Lattafa

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboibolya, Módosítva: 2021. október 19.

Fejjegyek: lime, pacsuli

Szívjegyek: szantálfa, vanília

Alapjegyek: ámbra, pézsma

Ár: 1100/2000 ft , Eladó: xszemyx
Állapot: Decant, kimért, frissen fújt 5/10 ml, Helyszín: Orosháza, fizetés: ajánlott postán kívül bármivel (sima elsőbbséggel is)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Shenzi

2024. február 27.

Potom pénzért jutottam hozzá, az ára pedig egyáltalán nem tükrözi az illat minőségét. Igazi fincsi, krémes, édes, gyümölcsös illat, talán az aranyló sárgabarack lekvárra emlékeztet a legjobban. Testes, ezért egy fújás bőven elég, és az is rendkívül erős és tartós, de ebben a mennyiségben nem fejfájós. Az üvege valami káprázatos, talán a legszebb, amit valaha láttam.

Update:
Felpontoztam 5-re, mert egyszerűen attól nem érdemel kevesebbet. Isteni ez az illat, mindig boldog vagyok, amikor ezt fújom magamra, és elég gyakran is nyúlok érte. Mindenki szereti, mindenki megdicséri rajtam, ha valaki bejön az irodába, beleszimatol a levegőbe, és mondja, hogy de jó illat van. Ha elmegyek a folyosón, tudják, hogy arra jártam, és szippantgatják a levegőt. Mindenki orrába belemászik, de olyan kis huncut módon, nem tolakodóan. Ezt szeretem benne igazán.

Up2
Tényleg egy az egyben Good Girl

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 27.

Update:

Up2
Tényleg egy az egyben Good Girl

Cress

2023. december 31.

Update: végülis nem rossz. Bár nem túl különleges, de legalább szuper tartós. Meglepően sokat használtam mióta megvan.

Nincs szívem négy csillag alá tenni az értékelésem, mert brutál tartós, összetett, fűszeres illat, máson lehet tetszene is, viszont nekem ez brutál sok, nehéz, túlzó és feltűnő. Pedig több arab illatot használok és szeretek, de ez nem valószínű, hogy a kedvencek közé kerül majd. Azért még próbálkozom a jövőbn, és ha változik esetleg a véleményem jövök és update-elek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 31.

brigihm

2023. december 8.

Kíváncsiságból rendeltem meg, összetevők alapján. Imádom az ámbra- pézsma- tonkabab- vanília kombót parfümökben. Első fújásra picit cukros édes tömény volt, de emlékeztetett valamire. Száradás után rájöttem 1/1 Carolina Herrera Good Girl, amit szintén sok sok éve használok. Utána néztem, az összetevők 99%-ban egyeznek. Összességében brutál jó alternatíva, az ára bomba. Tartóssága 8/10..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 8.

Anasztazia12

2023. szeptember 18.

Még tesztelgetem , de eddig le vagyok nyűgözve , egyszerűen imádom a Lattafa parfümöket. Brutálisan tartós néha néha már sok is, nekem édes, kicsit kókuszos. Leszáradásnál kicsit olyan mint Casamorati - Italica , mézes tejet érzek rajta…nem kérdés , 5 csillagot megérdemli

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 18.

Sissim

2021. november 27.

Krémes sárgabarack illat, meleg, de van némi friss (samponos) beütése a háttérben. Ez a legtermészetesebb és kellemesebb sárgabarack parfüm amivel életemben találkoztam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 27.

szaboibolya

2021. szeptember 15.

Öt csillag, mert egyelőre nem fáj tőle a fejem, nehéz, sűrű, édes illat, nem szúrós, olyan, mint egy nagy meleg bunda. 3 e Ft-ért vettem az emagon több társával együtt, inkább téli időszakra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol, Isoeugenol, Citral, Citronellol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.