Lee Stafford

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   parfümériák, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaNara, az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   parfümériák, Tesco
Kategória:   Samponok

Az első lépés a selymesen puha, fényes hajhoz. Tápláló kókuszolajjal.

Luiselotte

2023. július 9.

Nyaraláshoz vettem a márka kókuszos pakolásával együtt.
Nagy csodákat eddig sosem vártam egy sampontól, de amióta a márka Grow it longer vagy Hair Growt termékeit használom azóta annyi haj van a fejemen mint még soha.
Szóval ez a sampon hidratálást ígér és ezt hozza is, egész napos vízben ázás után volt dolga rendesen, már öblítés közben is érzetem, hogy nem csikorog a hajam, viszont bontani sem kell majd öblítés után olyan szépen simítja.
Vékonyszálú, szőkített, póthajjal dúsított hajam van.
A samponnak kellemes az illata, lágyan habzik és egyszerű használni a flip- top kupakos tubust.
Nyaranta biztosan újra fogom venni az év többi részében pedig maradok a márka hajnövesztős termékeinél .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 9.

Nyaraláshoz vettem a márka kókuszos pakolásával együtt.
Vékonyszálú, szőkített, póthajjal dúsított hajam van.

Harold

2022. június 5.

Jól tisztít, de utána nagyon gyorsan bezsírosodik tőle a hajam, úgyhogy nem tartós a hatása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 5.

audreyenn

2021. február 9.

Miután elhasználtam egy flakonnal és csak ezzel mostam, ma a jól bevált szimpla Schaumahoz nyúltam helyette és ezerszer szebb és fényesebb lett a hajam. Kókuszolaj ide vagy oda, biztos hogy never ever..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

Panniiii

2020. június 27.

A termék maga tetszik, nagyon szép fényes lesz tőle a hajam egy pár napig, utána viszont a megszokottnál gyorsabban bezsírosodik.
Az illata kifejezetten nem tetszik, de hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Az illata kifejezetten nem tetszik, de hozzá lehet szokni.

rigotamara

2020. június 7.

Imádom ezt a terméket ! Szép fényes lesz tőle a hajam, illetve puha, és nem mellesleg nagyon jó az illata . Megérte megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Akara

2020. április 5.

Imádom a termékcsaládot. Nagyon szép fényes, hidratált, nem szállós lesz az amúgy alapból vékonyszálú és hihetetlen mód szétszőkített, derékig érő hajam. De nagyon drága. A sampon, balzsam, maszk folyamatos beszerzése szerintem anyagi csődbe tudna vinni. Ezért csak aklamanként használom őket, ha azt akarom, hogy tényleg nagyon szép legyen a hajam. Rendszeresen csak a hővédőt és a száraz hajra való kis fém tégelyes balzsamját használom.
Ez a sampont egész korrektül habzik, kicsit kevésbé érzem úgy, hogy nagyon erősen tisztítana, de nem is hiányzik, hogy "csikorgósan" tisztára mossa a bőröm és a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Luna1024

2019. február 7.

Alapvetően szerencsésnek mondhatom magam a hajammal, nincsenek és nem volt sose különösebb problémám vele, de hajtott a kíváncsiság, és szerettem volna kipróbálni egy sampont valamelyik "professzionális" márkától, csak hogy megnézzem, mennyivel tud többet, mint az általam eddig használt drogériásak, így kerültem a Lee Stafford termékekhez a Müllerben. Jelentem: nem érte meg, nekem legalábbis pénzkidobás volt, és ha érzek is valami különbséget a hajamon, az is inkább negatív, mint pozitív jellegű...
Az illatát U T Á L O M: nagyon kényes vagyok a kókuszos kozmetikumokra, mert bár keresem őket ezerrel, a legtöbbjükben mégis mindig találok valami zavaró mellékzöngét, ami miatt elviselhetetlen lesz az egész a számomra, és sajnos itt se volt ez másként. Tipikusan az a MŰ, szintetikus, számomra hányingerkeltő kókuszillat, amitől a hideg ráz...
A hatását se szerettem: bár kevés kell belőle, gyorsan felhabzik és jól tisztít, az én hajamat érezhetően szárítja is. Tipikusan azt a kellemetlen, csikorgósan tiszta érzést kaptam tőle, amit nem szeretek, és ami miatt újabban igyekszek SLS-mentes samponokat használni. Egy nappal talán ki tudom vele tolni a hajmosást, csak hát mit ér az egész, ha közben meg a hajam élettelen, fénytelen, és a végei szárazak, mint a seprű. Szóval mi nem igazán szerettük egymást, talán fél flakonnal használtam el, a másik fele pedig a fürdőszobában áll kihasználatlanul, már jó pár hónapja.
Amit még negatívumnak érzek, az az ára: 2700 Ft szerintem nagyon sok egy 250 ml-s samponért, pláne úgy, hogy a minősége - számomra - egyáltalán nem arányos az árával. Nem is nagyon tudom, mire adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

MaFa

2018. november 4.

Müllerben láttam meg, megtetszett a tubusa és az, hogy kókuszos. Igazából csak ezért vettem meg, de nem bántam meg nagyon szeretem. Kellemes az illata, nem tolakodó. Nagyon jól habzik, kevesebb is elég belőle. Selymes és puha tőle a hajam. Nem korpásodik a fejbőröm és nem is zsírosodik a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

BlindedByLipstick

2017. június 11.

Szeretem! Tetszik az illata, kevés is elég és jól habzik, megfelelően tisztít, ha nem babrálom a hajam, még a hajmosást is ki lehetne tolni egy nappal, de az már nagyon határeset lenne, szóval inkább maradok a kétnaponta mosásnál, főleg a nyári meleg miatt. Szerintem újra fogom venni, habár szeretek kísérletezni és új termékeket kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

liviavass

2017. május 25.

Imádom, imádom, imádom!!! Az illata valami eszméletlen finom, a hajam fényes, puha, selymes. Sajnos már nem ugyanaz a hatás mint az elején, valószínű megszokta a fejbőröm, kicsit pihentetem aztán visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.