Lebon

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. május 4.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Fog- és szájápolók

Friss menta fogkrém

A Lebon luxusfogkrémek igazi élményt kínálnak: Grasse-ból származó illatokkal és ízekkel gazdagított, 100 %-osan tiszta formulák. Nincsenek bennük a tömegtermelésű fogkrémekben megszokott parabének, SLS, titániumdioxid, szaccharin, mesterséges ízanyag, színezék. Ehelyett harapnivalóan finom, mennyei illatú textúrák, tele igazoltan organikus összetevőkkel. Akkor is ártalmatlan, ha véletlenül lenyeljük. A legkiválóbb minőség a szájápolásban!

Nessy

2021. június 22.

Hármas próbaszettet vettem, nagyon különleges ízekre számítottam, sajnos hatalmas csalódás.
Ennyit bármelyik drogériás ízesített fogkrém tud.

Két csillagot adok, mert a feladatát tökéletesen ellátja, (nyilván) jó minőségű fogkrém, szép is, de szerintem egyáltalán nem éri meg az árát.

Ez az íz leginkább az Orbit zöld rágóra hasonlít, de nem nyújt hosszantartó frissességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Ennyit bármelyik drogériás ízesített fogkrém tud.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.