Lee Stafford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Hajápolók

Tápláló hajbalzsam kókuszolajjal. A második lépés a selymesen puha, fényes hajhoz.

Akara

2020. április 5.

Imádom a termékcsaládot. Nagyon szép fényes, hidratált, nem szállós lesz az amúgy alapból vékonyszálú és hihetetlen mód szétszőkített, derékig érő hajam. De nagyon drága. A sampon, balzsam, maszk folyamatos beszerzése szerintem anyagi csődbe tudna vinni. Ezért csak aklamanként használom őket, ha azt akarom, hogy tényleg nagyon szép legyen a hajam. Rendszeresen csak a hővédőt és a száraz hajra való kis fém tégelyes balzsamját használom.
Ezt a kondíciónálót egyébként egészen a hajtövekig el tudom oszlatni, egyáltalán nem nehezíti, zsírosítja a hajam. Felkenve is inkább hígabb, vizesebb érzetű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

garicskata

2018. december 9.

Szuper illata van, de sajnos ez az egy pozitívum, amit el tudok mondani róla. Használtam a samponjával együtt és külön is, mindkét esetben elnehezítette és zsírossá tette a hajamat. Ha az árát is figyelembe vesszük, akkor azt kell mondjam, nem fogom újra venni semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

blessed

2017. február 3.

Egyelőre a samponja nélkül használom és számomra, ha egy balzsam nem teszi fényessé és puhává a hajam egy akármilyen sampon után akkor az nem jó.
Már a lezárt, műanyag flakonon keresztül is nagyon erőteljesen érződik a kókusz illat, amiről inkább az inci lista aránylag elején lévő parfüm (is) tehet - mégis hamar elillan hajról. Mondjuk amíg érződik, addig finom kókusz illat leng körbe. Pozitívum, hogy nagy adag és nem kell sok belőle. 3 csillag és majd ehhez viszonyítok, hogy több vagy kevesebb, amikor a samponjaval együtt használom. Azért jó, hogy akcióban vettem őket..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

nangien

2016. december 14.

Gondban vagyok az értékeléssel, mert gazából nem rossz balzsam ez, de semmivel nem éreztem mást hatást, mint pl egy jobb Balea balzsamnál, a szuper illatért, a csomagolásért és a névért önmagában pedig drágának tartom. Ha valakinek nem olyan szárazak a hajvégei, mint nekem, annak végül is jó lehet, de ár-érték arányban szerintem ez a termék nem éri meg, más viszont bejött már erről a vonalról, úgyhogy legközelebb szerintem a tégelyes balzsamot fogom kipróbálni. Olyan 3,5 csillagot adnék rá, mert kicsit jobb mint egy finom illatú, de vállvonogatós termék, de azért jónak se mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

_-Mia-_

2016. július 18.

Szintén szőkített hajon tesztelve: nekem nem vált be jobban mint akármelyik pantene. Illata jó, egyelőre ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

LaNara

2016. július 14.

A megláttam és beleszerettem kategória, a cuki csomagolásnak és a csodálatos kókuszillatnak nehéz volt ellenállni főleg, hogy a Müllerben épp akciós volt. Ez esetben nem bántam meg az impulzus vásárlást. Nagyon szép selymessé és könnyen kezelhetővé teszi a hajamat, az illatát pedig a következő hajmosásig érezni. Csodaszernek azért még nem titulálnám de hozzátenném, hogy szőkítés után vagyok amit igencsak megsínylett az amúgy is gyenge és vékonyszálú hajam. Közben megvettem még 3 terméket a családból és később jövök updatelni mire mentem velük. Egyenlőre ennek a terméknek jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol