Le Labo

Ár:   €140   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oeminoemi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   €140
Lelőhely:   online külföldről

Santal 33 egy aromás-fás illat nőknek és férfiaknak. 2011-ben Frank Voelkl alkotta.

Az illat főbb összetevői: szantálfa,  virginiai cédrus, kardamom, viola, papirusz, bőr, ámbra, írisz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

leaseydoux

2021. április 13.

Elég ellentmondásos a viszonyunk, amikor először magamra fújtam egy mintából, azt hittem a világból kirohanok annyira levakarhatatlanul tömény volt, azt hiszem erre a műfajra mondják, hogy szillázs-szörny. :D De ha megérzem valakin, akkor nagyon tetszik, és mivel Budapest nem New York, ezért attól sem kell félnem, hogy ez a kelleténél gyakrabban következik be, szóval tényleg kellemes élmény belefutni. Ha kifújok egy zsebkendőre és finoman a bőrömhöz érintem, akkor még magamon is tetszik, de hosszútávon szerintem elég fárasztó. Egyébként egy nagyon mai, fás illat, mentes a kényszeres tetszeni vágyástól, legalábbis nem az jut eszembe róla, mint amikor pl. egy vaníliafelhő közelít, de tényleg el kell találni azt a mennyiséget, ami még nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

MartaH

2021. március 27.

Ez az a parfüm, amit valakin érzel és meg kell kérdezned mi van rajta. És nálam is mindig mindenki megkérdezi, mi ez az illat.. Varázslatos, titokzatos, modern, friss, de nálam például nem túl fás, kissé édeskés, szexy, nehezen leírható illat. A párom férfiként is imádja, nem tud betelni vele. És én sem! Nekem Kalifornia illata van, mert ott vettem elöször, de persze mindent bele lehet interpretálni, ami külöleges, és maga az élet. ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

noavedon

2021. március 19.

Ó, a 2010-es évek New Yorkjának illata... Vagy ahogy csúfolják, a New York-i metró illata, mert ott valakin tuti ez van :) Magyarországon kevesen használják/ták, pedig nagyon minőségi keverék. A nevéből adódóan nem meglepő az erős zöldes-szantálos nyitás (sokan érzik benne az uborkát, az én bőröm anniyra nem jön elő, de ez időjárásfüggő is), majd lecsendesedik egy szantálos, bőrös, kicsit zöldes, kicsit földes keverékké (= megjelenik a cédrus), ami ott is marad 8-10 órán át. Projektál rendesen, túladagolva húzza a csíkot is, a nap második felére lesz kicsit melegebb, akkor bújik elő az ámbra.
Hivatalosan uniszex, de amikor hordtam, néha azt éreztem, hajlik a férfi felé, már csak a fás-száraz mivolta miatt is. Ez nem édes illat.
De nem az a fanyar pasis, hanem az, ami egy nőnek kicsit férfias, egy férfinak viszont nem elég férfias, ezért tudni kell hordani. A Santal 33 egy laza, modern pasi illata, aki kellően vagány és magabiztos, nem jólfésült-öltönyös, hanem farmeres-bőrdzsekis, pulcsis-pólós bakancsos. A Santal 33 egy olyan modern, vagány nő illata, aki mindig szexi, még akkor is, ha csak egy pólóban-melegítőben ugrik le a sarki közértbe. Ideális esetben. Mert ma már Justin Biebertől kezdve Megharn Markle-on át az Upper East Side-i többgyerekes családanyáig mindenki ezt használja, ha van rá pénze.
Mert az illat maga tényleg egy műalkotás.
(Aki vakon megvenné, előtte mindenképp olvassa át, miket írnak a Fragranticán, rengeteg komment van.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Mert az illat maga tényleg egy műalkotás.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.