Lattafa

Ár:   €25   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2019. november 6.

Ár:   €25

Állapot: 60 ml/ kép, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel preferált

Bodoandi

2020. október 17.

A gyógyszertárszag érződik, de hamar elillan. Tartós, Baccarat hasonmás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 17.

A gyógyszertárszag érződik, de hamar elillan. Tartós, Baccarat hasonmás

Cintia04

2020. augusztus 15.

Egy nagyon kedves hölgytől sikerült üvegesen beszereznem egyet látatlanban! Először míg nem próbáltam nem sok reményt fűztem hozzá de gondoltam olyan rossz mégse lehet ha a Baccarat-hoz hasonlítják többen is! Amilyen szkeptikus voltam olyan kellemeset csalódtam! Természetesen érzem a különbséget a Baccarat és közte de tény nagyon hasonlítanak egymásra mint két testvér de azért némi különbség is felfedezhető! Végül is ő nem Baccarat és nem is úgy minősítem! Önmagában ez egy nagyon elegáns, nőies, édes, krémes, fűszeres illat! Akik szeretik az édes illatokat és vágynak valami különleges akár alkalmi illatra ez bizony hozza azt a minőséget! Rajtam meglepően brutál tartós is no nem orrba vágóan de egész nap körbe ölel ez a finom krémes, fűszeres kis édesség! Hajamban, ruhákban mosásig érezni! Nekem nagyon bejön el is tettem alkalmi illatnak! Nagyon nagyon bejövős❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

varnaim

Korcsoport: >54
2020. február 28.

Annyira szerettem volna viselni, de rajtam nem működik... . Pedig olyan sokan kedvelik ezt az illatot, ugyhogy en elhiszem, hogy máson szép lehet... Rajtam kórházszagot vagy gyogyszerszagot hoz elo es nem tagit, nem valtozik at semmi mássá... Igy le kell mondjak rola, ezt a parfümöt nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 28.

ZaFi

2020. január 17.

Egyik kezemen MFK Baccarat Rouge, másikon Lattafa Ana Abiyedh Rouge = ikrek az biztos :)
Arábiában jó kis nichet alkottak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Arábiában jó kis nichet alkottak.

Torpece

2019. november 7.

Isteni finom MFK Baccarat Rouge hasonmás csodás üvegben! Tatóssága azért rajtam hagy némi kivetnivaló, de ennek ellenére imádom! Egyetlen hátránya a majdnem lehetetlen beszerezhetősége. Lelőhelye külföldi webáruház és ebay sajnos. Viszont árában még így is kedvezőbb mint a másik hasonmás az Ajmal Aristocrat, a Baccarat árához viszonyítva pedig még mindig filléres kategória a maga tizenezres árával..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 7.