Le Primaire

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leprimaire, Módosítva: 2019. január 15.

Ár:   12 500 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító és mélyen hidratáló arckrém, amely fokozza a bőr nedvességmegtartó képességét, miközben erősíti természetes védőrétegét, emellett méltó ellenfele a bőröregedést okozó szabadgyököknek. Minden bőrtípusra alkalmazható natúrkozmetikum.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

balazsera3

2021. május 7.

Imádom ezt a krémet, kb. 2 hónapja használom és érzem a hatását a bőrömön. Én is azt tudom írni, hogy esténként várom, hogy bekenjem, mert annyira jó érzés a bőrömnek. Szerintem a ráncokat is tölti, én legalábbis látom magamon. Nagyon jó, praktikus kiszerelés, kb. 3 hónapnyi adag egy tégelyben. Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni! Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 7.

Fapapucs

2021. március 9.

Erre is csak ugyanazt tudom írni, amit a szemkörnyék ápolóra! Szinte be is másolhatnám! Natúr, ami szàmomra nagyon fontos! A bőröm sokkal szebb, feszesebb, egészen más még a tapintása is! Imádom, imádom! El sem tudom felejteni a napi használatát, mert hiányzik és nagyon jó érzés használat után! Nem ragacsos, nem fényes, egy pillanat alatt beszívódik! Azt hiszem sokáig csak ezt fogom használni! Illata csodàs! Ki kell próbálni minden 40+ nak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.