Laura Conti

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KisHeni, Módosítva: 2019. október 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Vazelin tartalmú ajakbalzsam az egészséges ajkakért. Használata puhítja és nyugtatja a kiszáradt ajkakat. Kakaóvajjal és carnauba wax-szal dúsított formulája enyhíti a kicserepesedett ajkak okozta kellemetlenséget. Megvédi az ajkait a szél és hideg okozta kiszáradástól.

KrdsDina66628

2020. február 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve !
Valóban amit ígér, betartja . Nem vagyok oda a csokoládés ízért és illatért sem , azonban az illata nem túl csokis, íze pedig nincsen. Akciósan jutottam hozzá a dm-ben 300 vagy 400 forint lehetett , és ez volt az utolsó darab. Nem bántam meg , azóta se látok a polcokon.szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve !

Dormir

2019. november 4.

Én lecsaptam erre és a vaníliásra is és valóban nem látni őket azóta, pedig finomak. Sima illatosított vazelin ez, de annak remek illúziót teremt. Nekem kell a csokis jelmez. Egyszerűen jó. Még nem volt tropa a szám, de télen majd ez is kiderül, hogy bírja e a nehezített terepet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

szandus95

2019. november 4.

Pár hónapja találtam a DM-ben,
(kerestem később megint mert a vaníliás változatból is szerettem volna, de azóta sem futottam össze vele) mivel imádom a csokis dolgokat, gondoltam kipróbálom. Nekem nagyon tetszik. Kellemes puha lesz tőle a szám, és az illata is finom csokis. :) Jó sokáig kitart mivel nagyon kevés is elég belőle (nagy mennyiségben zsíros hatást kelt) de ha elfogy biztosan újra beszerzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Pár hónapja találtam a DM-ben,

Antioxidánsok: BHT