Lavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bedo924, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogak védelme és ápolása a kovasavnak és a tengeri sónak köszönhetően.   Rendszeres használatával kíméletesen tisztítjuk a fogakat, igy elkerülve a lepedékképződést , ami fogszúvasodást, ínygyulladást és fogkőképződést okoz.   Homeopátiás kezelés alatt ill. érzékeny fogaknál is használható, mentát nem tartalmaz.

júliusi

2020. május 23.

Kellemes vele fogat mosni, zöld színű gél aminek a tubusban jó illata van, de fogmosásnál semmilyen íze nincs. Engem nem zavar de aki a mentolosabb izt jobban kedveli az ne ezt válassza. Úgy vettem észre hogy a fogaimat jól tisztítja, a fogíny vérzést enyhítette. Most éppen a lavera fogkrémeket tesztelem és meg vagyok elégedve nem irritál, nem okoz allergiát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.

Hidratálók: Xylitol

Karvon. Terpén-származék. Illóolajokban található hatóanyag. Nagyobb mennyiségben a köménymag illóolajának és a kapor illóolajának fő komponense, de a borsmentaolaj fő alkotóeleme, a mentol is tartalmaz karvont. A kozemtikumokban illatanyagként és ízesítésre használják.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.