Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Relaxáló, nyugtató hatású bio vadrózsavirággal.

Zafír

2017. június 30.

A csomagolása már nem ilyen, mint a képen. Az illata kellemes, viszonylag lassan szívódik be. Télen a nagy hidegben még csak-csak használ valamit, de nyáron semmit. Förtelmes büdös voltam tőle. Legalább nem irritál... Viszont indokolatlanul drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

CBlue

2016. június 21.

Az utobbi evekben ezt is hasznalom a Lavera golyos dezodorjai kozul es nekem bevalt. Finom illatu, nem irritalo, birja a nyarat, szortelenites utan sem bant. Manapsag az egyik kedvencem. Most mar mas a csomagolasa, sajnos muanyag flakon, en jobban szerettem az uveget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

feketebodza

2014. november 23.

a legjobb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

a legjobb

majap

2014. április 16.

Nalama sima szodabikarbona jobban bevalt mint ez :( Nem ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

Nalama sima szodabikarbona jobban bevalt mint ez :( Nem ajanlom.

libelle88

2014. március 18.

Nagy reményeket fűztem ehhez a deóhoz, és sajnos nagyot csalódtam. :(
Nekem személy szerint egyáltalán nem használ, és a szagokat sem fogja meg.
Remélem, más nagyobb szerencsével jár. :)

Megjegyzés: esetleg úgy elhasználom, h szódabikarbónát kenek fel előtte, és arra a deó. Maga az illata jó, csak lehetne hatásosabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Nagy reményeket fűztem ehhez a deóhoz, és sajnos nagyot csalódtam. :(
Nekem személy szerint egyáltalán nem használ, és a szagokat sem fogja meg.
Remélem, más nagyobb szerencsével jár. :)

rikiki25

2013. február 18.

Ez a legjobb bio deo amit eddig használtam. Délután is a rózsa illatát éreztem magamon és valóban hatékonynak bizonyult. Engem is meglepett. Sok alumínium mentes deot próbáltam már az 1000 Ft alattiaktól a 3000 ft feletti kategóriáig, de eddig ez a tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

passievrucht

2012. augusztus 31.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.