Lee Stafford

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Sűrű és krémes hajmaszk kókuszolajjal és tápláló összetevőkkel, melyek segítenek a száraz, károsodott haj kezelésében, azáltal, hogy csökkentik a fehérje veszteséget és erősítik a hajat. Ennek következtében a tincsek újra puhák, fényesek, életteliek lesznek.

Sibel

2020. augusztus 23.

Nagyon sokáig gondolkodtam , hogy megvegyem -e de egyáltalán nem bántam meg.
Egyszerűen imádom!
Puha és fényes lett hajam.
Illata csodálatos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Nagyon sokáig gondolkodtam , hogy megvegyem -e de egyáltalán nem bántam meg.
Egyszerűen imádom!
Puha és fényes lett hajam.
Illata csodálatos.

simpe_dora

2020. július 27.

Egyszerűen fantasztikus! Festett, szőkített hajam van, ezért kb 2 hetente szoktam ezt a hajmaszkot használni és hihetetlen puha és fényes, ápolt lesz tőle a hajam. A hajtövemre nem teszek, mert elég sűrű az állaga és zsírosodásra hajlamos a hajam, ezért csak a végén, illetve hátul simítom bele a hajamba, majd kb 5 perc után kimosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Akara

2020. április 5.

Imádom a termékcsaládot. Nagyon szép fényes, hidratált, nem szállós lesz az amúgy alapból vékonyszálú és hihetetlen mód szétszőkített, derékig érő hajam. De nagyon drága. A sampon, balzsam, maszk folyamatos beszerzése szerintem anyagi csődbe tudna vinni. Ezért csak aklamanként használom őket, ha azt akarom, hogy tényleg nagyon szép legyen a hajam. Rendszeresen csak a hővédőt és a száraz hajra való kis fém tégelyes balzsamját használom.
Ennek a balzsamnak az a jellegzetessége, hogy olyan az állaga, mint egy vastagabb krémé, mint a nivea klasszikus krémjének pl. csak annál lágyabb. A hatóidő leteltével viszont teljesen beszívódik a hajamba, szerintem kb. korlátlan mennyiséget meg tudna ebből enni a hajkoronám. :D Jó hidratált és puha lesz tőle rögtön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Xanacska

2019. június 19.

Nagyon szeretem. Átlagnál kicsit drágább, de a hatása miatt nagyon megéri. Hajmosás után használom: rajtahagyom a hajamon 5 percig, majd alaposan kiöblítem. A hajam puha és fényes lesz, nem zsírosítja. Az illata, több napig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Stella1993

2018. február 11.

Ajándékba kaptam, én ennyi pénzért soha nem venném meg. A hatása egyébként átlagos, egy DM saját márkás balzsamja is tud ennyit.. elhasználgatom, de nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

fenye

2017. november 4.

Hetente egyszer használom, nem tudok semmi különös hatásról beszámolni. Az illata nagyon jó, nem nehezíti el a hajat. Használok más Lee Stafford terméket is, elégedett vagyok velük, nem olcsók, de az átlagnál szerintem jobb minőségűek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Sz. Csilla

2017. augusztus 28.

Szerintem fele ennyiért is vannak ilyen jó pakolások, nekem is tetszik, de nem fogom újra venni. Az illata valóban tovább tart, mint a rákent más márkájú balzsamé, tehát a hajban marad szépen a cucc. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

unikornis9319

2017. június 1.

Imádom, a legjobb pakolás, amit eddig használtam. Tényleg nagyon szép lesz tőle a hajam, puha, fényes, könnyen kezelhető, nekem egyáltalán nem nehezítette el a hajamat, és az illata is sokáig érződik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

sebidori91

2017. április 7.

Nem mindig van időm kivárni azt az 5 percet, de mondjuk minden második hajmosásnál adok neki egy esélyt. Hosszantartó kókuszos illatot eredményez, puha hajat. Használata után más márkájú hajbalzsamot is szoktam használni, de mindig ennek marad meg az illata. Kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Izabel

2016. augusztus 28.

Még a névnapomra kaptam, a nyaralás előtt, s a nyaralás során tulajdonképpen el is fogyott, a mindennapi hajmosásnak köszönhetően. Nagyon kellemes az illata. Az állaga valamivel sűrűbb, mint a klasszikus hajpakolásoké (lehet, hogy a méhviasz miatt), de alapvetően könnyű a felvitele (és a leöblítése is). Selymessé és puhává tette a hajam, a legnagyobb megpróbáltatások (úgy mint, nap, tengervíz, stb.) idején. A hajpakolás utolsó adagjánál vettem észre, hogy LS szerint a hajpakolás a sampon és a hajbalzsam között használandó. Hajbalzsamot viszont nem használtam a hajpakolás után (azt gondoltam, hogy önmagában véve is elég), így elképzelhető, hogy még ennél is látványosabb eredmény érhető el, ha becsületesen betartjuk a használati utasításokat :) Összességében jó terméknek tartom (azért John Frieda-t nem veri! :)) és abszolút elképzelhető, hogy a márka más termékeire is beruházok a későbbiekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-20 Stearate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).