Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden és kíméletesen tisztítja, bio citromfű és körömvirág kíméli a bőrt, így alkalmas gyakori hajmosásra is.

bettykebodnar

2015. május 25.

A Müllerben akadtam rá az illata miatt. Amikor szagolgattam a drágább kategóriás tusfürdőket ennél valami olyat éreztem, ami nekem a gyerekkoromra emlékeztet. "Németből" rokonokon keresztül kaptunk mindig ilyen vagy nagyon hasonló illatú kozmetikumokat, és ezért vhogy nem tudtam otthagyni, pedig eddig a Balea tusik tökéletesen megfeleltek.
Tusfürdőnek magasan felülmúlta a Baleasokat, nem mintha azokkal ne lennék továbbra is teljesen elégedett, de ettől nagyon puha a bőröm és nem szárad ki egyáltalán. A hajamra is kipróbáltam és szépen megnyugtatta a néhol ekcémás fejbőrt. Nem csodaszer, de nagyon bejön. Örülök neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Nessy

2014. május 3.

Nem használom rendszeresen, de utazáshoz nagyon praktikus, mivel a sok 2in1 termékkel ellentétben ez tényleg samponként is helytáll. A fejbőröm pikkelysömörös, a hajam derékig ér, de még így is egész szép lesz, nem szárad ki, ki lehet fésülni balzsam nélkül is. Az illata finom, természetes, az állaga inkább krémes és nagyon jól habzik. Ajánlott!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

mstindigo

2013. augusztus 20.

Ezt a párom vette, szereti a sampon+tusi egyben cuccokat. Egyáltalán nem szárítja, vagy irritálja a bőröm, pedig nekem ez rendszeres problémám. Kellemes, friss, unisex illata van. Hajmosásra is kipróbáltam, nem rossz, de ebből nem csináltam rendszert. :)
Ami nagyon negatív benne, hogy pattanásokat okozhat. A párom hátán mindig van egy-két patti, rendszeres használatakor nagyon sok lett neki, ahogy abbahagyta ezt, elmúlt. Ekkor belefutottam egy komedogén táblázatban, és találtam meg benne az algát, az nagyon erős póruseltömítő.
Nekem nem okozott ilyesmit, bár arcon sosem használtam, hátamon meg nem szokott lenni. Szóval ha ettől eltekintünk, nagyon jó. Natúr, nagyon kellemes illat.
Ez a tusfürdő egy nagy KM talány nekem,mivel a párom hátán valszeg ez okozta a megszaporodott pattanásokat, eddig még csak krémnél tapasztaltam ilyet, szóval furcsaság... De nekem meg bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Glucose Glutamate, Algae Extract
Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.