Lavera

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Golyakalifa, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok

A vékonyszálú haj ápolására ajánlott. A hajnak látható módon nagyobb dússágot ad anélkül, hogy elnehezítené. A bio narancs és a bio zöld tea növeli a haj ellenálló képességét és természetes módon erősíti szerkezetét.

Ellaenn

2019. október 27.

Nekem sajnos nem jött be.
Teljesen kiszárítja a hajam egyetlen használat után is, szalmaszerű lesz, összevissza áll és fénytelen.
Dúsít is valamennyit, de más előnyt nem tapasztaltam, mert nem szép a végeredmény.
4-5 alkalommal próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Nekem sajnos nem jött be.
4-5 alkalommal próbáltam.

bazsalikom

2019. július 13.

Vékony szálú, zsírosodásra hajlamos a hajam. Sokmindent kipróbáltam már, de több éve már csak hajmosó szappant használtam és kicsit besokalltam már tőlük, így egy glamour napon lekaptam a polcról ezt a sampont és milyen jól tettem. Dúsít, már amennyire lehet, a kraft érzést ugyan nem érzem, viszont a zsírosodás alábbhagyott, egyenlőre nagyon szeretem, már több flakonnal el is használtam.Nekem bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

Stenico

2019. március 19.

Dusito hatas rendben, a hajam mintha kicsivel lassabban zsirosodna (csoda, ha ket hajmosas kozott 3 napot kihuzok 2 helyett), viszont erosen szarit. Meg balzsammal es a hajmosasok elotti olajos pakolassal is elkezdett toredezni a hajam vege 2 het hasznalat utan. 3,5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

ebeata

2017. december 30.

Szeretem ezt a sampont, vékonyszálú hajam van, amit ráadásul növesztek is, úgyhogy kerestem valami olyat, amibe kevés vagy semmilyen "csúnya" összetevő nincs és valamennyire tartást ad a hajamnak. Nem mondom, hogy szuper erős, vastag szálú hajam lett, :) de érezhetően jobb lett a minősége és nem selymesítette el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Golyakalifa

2017. szeptember 4.

Óriási csalódás volt ez a sampon (ahogy előtte már másik Lavera termék is). Csikorgós lett tőle a hajam, és már második használat után korpásodott tőle a fejbőröm... Kevesebbet bír, mint a Biola babasampon, 2-3 nap után már nagyon zsíros a látvány. Olajjal pedig eszetekbe ne jusson keverni! A kraft hatást egyáltalán nem tapasztaltam. 2-3 hete tesztelem, szerintem lassan visszatérek a klasszikus Biola termékemhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Peptidek: Pisum Sativum Peptide

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.