Lavera

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Bio kamillával és szodium fluoriddal

A lepedéket gyengéden, de hatékonyan távolítja el, segít megelőzni a fogszuvasodást. Érzékeny fogak, és a fogíny lehúzódása miatt érzékennyé vált fognyak esetén ajánlott. Szodium fluorid tartalom 1400ppmF.

A német NaTrue által ellenőrzött natúrkozmetikum. Vegán termék.

Marietta1977

2017. október 4.

Kipróbáltam és nekem nagyon bevált. Végre nem egy full mentolos fogkrém, ami hatásos és jól tisztítja a fogamat.
Kíméletes de hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

Kíméletes de hatékony.

Golyakalifa

2017. március 7.

Már lassan három éve használom, nekem bevált. Elsőre szokatlan volt, hogy nem habzik és nem "mar", nincs csípős tisztító hatása, de már megszoktam, és a régi fogkrémek tűnnek nagyon műnek. Az illata kellemes, nem zavaró. Jó lenne, ha kijönne egy bio fogfehérítős verzió is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

SimonEdina

2016. október 25.

Az egyik legjobb fogkrém, amit valaha próbáltam, 3 nap után a gyulladt fogínyemet szépen helyre hozta, valamint a félresikerült injekció helyét is jól kezelte, sokkal hamarabb elmúlt a dagadás. Szerintem is inkább krémes, mint habos; olyan jól eső, kellemes érzés vele fogat mosni. Engem nem zavar hogy nincsen nagy mentol íze, a tisztító hatása fontosabb. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

eniko04

2016. szeptember 5.

Szerintem van egy keserű utóíze, ami miatt nem szerettem meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Szerintem van egy keserű utóíze, ami miatt nem szerettem meg...

bomberoo

2016. szeptember 5.

Nem olyan rossz, de nekem hiányzik a mentolos íz :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Nem olyan rossz, de nekem hiányzik a mentolos íz :(

kovtunde80

2016. augusztus 24.

Nekem is Pixibox-os szerzemény. Tetszik, hogy natúr, jól tisztít. Az íze nekem nem jön be és nem érzem úgy, hogy friss lenne a leheletem tőle.... Ettől függetlenül jónak találom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Erina

2016. augusztus 19.

Nem habzik,nem érzem hogy rendesen tisztít,nagyon enyhe mentol íze van,nem tart sokáig. Egyszer próbáltam de nekem elég is volt :( fel is teszem, eladó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Zsuzsi216

2016. július 28.

A Pure by Pixibox-ban került hozzám ez a fogkrém. Szerencsére nem túl mentolos, pont jó az íze. Jól tisztít, talán fehèrít is. Elégedett vagyok vele teljesen, valószínű, hogy ha elfogy veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

marryjane

2016. július 15.

Pixiboxban vásárolt termék.
Az érzékeny, fogkőre hajlamos fogaim, ínyem imádjam. Nincs túlspilázva. Nincs agyon mentolozva. Nem irritál, nem dagad be az ínyem. Használatakor érezhető az ápoló hatás is a tisztítás mellett. 3 használat után fehérebbek a fogaim, nem múlik el a habosodása rövid időn belül. Inkább krémes, mint habos. Tovább tart a védelem. Ennyit jelent a BIO és a szép összetevők. Maradok ennél. Imâdom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Pixiboxban vásárolt termék.

Hidratálók: Sorbitol, Xylitol, Betaine

Sorbitol h 1 1

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.