Lavozon

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bolgarka, Módosítva: 2020. augusztus 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fényvédők

"Ez a mikroplasztikamentes formula könnyen lebomlik (OECD 301 B), és a csomagolás újrahasznosítható. A könnyű összetétel olyan kiváló minőségű összetevőkkel, mint az E-vitamin, alga kivonat és glicerin értékes hidratálást biztosít a bőrének, és hatékony védelmet nyújt szintetikus polimerek nélkül."

bernadettu

2020. október 21.

Fura illata volt, nyáron napközben városban rohangálós napokon használtam, akkor megfelelően védett de pl. a túl puha flakon miatt nem volt praktikus magammal vinni. Én is az ára és a cuki csomagolása miatt vettem meg, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Yette

2020. október 16.

Körülbelül 3-4 hete használom, kissebb nagyobb kihagyásokkal.
Első használatkor maga volt a csoda, szépen beszívta a bőröm, tudtam rá szépen sminkelni, nem fénylett tulzottan.
A sokadik használat nagyon rosz élmény volt nem akart megszáradni az arcomon, és mire sikerült neki, addigra elkezdett peregni, úgy nézet ki mintha én hámlanék nagyon csúnyán.
Azóta felváltva néha imádom, néha pedig gyűlölöm haszánlni,de sajnos még nem tudtam rájönni hogy miért pereg néha irtózatosan, néha meg mért szívódik fel szinte teljes mértékben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 16.

Körülbelül 3-4 hete használom, kissebb nagyobb kihagyásokkal.

Bolgarka

2020. augusztus 27.

A legrosszabb naptejem. :( Gyorsan lekaptam a polcról, mert nem áll túl elől az alcohol az INCI-ben és mert tetszett ez a "földvédő" üzenet. Viszont a krém nagyon rosszul szívódik be, ragacsos érzetet hagy, illetve nagyon durván pereg! Kb felkenem, és már jön is le darabokban. Biztos, hogy nem fogom újra venni inkább fizetek többet egy jó napvédőért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.