Lavera

Ár:   890 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csicseri, Módosítva: 2015. június 23.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A német NaTrue által ellenőrzött natúrkozmetikum. Rendszeres használat mellett célzott és hatékony fogkőeltávolítás. Segít megelőzni a fogszuvasodást. Echinacea: erősíti és védi a fogínyt. Propolis: védi a fogínyt és a szájüreget. Minőségi garancia: 100%-ban természetes növényi összetevőkkel, bio növényi kivonatokkal és bio olajokkal. 100%-ban mentes szilikontól, paraffintól, szintetikus tartósítószerektől és kőolaj származékoktól.

Cicus01

2017. május 21.

Elsősorban az összetevői miatt vettem, natúr, fluoridmentes fogkrémet kerestem. Ebből a szempontból jó és az ára is kedvező, egynek jó, de sajnos nem elég frissítő számomra, én szeretem, ha mentolosabb egy fogkrém...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

bareszko

2016. január 1.

Nagyon gyenge fogkrém. Nekünk nagyon nem jött be. Mikor kipróbáltam, az első gondolatom a következő volt: Se íze, se bűze. Ennyi pénzért nem ezt vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Leti01

2015. november 15.

Nélkülözhetetlen! Érzékeny ínyre szuper, állaga jó, megfelelően habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Nélkülözhetetlen! Érzékeny ínyre szuper, állaga jó, megfelelően habzik.

Fincsodrett

2015. október 31.

Meg vagyok vele elégedve, Elmex sensitivről váltottam erre, eddig nem érzek fognyaki érzékenységet. Enyhe ízű, megfelelő állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

Csicseri

2015. június 15.

Kellemes kámforos íz a fluormentes fogkrémekre jellemző sós ízzel. Megfelelő állagú, fluoros fogkrémhez hasonló habzás. Az érzékeny fogíny egyáltalán nem vérzik tőle. A csomagolás nekem személy szerint tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Hidratálók: Sorbitol, Xylitol, Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Propolis Cera

Sorbitol h 1 1