Laura Mercier

Ár:   €30   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,64 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asdf27, Módosítva: 2016. november 21.

Ár:   €30
Kiszerelés:   1,64 g

Könnyen kezelhető, krémes formula, mely végtelen lehetőséget biztosít a hibátlan füstös szemekhez. Hosszan tart, nem kenődik és nem gyűrődik.

22 árnyalatban kapható

Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: HSzofi
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Tata, fizetés: Postán vagy Foxposton keresztül, Fizetés előre utalással vagy utánvéttel, Tata környékén személyes átvétel is lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

maow

2020. március 29.

A 2019-es karácsonyi miniszett a Rosegold, Burnished Bronze, Copper és Cocoa árnyalatokat tartalmazta, ami mind olyan szín, amit ki is használnék, így lecsaptam rá. A kedvencem a sötét csokibarna Cocoa lett, amivel szuper egyszerűen és gyorsan lehet füstös sminket készíteni, de a vörösbarnás Burnished Bronze árnyalatot is megkedveltem. A Copper eszméletlen intenzitású rezesarany, a Rosegold viszont elég visszafogottan mutat a szememen, szinte csak a csillogása látszik. Talán a Cocoa a legmattabb, a többiben szofisztikált csillámok vannak.
Kezdeném azzal, hogy zsíros szemhéjam van, amin a Mac Paint Potja vagy a Maybelline Color Tatoo-ja is összegyűlik néhány óra alatt a mélyítővonalban (bár a Mac tovább tartja magát), primer nélkül nem csinálok szemsminket, mert esélye sincs túlélni néhány óránál hosszabban. Kíváncsian vettem meg ezeket a stickeket, hogy vajon ezek meddig bírják. Jelentem, ezek sem bírnak ki egy sima irodai munkanapot, de a körülményekhez képest egész tartósak. Nagyon tetszik a stickes kiszerelés, mert így precízen applikálhatom fel, illetve az is, hogy nagyon könnyű elsatírozni, viszont ha "megköt", akkor nem mozdul egészen addig, amíg a szemhéjam zsírossága fel nem oldja. Ha teszek rá egy kis szemhéjpúdert, akkor már egész korrekten kibír egy munkanapot.
Összességében jó termék, szeretem használni őket, de mivel sajnos ez sem tartós rajtam, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

hopihe11

2019. június 9.

A nyári limitált széria kékes-szürkés árnyalatát használom és nagyon szeretem. Puha, tartós és gyönyörű a színe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

InsideBeauty

2019. május 1.

1 hete használom és teljesen azt kaptam tőle, amit a leírások alapján vártam. Krémes, tartós, nem gyűrődik. Szépen lehet rajta szemceruzával dolgozni, szeretem az elsatírozott kontúrt a szempilláim felett és ehhez tökéletes alapot nyújt. Nincs hófehér bőröm, inkább a fair és a medium között vagyok napozás nélkül. Az Au Naturel árnyalat kb. 1 árnyalattal sötétebb a bőrömnél, ezért nagyon szép natúr smink készíthető vele. Biztos újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

asdf27

2016. november 13.

Sarah Jessica Parker ajánlása alapján vettem meg.Nekem a Rose Gold árnyalat van meg. Ha van rá lehetőség tényleg érdemes kipróbálni őket, mert némelyik tényleg elég sok csillámot tartalmaz (Pl Sugar Frost).
Én nagyon elégedett vagyok vele, mert ahhoz képest, hogy egy átlagos szemhéjpúder kb 30 perc után semmivé válik az olajos szemhéjamon ez tényleg egész nap tart,a gyengülés jeleit kb 8-9 óra után mutatja. Felkeni az ember lánya, és ott is marad, ahol van. Nagyon király. Soha többé szemhéjpúder. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate