az illat sem egy nagy szám, ha úgy nézem, de mégis szerethető. Ebben a tavaszodó, napsütéses időben, de még nyáron, a fülledt melegben is megadná azt az üdeséget és ápoltságot, amit én egy parfümtől elvárok. Az illat maga könnyed, enyhén virágos, gyümölcsösen édeskés, csöppet citrusos. Van egyfajta fiatalos bája, de én inkább kortalannak mondanám. És már majdnem tíz éves...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

Vendy254

2018. november 22.

Kellemes illat nem túl erős. Tavaszra-nyárra teljesen ideális a nem túl édes illata miatt. Szeretem, tartóssága elég jó 3-4 órát kibír anélkül hogy újra kéne fújni. Nálam ez mindig újra vevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Csilluci

2018. szeptember 15.

Egy igazán eredeti, jellegzetes illat! Ahányszor viselem, mindig megjegyzik, hogy milyen kellemes illatfelhőbe vagyok burkolózva. Tartóssága is oké. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.