Lee Stafford

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaNara, az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Samponok

Az első lépés a selymesen puha, fényes hajhoz. Tápláló kókuszolajjal.

Luna1024

2019. február 7.

Alapvetően szerencsésnek mondhatom magam a hajammal, nincsenek és nem volt sose különösebb problémám vele, de hajtott a kíváncsiság, és szerettem volna kipróbálni egy sampont valamelyik "professzionális" márkától, csak hogy megnézzem, mennyivel tud többet, mint az általam eddig használt drogériásak, így kerültem a Lee Stafford termékekhez a Müllerben. Jelentem: nem érte meg, nekem legalábbis pénzkidobás volt, és ha érzek is valami különbséget a hajamon, az is inkább negatív, mint pozitív jellegű...
Az illatát U T Á L O M: nagyon kényes vagyok a kókuszos kozmetikumokra, mert bár keresem őket ezerrel, a legtöbbjükben mégis mindig találok valami zavaró mellékzöngét, ami miatt elviselhetetlen lesz az egész a számomra, és sajnos itt se volt ez másként. Tipikusan az a MŰ, szintetikus, számomra hányingerkeltő kókuszillat, amitől a hideg ráz...
A hatását se szerettem: bár kevés kell belőle, gyorsan felhabzik és jól tisztít, az én hajamat érezhetően szárítja is. Tipikusan azt a kellemetlen, csikorgósan tiszta érzést kaptam tőle, amit nem szeretek, és ami miatt újabban igyekszek SLS-mentes samponokat használni. Egy nappal talán ki tudom vele tolni a hajmosást, csak hát mit ér az egész, ha közben meg a hajam élettelen, fénytelen, és a végei szárazak, mint a seprű. Szóval mi nem igazán szerettük egymást, talán fél flakonnal használtam el, a másik fele pedig a fürdőszobában áll kihasználatlanul, már jó pár hónapja.
Amit még negatívumnak érzek, az az ára: 2700 Ft szerintem nagyon sok egy 250 ml-s samponért, pláne úgy, hogy a minősége - számomra - egyáltalán nem arányos az árával. Nem is nagyon tudom, mire adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

MaFa

2018. november 4.

Müllerben láttam meg, megtetszett a tubusa és az, hogy kókuszos. Igazából csak ezért vettem meg, de nem bántam meg nagyon szeretem. Kellemes az illata, nem tolakodó. Nagyon jól habzik, kevesebb is elég belőle. Selymes és puha tőle a hajam. Nem korpásodik a fejbőröm és nem is zsírosodik a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

BlindedByLipstick

2017. június 11.

Szeretem! Tetszik az illata, kevés is elég és jól habzik, megfelelően tisztít, ha nem babrálom a hajam, még a hajmosást is ki lehetne tolni egy nappal, de az már nagyon határeset lenne, szóval inkább maradok a kétnaponta mosásnál, főleg a nyári meleg miatt. Szerintem újra fogom venni, habár szeretek kísérletezni és új termékeket kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

liviavass

2017. május 25.

Imádom, imádom, imádom!!! Az illata valami eszméletlen finom, a hajam fényes, puha, selymes. Sajnos már nem ugyanaz a hatás mint az elején, valószínű megszokta a fejbőröm, kicsit pihentetem aztán visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

_-Mia-_

2016. október 26.

Update: gyorsabban zsírosodik a hajam vele sajnos :( A mosás napján csodaszép csillogó dús egészséges sörény, másnap még elmegy, harmadnap már mosni kell.... :(

Nem bántja az érzékeny fejbőröm, tisztítja a hajam :D Majd még update-elek, mert ezen kívül sokminden nem tűnt fel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Scara

2016. szeptember 21.

Fantasztikus az illata és fényes, dús hajat varázsol. Sajnos az érzékeny fejbőröm nem tolerálja, így fájó szívvel feltettem eladásra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.