Lattafa

Ár:   €25   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2019. november 6.

Ár:   €25

Fejjegyek: sáfrány, keserű mandula

Szívjegyek: cédrus, jázmin

Alapjegyek: borostyán, pézsma, fák

Ár: 1000Ft/1800Ft 5/10ml Teljes üveg: 7800+posta , Eladó: Szil07
Állapot: új , Helyszín: Balatonfüred , fizetés: Banki átutalás vagy személyes átvétel
Lattafa Ana Abiyedh Rouge EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nikki8895

2021. október 2.

Ismerem az illat eredeti ikhletőjét. Nekem kicsit pasis az igazi. És azért valljuk be 80-90 ezret ki adni egy parfümert ha megtehetném se. És akkor itt ez a csoda . Érkezik egy nagyon szép dobozban és egy annál szebb üvegben kissé a szállitás miatt kifolyva de sebaj nagy az öröm mert annyira vártam . Kiváncsi voltam nagyon működik e rajtam . Ő a 3. Arab parfümöm amik vannak azzal eggyé válok nagyon szuper mind a kettő az egyik sportos a másik csajos de kellett egy Dög .
Önmagában az illat méreg drága nagytesoja nagyon dög a férfias vonalak ellenére is . Viszont ez azért picit lágyabb verzió sokkal több gyümölccsel és több édessel ami egyébként nem lett a hátránya . Sokkal több benne a Csajos vonal . Csuklomon nem működik nagyon füstös lesz és egyben ott meg is ijedtem . De aztán nyakon es karhajlatban valami igazi körbe ölelő egzotikus csoda . Van benne bőven minden amire számít az ember. Különlegesen puha es olykor elő elő jön a buja dög . Szépen cseng le es hosszan . Nálam nincs gyógyszerár illat sem furcsa illatú elmúlás . Nalam isment egy Arab csoda lesz a polcon igazán pici pénzért . Azért ha sokmindent nem is tudnak az arabok a parfüm gyártás a vérükben van és hàt kövezzék meg őket hogy másolnak én inkább díjakat osztogatnek nekik mert minden utánzatban van valami Több !! Valami jobb , valami ami talán meg az eredeti illatokbol is hiányzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

cattitude

2021. szeptember 8.

nem ismerem túl jól a Baccarat-t, úgyhogy nem akarom ahhoz hasonlítani. felfújáskor az Ana Abiyedh Rouge eléggé gyógyszeres, én imádom a patikaillatot, úgyhogy engem nem zavar ez a fémes-vegyszeres illat, sőt. utána édes-fűszeres illattá változik de, nem tudnám lebontani alkotóelemekre, miből áll ez az illat, a sáfrányt ki tudom haloványan venni, de egyébként mást nehezen tudok benne azonosítani. a Cloud megvolt nekem üvegében, arra a dns-ében hasonlít inkább, ez fajsúlyosabb, balzsamosabb, fűszeresebb, a Cloud inkább vattacukros, epres, könnyedebb illat rajtam.
szillázs/projekció szerintem erős, tartóssága is megfelelő, ezért az árért szerintem kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

fanniG.

2021. szeptember 6.

Ma érkezett emagról. Kész csoda, hogy néha még lehet kapni, mert akkora őrület lett körülötte, hogy azt hittem, egy életre kifogyott a készlet. DE NEM! :D

Kinyitottam a dobozt és ami elsőre meglepett, az a nagy parfümdoboz. Sokkal kisebbre számítottam. Nem negatívum, csak egy kis plusz érdekesség. Szép súlyos üvege van, szerintem tök jó. :)

Magamra fújtam és vártam a csodát. Szagoltam már baccaratot, Ariana cloudot, meg mindent is, ami hasonlít a baccaratra, de a lattafánál, most ez volt az első szaglás. Hú mondom banyek, ez tényleg olyan. Viszont nekem csak akkor olyan, amikor meglegyintem a karom és megcsap az illat. Vagy az utcán elkap egy kis szellő és akkor csap meg az illat. Ha jó mélyet szagolok bele, akkor nekem mentolos, vagy gyógyszertári, ahogy a többiek is írják. Mi a tanulság? Nem kell belenyomni az arcunkat a csuklónkba és lehet élvezni a finom illatot. Egyébként tényleg brutál, milyen jó dupe lett. :) 3000-ért megérte kipróbálni, el is fogom fújkálni. A -1 csillag a gyógyszertári illatnak szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

dorottya96

2021. augusztus 29.

Velem nagyon jól működik-kissé gyógyszertári, de közben igazi afrodiziákum. Kellemesen körülleng, körülölel-ott van, de nem harsány-mégis érdekes és kacér. Rajtam selymes, lágy és meglepő mód irodabarát. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Erika80

2021. augusztus 27.

Édeskés és nagyon érdekes illatú parfüm. Különösebben nem érzem ki belőle a jegyeket, úgy en bloc egy édeskés, krémes és enyhén fűszeres illat. Szerintem elég visszafogott, kis szillázsú, de tartós parfüm. Nem durva és orrbavágós, bárhová viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

beautifullife

2021. augusztus 27.

Ajjaj, bajban vagyok. Nagyon meglep a bőrömmel való együttműködése, mert rajtam egy borzasztó erős, édes gyümölcsillat lesz, icipici fűszerrel. Semmi különlegeset nem produkál rajtam, sajnos olyan illata lesz, mint egykoron a Mexx vagy Naomi Campbell parfümök. Ráadásul elég lineáris is, úgyhogy az elejétől a végéig ugyanazt hozza. Próbálkozom még vele, hátha a hűvösebb napok jót tesznek neki, de ha ilyen marad, tovább kell adnom, mert a jelenlegi mutatványa nagyon nem tetszik. Ja, de legalább nagyon tartós, 6 órát alsó hangon kibír, utána már inkább bőrközelibb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

anita763

2021. augusztus 20.

Valóban nagyon hasonlít a MFK Baccarat parfümhöz, csak a nyitánya kissé gyümisebb, miközben az eredeti inkább cukrosan édes, de attól függetlenül a levegőben tagadhatatlanul BR540 illata van. Az én bőrömön hosszú élettartamú, jócskán 7+ óra hossza, és szerencsére a szilázs is erős. Véleményem szerint ő egy önálló illat inkább, amely eszméletlenül lenyűgöző és kétségtelenül BR540 illatú klón. :) ***** És ne nevessetek ki, de van benne és az Ari Cloud-ja között is hasonlóság. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

x

2021. augusztus 5.

Nagyon eltalált dupe, nekem parányi különbség a pár percig érezhető édes körte. Abban is hasonló az eredetijéhez, hogy nem érzem folyamatosan, nem tudom megfogni, jelen van, de nagyon keresgélnem kell, aztán alig érzem, aztán később, amikor azt hinném, hogy már nyoma sincs, ismét megcsap. Vettem utánpótlást is belőle, bár nekem nem a kedvencem ez a fajta illatcsalád, annyira népszerű, és a páromnak is annyira tetszik, hogy betáraztam belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Fanika

2021. február 13.

Az egyik legjobb Baccarat hasonmás, ezt most már én is tanúsíthatom. Kifújás után nem nagyon veszek észre különbséget, nekem még tartósságban is nagyon ott van! Azt hiszem, rástartolok egy teljes üvegre... (Már ha találok valahol...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 13.

Doll66

2021. január 12.

Imádom a Baccarat-t, első szippantásra hozza is a fincsi, édes, jódos illatot, de rajtam sajnos a sillage-a, a tartóssága is nagyon halovány.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 12.