Best of Beauty 2019

Lavera

Ár:   775 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Bio jojobával és bio sheavajjal. Megfelelő védelmet ad az ajaknak, védi azt a kiszáradástól.

manobeka

2019. március 26.

Nekem 100 %. Jól odaragad a szájhoz és ez a töménység kell. A Carmexet váltottam re erre, meg az EOS-t.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 26.

eni25

2019. január 16.

Nagyon szeretem. Tökéletesen ápol, jók az összetevői, rendkívül olcsó volt (600 ft) és rúzsra is szépen felkenhető. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

yxcvbn

2018. december 30.

Ahogy felkentem elkezdett alatta húzódni és égni a bőröm, valamelyik összetevőjére allergiás lehetek. Már ezt is tudom. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

GalambSz

2017. április 28.

Annyira természetes alapanyagokból van, hogy legszívesebben megenném. :) Ami az előnye az a hátrány is, mert folyamatosan nyalogatom a számat, valami nagyon édes benne, és ez nagyon zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

redrick

2016. november 26.

A legjobb, amit eddig próbáltam! A kedvenc Lavera-natúrillat, színtelen, véd a kiszáradástól - az Egyesült Királyságban használtam, ott megdolgoztatták a tengerparti szelek rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

CBlue

2016. június 21.

Minosegi ajakapolo, illata enyhe. Szepen hidratal, jo erzes az ajkakra felkenve. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Panni21

2016. február 21.

Az egyik legjobb ajakápolóm eddig. Nagyon jól hidratál, illata szinte nincs is. Nem hagy zsíros érzetet, csak egy enyhe fényt. Szép összetevői vannak, és az ára is barátságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Sofia1

2016. január 10.

Nagyon rossz termék! Óriási csalódás volt, de egészségileg is megkárosított, mert cafatokban jött le a bőr a számról másnap két kenés után. Büdös, nem zsíroz rendesen, édeskés rossz íze van. Bioderma ajakápolóval jöttem rendbe 2-3 nap intenzív kezelés után! Ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

ccvc

2015. december 7.

ezt nagyon meg akartam venni, meg is vettem, aztán jól meg is bántam.
Amikor felkenem tök jó, legalábbis szárazságot tekintve, mert nem száraz, hiszen rákentem ezt a cuccot. Miután eltűnt/beszívódott/nem tudom mit csinált, azután 3x szárazabb a szám, és cafatokban jön le a bőr róla. Nem, nem allergia. Ez egyszerűen csak rossz. Bevonja a szájat valami réteggel amitől azt hiszed, hogy most nagyon hidratál, de semmit sem csinál, csak úgy ott van (ez kicsit idegesítő is, érzed, hogy van valami a szádon) aztán lejön/eltűnik és időelütésnek remek programot hagy maga után, szedegetheted a szádról a lelógó bőrdarabokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

ezt nagyon meg akartam venni, meg is vettem, aztán jól meg is bántam.

Mesekeksz

2015. augusztus 22.

Nagyon jó kis ajakápoló szép összetevőkkel. És meglepően olcsó is szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Nagyon jó kis ajakápoló szép összetevőkkel. És meglepően olcsó is szerintem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0